•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۴: اولین نمایشگاه گروهی عکس ام اس سنتر
من تصورم این بود که نمایشگاه عکس کارای بچه هاییه که عکاسی میکنن نه پوستر و عکسهایی که از اینترنت راحت میشه دانلود کرد.
خیلی تعجب کردم وقتی دیدم خیلی از کارای نمایشگاه اینجوریه.و نفرات برتر عکسشون اصلا توسط خودشون عکاسی نشده باشه.هیچوقت چنین نمایشگاه عکسی ندیده بودم:40در هر صورت به نفرات برتر تبریک میگم.icon_question
......
 تشکر شده توسط : یاسی , chipchip , hamid , coffeedot
تمام عكس هاى اين نمايشگاه توسط بچه ها گرفته شده. منظورت رو نفهميدمconfused2
 تشکر شده توسط : hadisss , یاسی , chipchip , SSA , minoshka , hamid , elham 66 , ماه , arezooo82 , paeazan , eglantine
میدونم منظورش رو فهمیدی اما تو هم مثل من تعجب کردی

مرسی از تبریکت!!!
پست مرجان خانم اینجور که معلومه نمایشگاه و زحمتهاش رو زیر سوال برده
عکسهاش همه کارای بچه هاس که یا با دوربین و یا حتی موبایل گرفته شدن
من عکس خودم رو شایسته ی مقام نمی دونم اما همونجور که توی پستای قبل هم گفته شد طبق نظرسنجی از بازدیدکنندگان رتبه ها اعلام شد
همه مون هر کدوم چند عکس از کارای خودمون رو برای نمایشگاه ارسال کردیم که در نهایت نمایشگاه گلچینی از بهترین عکسای بچه هاس
نمی دونم مرجان خانم انتظار داشت خودمون هم توی عکسامون باشیم با ژست های مختلف که باور کنه کارا خودمونه؟ angry3
لابد بازم میگفت فتوشاپن confused2

و اما در مورد شیرینی smiling
خوابم میادا Dodgy
خواستم فردا بگم
اما برا آب کردنه دله بعضیا( SSA منظورم نیستا smiling) الان میگم N_aggressive (35)
روز اختتامیه من اولین نفر رسیدم
مسئول نمایشگاه سینی شیرینی رو برد پر کرد باز آورد smiling
بعدش چنتا از بچه ها اومدن
تازشم برامون چای آورد و با شیرینی خوردیم smiling
بعدشم میهن و عالم و سجاد و حمید با شیرینی های جدید وارد شدن smiling
الهام ج همراه با همسرشون هم با شیرینیه عروسیشون وارد شدن smiling
کلا برا من که خوب شد دلی از چند مدل شیرینی درآوردم ashamed0006.gif
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , chipchip , SSA , minoshka , hamid , elham 66 , ماه , arezooo82 , kaveh_plus , eglantine , nazaninamiri70
با سلام Smile (16)

پــــــــــــــــــــــوستــــر!!!!!!!!!! [تصویر:  755320_shok.gif] (به سبک جناب خان خوانده شود)

من خـــایلی خـــــــــــــــــــایلی خوشحالم که خانوم مولایی نژاد همچین احساسی بهشون دس داده angel این ینی عکسآ خــــــایلی خـــــــــــــــــایلی خوبن Angel

هر عکسی یه چیز داره به اسم ( اگزیف (EXIF) ) ، ینی تمام اطلاعات عکس رو از رو اگزیفش میشه فهمید. عکسای تو اینترنت اصطلاحا اگزیف ندارن، ینی اصل بودن یه عکس در 99 درصد موارد از رو اگزیفش مشخص میشه. خوب اینو گفتم که بگم همه عکسهای نمایشگاه اگزیف داره ، ینی معلومه با چه دوربینی، در چه تاریخی، با چه سرعت شاتری، با چه عمق میدانی ... ، عکس گرفته شده. همونجور که الان من میتونم بگم عکس خانم مولایی نژاد با چه گوشی تلفن همراهی و در چه تاریخی و ... گرفته شده. پس همونقدر که عکس خانم مولایی نژاد اصالت داره بقیه عکسهای نمایشگاه هم اصالت دارن.

مورد بعدی سایز عکسها هست، عکسهایی که تو اینترنت هست رو نمیشه چاپ کرد ، عکس برای چاپ باید dpi 300 داشته باشه، حتی عکسهای خبرگزاری ها هم dpiشون نهایت 96 هست.

بعدش آخه چرا یکی عکس از اینترنت برداره بده laughing3 فک کنم خانم مولایی نژاد میخواسته فضای سنگین و فرهنگی نمایشگاه رو عوض کنه شوخی کرده laughing3laughing3

یه بار دیگه تاکید میکنم که این یه نمایشگاه عکسِ، نه مسابقه عکاسی. نفرات برتری وجود نداره. هیچ عکسی به عکس دیگه ای برتری نداره. همونطور که تو اسلایدشو هم میبینید اصلن عکسها بترتیب مثلن اول دوم سوم ... نمایش داده نشده ، نمایشگاه مجازی فقط یه نمایشگاهِ

بازم از همه دوستانی که لطف کردن و برامون عکس فرستادن تشکر میکنم، درواقع کار اصلی رو همین دوستامون انجام دادن، تموم زحمتهایی که برای نمایشگاه کشیده شده، بدون عکسهای دوستامون، بی معنی میشد، بازم مرسی smiling
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , Parla , SSA , kaveh_plus , minoshka , paeeze , hamid , elham 66 , ماه , arezooo82 , hessam , paeazan , maryam.N , eglantine , coffeedot
منم یکی از عکسامو خیلی وقت پیش با گوشی قبلیم گرفته بودم!
فکر نمیکردم انتخاب بشه.
اما واقعا از طرفی جای تعجب داره که فکر کنن عکاس، شخص دیگه ای بوده.
از طرف دیگه جای افتخار داره!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : chipchip , hadisss , minoshka , hamid , elham 66 , ماه , arezooo82 , eglantine
آقا حالا که حرف شد منم بگم که smiling
فامیل یکی از بچه ها (یادم نیست کی بود) Dodgy
تو نمایشگاه هی گیر داد که این عکس واسه تو نیست . از اینترنت دزدیدی Dodgy
بنده خدا داشت شوخی میکردا ولی خب خیلی شوخی میکرد smiling
منم آخر سر قاطی کردم بین 999999 تا عکسی که تو گوشیم داشتم و گرفته بودم ، گشتم و عکس رو پیدا کردم agreement2agreement2
چون یه خورده سایزش فرق داشت یعنی سجاد با توجه به سایز تابلو که قرار بود چاپ بشه عکس رو کراپ کرده بود ، و عکس تو گوشیم یه قسمت های بیشتری داشت ، ثابت کردم که عکس برای منه DodgyDodgy
هیچی دیگه از اون به بعد باهم دوست شدیم N_aggressive (35)N_aggressive (35)

بماند که الان ، عکس بنده خدا من رو کسی نمیبینه چون دیگه یه نفر خیلی مشتاق باشه تا عکس یه دونه مونده به آخر رو نگاه میکنه angry3angry3
انقدر با من لجه که عکس منو با شماره آخر داده angry3angry3 منم که صادق ، خودم اسلاید شو رو درست کردم ولی برنداشتم شماره عکسمو بکنم یک Sleepy
البته میگن برای اتفاق های خوب باید زحمت کشید
و اونهایی که خیلی زحمت میکشن میتونن عکس بی نظیر یا کم نظیر منو ببینن Sleepy
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , elham 66 , همراز , ماه , minoshka , arezooo82 , SSA , hadisss , chipchip , hessam , maryam.N , eglantine , nazaninamiri70 , coffeedot
آقای چیپ چیپ بنده عکسمو با موبایل نگرفتم با دوربین دیجیتال گرفتم.گفتم بعضی عکسها خیلی تابلو هستش که از جای دیگه گرفته شده.اصلا سوژه هاش معلومه که شکار لحظه بوده.
موقعیت مکانیش داد میزنه که عکاسش کی بوده .در ضمن من قصد توهین به کسی رو ندارم که اینجوری همتون جبهه میگیرین.دشمن بعثی هم نیستم.نظرمو دادم.شما خوشحال باشین اشکالی نداره
......
 تشکر شده توسط : SSA , eglantine
بچه ها عکسا بسیار زیبا بود دست همگی درد نکنهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_questionicon_questionicon_question
و تشکر ویژه از آقای مدیر و نماینده مجاز ادمین اینا و سایر عزیزانی که زحمت کشییدنhappy0065.gifhappy0065.gif happy0065.gifhappy0065.gif
بسیار دلچسب بود نمایشگاه مجازیتونagreement2agreement2
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : elham 66 , minoshka , arezooo82 , hamid , hadisss , chipchip , eglantine
میخواستم بگم عکسامون قشنگه love28
من که ذوق مرگ شدم عکسای خودم ونارنجی روهم دیدم Smile (16)
یاد اون غروبی افتادم که داشتیم دوتایی ازدر و دیوار عکس
میگرفتیم laughing3laughing3
بعد من وقتی نارنجی مشغول بود چیپسش وخوردم N_aggressive (35)
خواستم بگم ما هرکدوم با عکسامون خاطره داریم
ومن مطمئن هستم دوستام خیلی خوش سلیقه هستن
و همه کارا مال خودشون icon_questionicon_question
راستی حمید من عکستو دیدم
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : elham 66 , SSA , hamid , hadisss , chipchip , hessam , eglantine , nazaninamiri70 , coffeedot , نارنجی مدرسه موشها
دشمن بعثیicon_biggrin!!
شرمنده، من باز متوجه نشدم داد میزنه عکاسش کی بوده یعنی چی؟!
یعنی نمیشه کسی رفته باشه خارج از کشور؟
یا نمیشه کسی عکاس حرفه ای باشه؟!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , chipchip , paeazan , elham 66 , minoshka , یه غریبه , eglantine , kaveh_plus , coffeedot , نارنجی مدرسه موشها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,855 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,377 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,377 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,505 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,758 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,036 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,587 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,822 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,227 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,342 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان