امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سینوتک Cinno Tec ( دی متیل فومارات )
(2015/12/16, 04:51 PM)javad6788 نوشته است: امروز از دکترم پرسیدم درباره سینوتک گفتند فعلا صبر کن باید امتحانشو پس بده.

خب بالاخره چند نفر باید موش آزمایشگاهی بشن. من نمیدونم دکترا منتظر چی هستند!!!

(2015/12/17, 07:26 AM)مینا میلانی نوشته است: من کانادا زندگی میکنم و به علت پلاکهای جدید در نخاع و افزایش یکی از پلاکها طبق نظر نورولوزیستم باید به این دارو سوییچ کنم و در ارتباط با این دارو با افرادی که ذوسال هست دارو را مصرف میکنند از طریق فیس بوک و اینستاگرام خیلی تحقیق کردم. تقریبا 50درصد به من گفتند از دارو راضی بودند و با عوارضش کنار امدند و 50 درصد هم پس از سه یا چهار ماه مصرف دارو به علت اسهال و استفراغ انرا کنار گذاشتند، البته جدیدا تجربه افراد نشان داده که مصرف دارو با چه مواد غذایی عوارضش را کمتر میکند که حالا وارد این بحث نمیشم. چندین مورد عفونت مرگ اور pmlدر مورد دارو مشاهده شده و باعث شده که پزشکان جدیدا هر سه ماه یکبار میزان گلبول سفید بیماران را میسنجند و در صورت پایین بودن ان برای مدت 6 ماه دارو باید قطع شود همچنین ازمایش ویروس زونا و ویروس jc قبل از شروع درمان ضروری هست. حال اینکه با بعضی افراد که از نظر میزان ابتلا به عفونت سوال پرسیدم پاسخ چنین بود که پس از شروع هیچ ابتلا به عفونت جدیدی در انها پیش نیامده. نتیجه گیری خود من این بوده که این دارو برای عده ای بسیار خوب و برای بعضی خیلی بد است که اگر بخواهد عوارضش مثل اسهال و استفراغ در ماه های اول خیلی شدید باشد در همان ابتدا دارو قطع میشود اما تا به حال از هیچ کس نشنیدم که عارضه اسهال و استفراغش انقدر شدید بوده که داشته میمرده یا اصلا ندیدم و نشنیدم که کسی بر اثر اسهال و استفراغ ناشی از این دارو مرده باشد .ی کم دوست عزیز در این مورد اغراق کردید. به هر حال مرگ انسان بهتر است کمی با کلاستر اتفاق بیفتد و مرگ در اثر اسهال خیلی شیک نیست . تصور اینکه فامیل بفهمند در اثر اسهال مرده ام ، وای نه . بهتر است فراموشش کنیم خلاصه من از تغییر دارویم خیلی راضی نیستم ولی مثل اینکه چاره دیگری نیست . حالا اگر روی دارو رفتم حاضرم به عنوان موش ازمایشگاه اطلاعاتم رو در اختیارتون بذارم. شاد باشید.
خیلی ممنون
انشاالله که با این دارو مشکلی نداشته باشید
ما رو در جریان بگذارید
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : javad6788 , niloofary

پیام های داخل این موضوع
RE: دی متیل فومارات با نام تجاری سینوتک Cinno Tec - توسط الی کوچولو - 2015/12/17, 01:14 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) samiramiss 30 47,489 2021/04/26, 09:50 AM
آخرین ارسال: AVID2000
  دیفوزل ( دی متیل فومارات) shabgard 6 13,472 2016/08/14, 03:59 PM
آخرین ارسال: nahid
  اسویدرا (دی متیل فومارات) امیر1384 26 23,925 2015/12/19, 01:36 PM
آخرین ارسال: امیر1384

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان