•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ كارت
(2010/04/17, 11:30 PM)hamid نوشته است: فقط توي تايپوگرافي بالاي M چيه ؟
S كه پيچيده دوره M ولي اون يه تيكه چيه ؟

غالباً طی سالیان طولانی در ادبیات ایران مار همواره نماد سلامتی و بهروزی بوده است.به همین دلیل به کسی که سلامتی اش به خطر می افتاده بیمار(بی مار) میگفتند، و به دلیل مشابه در آرم نظام پزشکی ایران و داروخانه ها، مار که نماد سلامتی است به دور پیاله ایی که به نشانه دارو یا محلول شفابخش است پیچیده شده است، به چشم می خورد.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : reza , hamed , nazaninn , hamid , kohedard
غالباً طی سالیان طولانی در ادبیات ایران مار همواره نماد سلامتی و بهروزی بوده است.به همین دلیل به کسی که سلامتی اش به خطر می افتاده بیمار(بی مار) میگفتند، و به دلیل مشابه در آرم نظام پزشکی ایران و داروخانه ها، مار که نماد سلامتی است به دور پیاله ایی که به نشانه دارو یا محلول شفابخش است پیچیده شده است، به چشم می خورد.[/QUOTE

پريا كاملا درست اشاره كرد ، ترسيم s به شكل مار يه جورايي نشون دهنده سلامتيه و اون پياله هم تقريبا يه الگو برداريه براي قشنگ تر شدن كار .
حميد جان من فكر مي كنم جاي يه آرم ، حالا طرح من يا هر كس ديگه اي توي صفحه اول سايت خاليه و اگر بتوني اون رو به صفحه اول اضافه بكني خوب باشه .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : kohedard
(2010/04/18, 08:16 AM)hamed نوشته است: پريا كاملا درست اشاره كرد ، ترسيم s به شكل مار يه جورايي نشون دهنده سلامتيه و اون پياله هم تقريبا يه الگو برداريه براي قشنگ تر شدن كار .
حميد جان من فكر مي كنم جاي يه آرم ، حالا طرح من يا هر كس ديگه اي توي صفحه اول سايت خاليه و اگر بتوني اون رو به صفحه اول اضافه بكني خوب باشه .

حامد جان تو فكرش هستيم . سينا هم يه قول هايي داده .
شما اگه چيز بهتري مد نظرتون بود خوشحال ميشيم در اختيارمون قرار بدي
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : kohedard
پس من دیر این تاپیک رو دیدم confused
از همتون کمال تشکر رو دارم icon_question
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , kohedard

•  قبلی
  • 1
  • ...