امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دالفیرا
من این دارو خریدم از داروخانه 300 تومن
باعث بهتر راه رفتن که نشد هیچ راه رفتن آدم رو هم به هم میریزه
اصلا به کسی پیشنهاد نمیدم
فقط دنبال سوده خودشون هستن
جونه آدم ها اصلا برا کسی اهمیت نداره
 تشکر شده توسط : majid1 , sara2 , برگ 7 , i_sh
منم استفاده کردم از قرص دالفیرا چیز خاصی ندیدم.
قبلش پزشکم همش میگفت این قرص ویلچری و از رو ویلچر بلند کرده منم گفتم چی هست.برای من که فایده نداشت و چیز خاصی ندیدم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : sara2 , mary64
منم امروز پیش دکترم بودم و بهم گفت فمپیرا یرای بعضی ها جواب میده و به بعضیها نه. برام ننوشت چون حتی اینجا هم بیمه نیست و گفت خیلیییییی گرونه اگه بخوای آزاد بخریش! حالا خوندم کامنت بچه ها رو و دیدم که اکثرا راضی بودن وسوسه شدم که ختما هر سور شده تهیه کنم! smilingagreement2

نقل قول: RE: دالفیرا
منم استفاده کردم از قرص دالفیرا چیز خاصی ندیدم.
قبلش پزشکم همش میگفت این قرص ویلچری و از رو ویلچر بلند کرده منم گفتم چی هست.برای من که فایده نداشت و چیز خاصی ندیدم.
majid1 من یه جا فکر کنم خوندم که این دارو برای کسانی که از ۳ سال بیشتر مبتلا هستند تجویز میشه. البته مطمئن نیستم.
من چند روزه که بعد از دو هفته استفاده مستمر این دارو (فمپیرا Aminopyridin APL 5 mg) ازش جواب گرفتم و انرژیم خیلییییی بالا رفته. agreement2

البته اینم باید اضافه کنم که هفته اول فقط همراه بود با عوارض جانبیش مثل گلو درد دائم و معده درد هنگام مصرف دارو- که البته برطرف شدند.

فقط یکم گرونه و حتما باید سر وقت مصرف بشه (من سه نوبت در روز مصرف میکنم)
(2016/08/27, 09:56 PM)alireza1111 نوشته است: من چند روزه که بعد از دو هفته استفاده مستمر این دارو (فمپیرا Aminopyridin APL 5 mg) ازش جواب گرفتم و انرژیم خیلییییی بالا رفته. agreement2

البته اینم باید اضافه کنم که هفته اول فقط همراه بود با عوارض جانبیش مثل گلو درد دائم و معده درد هنگام مصرف دارو- که البته برطرف شدند.

منظور شما همین دالفیراست؟ آخه این که دبار در روز نباید بیشتر مصرف شه
(2015/07/08, 12:43 PM)zohrevand نوشته است: سلام
من بيمه تكميلى اتيه سازان حافظ دارم اين بيمه پوشش ميدهد يا خير

من هم بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ رو دارم مبلغ 210 هزار تومن بابت 300 هزار پول این دارو میده
من حدود یکسال خارجی رو مصرف کردم که قیمت هر قرص بالای 20 هزار تومن هست الان هم 6 ماه هست ایرانی میخورم که قیمت هر کدوم 5 هزار تومن هست که فقط باید مراقب باشین قرص به هیچ عنوان شکسته یا جویده نشه و دارو شکسته باید دور انداخته بشه که باعث تشنج میشه و مصرف دارو نباید کمتر از 12 ساعت باشه که بازم باعث تشنج میشه آخه این دارو توی بدن ظرف 12 ساعت جذب میشه و دز بالاتر باعث تشنج میشه مراقب باشید
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : nahid , alireza1111
(2016/08/29, 03:41 PM)ندا1366 نوشته است:
(2016/08/27, 09:56 PM)alireza1111 نوشته است: من چند روزه که بعد از دو هفته استفاده مستمر این دارو (فمپیرا Aminopyridin APL 5 mg) ازش جواب گرفتم و انرژیم خیلییییی بالا رفته. agreement2

من فمپیرا مصرف میکنم. گویا دالفیرا نمونه ساخت ایران هست.
نمیدونم محتویات دالفیرا چی هست اما دارویی که من مصرف میکنم روش نوشته روغن ماری جوانا داره!! (البته اینطوری تابلو ننوشته و فقط نوشته روغن سبزی که منظور همون ماریجوانا هست گویا!)

راستش منم دیدم اکثرا دو بار در روز مصرف میکنن جاهای دیگه اما دکتر من اینطوری تجویز کرد.
(2016/08/29, 10:15 PM)alireza1111 نوشته است:
(2016/08/29, 03:41 PM)ندا1366 نوشته است: [quote='alireza1111' pid='536763' dateline='1472322361']
من چند روزه که بعد از دو هفته استفاده مستمر این دارو (فمپیرا Aminopyridin APL 5 mg) ازش جواب گرفتم و انرژیم خیلییییی بالا رفته. agreement2

نمیدونم محتویات دالفیرا چی هست اما دارویی که من مصرف میکنم روش نوشته روغن ماری جوانا داره!! (البته اینطوری تابلو ننوشته و فقط نوشته روغن سبزی که منظور همون ماریجوانا هست گویا!)

راستش منم دیدم اکثرا دو بار در روز مصرف میکنن جاهای دیگه اما دکتر من اینطوری تجویز کرد.

برشور دارو هم نوشته هر 12 ساعت یک بار مصرف بشه
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : ندا1366 , alireza1111
(2016/09/04, 05:25 PM)naser_m نوشته است:
(2016/08/29, 10:15 PM)alireza1111 نوشته است:
(2016/08/29, 03:41 PM)ندا1366 نوشته است: [quote='alireza1111' pid='536763' dateline='1472322361']

برشور دارو هم نوشته هر 12 ساعت یک بار مصرف بشه

مرسی از جواب!
راستش من چند جا خوندم که سه بار در روز هم مصرف میشه و مثلا در امریکا خیلی دکترا به عهده بیمار میذارن که دو تا مصرف کنه یا سه تا. (البته من فقط توی فروم ها خوندم اینها رو و شاید منبع جامع و مستدلی نباشه)

احتمالا این هفته یه تماسی با دکترم خواهم داشت و شاید باهاش در میون گذاشتم این مساله رو. امید به خدا agreement2
سلام
یک داروی ایرانی معادل دالفیرا اومده در بازار به اسم فمبایوکس، الان چند تا از متخصص های معروف هم دارن تجویزش میکنن و انگار داره خوب جواب میده. به منم دکترم دی متیل فومارات رو از همون شرکت باختر توصیه کرده، اینم تازه اومده، انگار این میلوبایوکس بهتر از داروهایی که سیستم ایمنی رو سرکوب میکنه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان