امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه با هم در صعود به آرارات
(2015/07/30, 09:06 PM)*** goodgirl *** نوشته است: سلام...منم خیلی دوست دارم کمک کنم...میتونمicon_question؟؟؟چیکار باید بکنمicon_question

سلام فرزانه جان، شما خیلی لطف دارید، با وجود اینکه بیمار نیستی و تمایل داری در تبلیغات مشارکت کنی، باید خیلی خیلی ازت تشکر کنم، واقعا ممنونم برای محبتتlove51 همین که اینجا هستی و ما رو با وجود نازنینت دلگرم میکنی باعث شادی و افتخار ما هست

عزیزم هر کدوم از روشهایی که برات راحتتر هست و اذیت نمیشی رو میتونی انجام بدی، مثلا تو جمع دوستان و فامیلت از صعود به آرارات توسط بچه های ام اس سنتر صحبت کنی، یا مثلا با برنامه خندوانه تماس بگیری و گروه رو بهشون معرفی کنی، یا هر فکر و ایده ای که به ذهنت برسه برای تبلغات، لطفا فکر و ایده جدیدت رو هم با ما تو همین تاپیک درمیون بذار، ممنون گلمlove51
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : glassheart , *** goodgirl *** , paeeze , silent
خواهش میکنمlove28love28.....باعث افتخارمه خیلیmenmen

خب بذارید ببینم....من تراکت میتونم پخش کنم...جاهای خوبی رو می شناسم...باخندوانه هم سعی میکنم تماس بگیرم ولی من فقط کافی نیستم در این مورد...چون با حرف یک نفر ،دعوت نمیکنن...بقیه ام باید همکاری کنند...تو شبکه های اجتماعی هم پخش میکنم...همینطور تو چندتا وبسایت معتبر...فقط برای اینکار متن دقیق اونی که باید پخش کنمو بهم بدین چون تو این مورد زیاد وارد نیستم...

واسه پخش تراکت و یا پوستر چیکار باید بکنم؟؟
 تشکر شده توسط : paeeze , glassheart , Aram
سلام به همگی و خدا قوت به دوستان عزیز کوهنوردمون که کلی انرژی و وقت صرف میکنن تا دیدگاه اول خود بیمارای ام اس و بعد جامعه رو تغییر بدن
چرا که تا دید خودمون تغییر نکنه نمیتونیم از بقیه انتطاری داشته باشیم جامعه دقیقا همون طوری که خودمون به این عارضه نگاه میکنیم نگاه میکنه.

در ادامه ی صحبت های آرام جان پیشنهاد میدم با برنامه خندوانه که مخاطبای زیادی رو جلب کرده تماس بگیریم
سایت خندوانه

(عزیزانی که مایل هستند در برنامه خندوانه به عنوان شرکت کننده حضور پیدا کنند و در کنار مهمانان ویژه برنامه شبی بیاد ماندنی را رقم بزنند با تلفن گویای برنامه به شماره : 02122815057 یا با سامانه # 780 * تماس حاصل فرمایند

منبع نوشته: http://www.khandevone.ir/cat/12/The-intr...dvanh.html
)

یا در اینستاگرام کامنت بزاریم تا برای مهمون های آیندشون برنامه ریزی کنن
پیج رسمی خندوانه در اینستاگرام

لطفا مشارکت کنید.agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : coffeedot , glassheart , Aram
من یه پیشنهادی دارم،دوستانی که می خوان تراکت و پوستر و ... پخش کنن و به دست مردم بدن ، لدفن آدرس ایستاگرام گروه کوهنوردی رو جای خالی پوستر بنویسنن

شاید کسایی مثل من ، نت درست و حسابی نداشته باشن و محدوده فعالیتشون ایستاگرام و .... باشه ، اون دسته از دوستان هم از این اطلاع رسانی ها و خوندن خبرها بی نصیب نباشن icon_biggrin

آدرس ایستاگرام در سایت گروه کوهنوردی هست icon_biggrin
 تشکر شده توسط : paeeze , glassheart , Aram
خداروشکر امروز اصفهان ی همایش ام اس برگزار کرده منم از این فرصت استفاده کردم Smile (16)علاوه بر همراه آوردن اطلاعیه,گوشه به گوشه میگم لطفا بلوتوثاتون را روشن کنید و فایل اطلاعیه براشون ارسال میشهSmile (16)Smile (16)

باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : paeeze , *** goodgirl *** , coffeedot , Aram
(2015/07/31, 11:00 AM)*** goodgirl *** نوشته است: خواهش میکنمlove28love28.....باعث افتخارمه خیلیmenmen

خب بذارید ببینم....من تراکت میتونم پخش کنم...جاهای خوبی رو می شناسم...باخندوانه هم سعی میکنم تماس بگیرم ولی من فقط کافی نیستم در این مورد...چون با حرف یک نفر ،دعوت نمیکنن...بقیه ام باید همکاری کنند...تو شبکه های اجتماعی هم پخش میکنم...همینطور تو چندتا وبسایت معتبر...فقط برای اینکار متن دقیق اونی که باید پخش کنمو بهم بدین چون تو این مورد زیاد وارد نیستم...

واسه پخش تراکت و یا پوستر چیکار باید بکنم؟؟
فرزانه جان از همراهی و همدلیت ممنونم عزیزم
کارهایی که می خوای انجام بدی فوق العاده هستن، متن دقیق رو هم برای سایت ها و شبکه ها میتونی از سایت گروه کوهنوردی ام اس سنتر http://www.mshiking.ir/ برداری، اونجا پوستر هم هست، اما برای پخش تراکت اگه تهران بودی برات تراکت میرسوندم که زحمت پخشش رو بکشی اما حالا که اصفهان هستی کمی سخت میشه، چون نمیتونم ازت بخوام که تراکت رو با هزینه خودت چاپ کنی!! البته از دوستانی که خودشون ام اس دارن حتما خواهش میکنم که با هزینه شخصیشون اینکار رو بکنن اما از شما نه

عزیزم همون سایت ها و شبکه ها و تماس با برنامه خندوانه و اینستاگرامشون خیلی عالیه، کلا هر کاری که هزینه زیادی برات نداشته باشه عالیه، پیشنهاد مریم جان برای بلوتوث فایل تراکت هم عالیه

بازم از توجه ات ممنونمicon_questionlove51

(2015/07/31, 11:38 AM)paeeze نوشته است: سلام به همگی و خدا قوت به دوستان عزیز کوهنوردمون که کلی انرژی و وقت صرف میکنن تا دیدگاه اول خود بیمارای ام اس و بعد جامعه رو تغییر بدن
چرا که تا دید خودمون تغییر نکنه نمیتونیم از بقیه انتطاری داشته باشیم جامعه دقیقا همون طوری که خودمون به این عارضه نگاه میکنیم نگاه میکنه.

در ادامه ی صحبت های آرام جان پیشنهاد میدم با برنامه خندوانه که مخاطبای زیادی رو جلب کرده تماس بگیریم
سایت خندوانه

یا در اینستاگرام کامنت بزاریم تا برای مهمون های آیندشون برنامه ریزی کنن
پیج رسمی خندوانه در اینستاگرام

لطفا مشارکت کنید.agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
سلام عزیزم
خیلی خیلی از توجه ات ممنونم و از پیشنهادهای عالیت بی نهایت ممنونمlove51

دوستان احساس میکنم باید یه روز خاصی رو مشخص کنیم تا همه تو اون روز خاص با برنامه خندوانه تماس بگیریم و گروه کوهنوردیمون رو بهشون معرفی کنیم، حتی شاید می بایست مطلبی که قراره بگیم رو هم هماهنگ کنیم و یه متن خاص رو همه تکرار کنیم و تو اینستاگرامشون هم همون متن خاص رو همه ارسال کنیم! نظرتون چیه؟ فکر میکنید چه روزی بهتر هست اینکار رو انجام بدیم؟ پیشنهاد من دوشنبه هست، لطفا نظر بدید ممنون

(2015/07/31, 11:39 AM)coffeedot نوشته است: من یه پیشنهادی دارم،دوستانی که می خوان تراکت و پوستر و ... پخش کنن و به دست مردم بدن ، لدفن آدرس ایستاگرام گروه کوهنوردی رو جای خالی پوستر بنویسنن

شاید کسایی مثل من ، نت درست و حسابی نداشته باشن و محدوده فعالیتشون ایستاگرام و .... باشه ، اون دسته از دوستان هم از این اطلاع رسانی ها و خوندن خبرها بی نصیب نباشن icon_biggrin

آدرس ایستاگرام در سایت گروه کوهنوردی هست icon_biggrin
سلام دنیا جان
پیشنهادت خیلی به جا و عالی بود عزیزمlove51
حتما تو چاپ تراکت های بعدی آدرس اینستاگرام رو هم قرار میدم (این جمله رو که خوندم احساس کردم طوری نوشتم انگاری من طراح تراکت بودمSmile (16) منظورم تراکت هایی که شخصا چاپ میکنم بود نه طراحی اصلی تراکت)
آدرس اینستاگرام هم https://instagram.com/mshiking/

(2015/07/31, 04:09 PM)glassheart نوشته است: خداروشکر امروز اصفهان ی همایش ام اس برگزار کرده منم از این فرصت استفاده کردم Smile (16)علاوه بر همراه آوردن اطلاعیه,گوشه به گوشه میگم لطفا بلوتوثاتون را روشن کنید و فایل اطلاعیه براشون ارسال میشهSmile (16)Smile (16)

مریم جان فوق العاده ای دختر، ممنون از همت و تلاشت love51

ایده بلوتوث عالییی بودagreement2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : glassheart
دوستان اگه بخواهیم برای خندوانه تماس بگیریم حتما باید باهم تماس بگیریم تا مؤثر واقع بشه
میتونیم اطلاعیه را برای برنامه نسیم نما بفرستیم البته من خودم برنامه را تاحالا ندیدم که بدونم چه فایلهایی میشه فرستاد اگه شما دیدید و میدونید با این موضوع میشه پیشنهادتون را بگید
 تشکر شده توسط : Aram
دوستان مریم جان درست میگه، برای اینکه تماس هامون به برنامه خندوانه موثر واقع بشه باید همگی با هم تو یه روز خاص تماس بگیریم، تا فردا شب صبر میکنیم تا بقیه دوستان هم نظر بدن که چه روزی برای تماس با برنامه خندوانه مناسب هست؟ فردا شب روز تماس رو به امید خدا مشخص میکنیم، به این مورد هم توجه کنیم که چهارشنبه روز بدرقه از دوستانمون هست برای همین فکر میکنم نباید دست رو دست بذاریم، وقت تنگ است و این روزها که نزدیک راهی شدن دوستانمون هست روزهای طلائی برای تبلیغات هستن و باید نهایت استفاده رو بکنیم wink2

یه تعداد تراکت چاپ شده و آماده هست برای پخش، دوستانی که مایل هستن تو پخششون همراهی کنن، لطفا تو همین تاپیک اعلام کنن تا به دستشون برسونیم، ممنون

دوستان بزرگوارم تو این هفته دوشنبه و پنج شنبه عصر حدود ساعت 6 تا 7 تصمیم داریم بریم چندتا از میادین مهم شهر و تراکت پخش کنیم، کیا حاضرن با همدیگه اینکار رو کنیم؟ اگه تعدادمون زیاد بشه، میدونها رو بین هم تقسیم میکنیم، منتظر داوطلبهای عزیز هستیمicon_question
 تشکر شده توسط : glassheart
سلام دوستان لطف کنید فایل تراکت را ارسال کنید تا ما هم در شهر خودمون پخش کنیم . ممنون
 تشکر شده توسط : Aram , glassheart
من امروز کلیلینک های ام اس،انجمن و آزمایشگاه پخش کردم انشالله عصر به جاهای دیگه سر میزنم
 تشکر شده توسط : Aram

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,074 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  گزارش صعود به دماوند 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 57 28,499 2014/08/16, 08:19 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  تقویم ورزشی صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر (6 ماه اول 92) fireboud 19 9,746 2013/08/14, 09:44 AM
آخرین ارسال: damavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست