امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دالفیرا
سلام
من داروى دالفيرا را داروخانه گرفتم ايا بيمه تكميلى به من تعلق ميگيرد
(2015/07/08, 08:39 AM)zohrevand نوشته است: سلام
من داروى دالفيرا را داروخانه گرفتم ايا بيمه تكميلى به من تعلق ميگيرد

سلام
بستگی داره که بیمه تکمیلیتون چی باشه
بعضی از بیمه ها همه شو میدن، بعضیا یه درصدی و بعضیا هم اصلن نمیدن و میگن تحت پوشش بیمه ما نیست!
در هر صورت باید فاکتورش رو بهشون نشون بدید. یه گواهی از پزشک هم داشته باشید که نشون بده شما به این دارو نیاز داشتید.
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : zohrevand , kamalikia
سلام
من بيمه تكميلى اتيه سازان حافظ دارم اين بيمه پوشش ميدهد يا خير
داروی فامپیرا برای اسپاسم عضلات مصرف میشه اما مکانیسم عملش طوریه ک تاثیر قابل توجهی توی راه رفتن داره. همین چند روز پیش یکی از دوستام 70 تا دونه شو از داروخانه حلال احمر بمبلغ 1.5 میلیون تومان گرفتن(دونه ای بیستو خورده ای هزار تومن). فامپریدین ک ظاهرا ایرانی همونه دونه ای 5 هزار تومانه. ضمنا اکثر بیمه ها اونو تحت پوشش ندارن. بیمه خود من گفت اگه پزشکت امپولتو قطع کنه و آمپیرا برات تجویز کنه پولشو بهت میدیم
اجازه ... اشك سه حرف ندارد.
اشك خيلي حرف دارد!sad2
راستي
دروغ گفتن را هم خوب ياد گرفتم. حال من خوب است خوبِ خوب!!!
 تشکر شده توسط : zohrevand
(2015/06/29, 01:11 AM)zohrevand نوشته است: من اين دارو را از داروخانه شهيد دكتر كاظمى به مبلغ سيصد هزار تومان خريدم

سلام
اونوقت تاثیراتش چه جوریه؟ لطفا بهم جواب دهید
و آدرس و شماره تلفن داروخانه را اگه لطف کنید ممنون میشم

راستی دالفیرا محصول کجاست؟ آیا نسخه ایرانی فامپیراست؟

(2015/07/07, 06:48 AM)samaneh نوشته است: فمپیرا خیلی گرونه حدود یک میلیون تومان . اما دالفیرا که مشابه ایرانیشه سیصد هزار تومان است.

سلام
شما آمپیرا مصرف می کنید یا دالفیرا؟ چه جوری می گیرید و اثرش چقدره؟ لطفا برایم بنویسید. متشکر
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : یاسی
با سلام خدمت دوستان خوبم من تا الان حدود ۸۰ تا مصرف کردم بهتر
هستم از داروخانه ۱۳ آبان تهیه کردم ۳۰۰ هزار تومان روزی دو عدد میخوردم
دچار مشکل معده شدم دکتر گفت روزی یک عدد
با امید و توکل بخدا بهتر میشوم
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : یاسی , ابراهیم , نازلی , zohrevand
صادق جان
اگه میشه لطف کن بگو که چه وضعیتی داشتی و الان چه وضعیتی داری
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : zohrevand
سلام
اقا صادق خواهش ميكنم وضعيت خود را با خوردن قرص دالفيرا براى ما بگوييد تغييرى پيدا كرده ايد يا بى اثراست
برای منم امروز دکترم قرص دالفیرا تجویز کرده،اگه کسی مصرف کرده واقعا راضیه بگه ما هم استفاده کنیم اگه هم واقعا چیز خاصی نیست و تو بهبود بیماری تاثیری نداره بگه الکی هزینه نکنیم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
من حدود 2 ماهه دالفیرا مصرف می کنم .روی من که اثر خیلی خوبی داشت .هم دکتر و هم فیزیو تراپم از روند بهبودم رضایت دارند. البته قبلشم حدود 8 ماه فمپیرا استفاده کردم.
 تشکر شده توسط : sara2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان