نظرسنجی: چقدر با این فرضیه موافقید؟
کاملا
20.00%
1 20.00%
تا حد زیادی
60.00%
3 60.00%
کم
20.00%
1 20.00%
اصلا
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی فرضیه ها و غلت یابی ام اس
با چه مرجعی میگی : اکثر بیماران ام اس، اختلال بینایی دارن ؟؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من فکر میکنم با گلودرد های قدیم(قبل از 10 سالگی) که زیره بار آمپول پنی سیلین نرفتم( کمتر از 4 مورد) ارتباط نزدیک وجود داره
جرقه آغاز شاید واقعا اینجوریه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : yas8866
از بررسی مو شکافانه تون و پیدا کردن این ارتباط بین آلرژی و ام اس بسیار لذت بردم. یه نکته ای ، درمان بیماری ام اس همونطور که خودتون اشاره کردید پیدا شده البته با عمل پیوند مغز استخوان که خاطره ی حمله به سلول های عصبی را در گلبول های سفید از بین میبرن، اما چون خیلی عمل سنگین و پر هزینه ای هست هنوز به طپر درمان قطعی معرفی نشده.
ممنون

(2017/12/05, 12:46 PM)hamid نوشته است: با چه مرجعی میگی : اکثر بیماران ام اس، اختلال بینایی دارن ؟؟

من دز کتاب های پزشکی مطالعه کردم ، که نوشته شده اکثر بیمارانی که ام اس خوش خیم دارند با اختلالات بینایی و اکثر کسانی که با اختلال تعادل مراجعه می کنند ام اس بد خیم دارند. تو اون کتاب ها درصد علائم رو هم زده بود که اختلالات بینایی جز بیشترین درصد ها بود.
هاریسون_ نورولوژی

(2017/12/05, 12:46 PM)hamid نوشته است: با چه مرجعی میگی : اکثر بیماران ام اس، اختلال بینایی دارن ؟؟

من دز کتاب های پزشکی مطالعه کردم ، که نوشته شده اکثر بیمارانی که ام اس خوش خیم دارند با اختلالات بینایی و اکثر کسانی که با اختلال تعادل مراجعه می کنند ام اس بد خیم دارند. تو اون کتاب ها درصد علائم رو هم زده بود که اختلالات بینایی جز بیشترین درصد ها بود.
هاریسون_ نورولوژی
 تشکر شده توسط : montazer
ممنون از تحقیقتون
من خودم همه نوع الرژی رو تجربه کردم و میگم ممکنه ارتباط داشته باشه .
البته کمبود ویتامین دی هم موثر بوده برام چون من به نورخورشید هم حساسیت دارم .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
من عود کردن‌اولیش با یه تب خال شروع شد.
ولی من فکر کنم استرس مادرم زمان بارداری بوده .. از بمباران هایی که میشدیم و استرسی که برای پدرم داشت تو جنگ ..
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی مشکلات ام اس hamid 40 24,049 2017/01/04, 07:32 PM
آخرین ارسال: glassheart
  بررسی عوارض و مسائل اجتماعی بیماری ms parvaneh 30 20,672 2011/12/25, 03:15 AM
آخرین ارسال: فریده آذرکیش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست