•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۴: اولین نمایشگاه گروهی عکس ام اس سنتر
بابا کیا اول شدن .دلم آب شد . angry3
......
 تشکر شده توسط : eglantine , chipchip
میخوام یواش یواش عکس های نمایشگاه رو بذارم. میگم یواش یواش چون شاید نرسم همه رو یه دفعه بذارم. از روز افتتاحیه شروع میکنم و از قسمت خوشمزه افتتاحیهSmile (16)

کیک تولد شش سالگی ام اس سنتر. دستپخت عالی معصومه جون

[تصویر:  81sa_img_7905.jpg]
 تشکر شده توسط : paeeze , eglantine , nahid , hadisss , afsaneh , hamid , elham 66 , SSA , chipchip , minoshka , baharan , آرزو , maedeh , یاسی , نارنجی مدرسه موشها , kaveh_plus , 0MID , hedieh , coffeedot , maryam.N , paeazan , نازلی , ماه , glassheart
خوب، نمایشگاه تموم شد. نمایشگاه مجازی هم تا چن روز دیگه راه اندازی میشه.
همونجور که حدیث گفت نفرات برتر به انتخاب بازدیدکنندگان:
نفر اول: یه غریبه
نفر دوم: hadisss
نفر سوم: عالم (خواهر یه غریبه)

البته این فقط یه نمایشگاه بود و عکسها از طرف داورهای خاصی قضاوت نشد، بخاطر اینکه از دوستانی که عکس فرستادن و ماها رو تو برپایی این نمایشگاه کمک کردن یه تشکری هم بشه تصمیم گرفتیم حداقل به سه تا از عکسها یه هدیه ای بدیم و بهترین روش هم برای انتخاب نظر خود دوستانی بود که از نمایشگاه دیدن کردن. (ایکاش میتونستیم از همه تشکر کنیم)
40 تا عکس از 32 عکاس تو این نمایشگاه رو دیوار رفت، سعی کردیم هر دوستی که برامون عکس فرستاده تو نمایشگاه حضور داشته باشه، فقط دو نفر عکس فرستادن که نشد از عکساشون استفاده بشه، یکی از دوستان سایز عکساش فوق العاده کوچیک بود و اونیکی دوستمون خودشو معرفی نکرده بود.
بعضی از دوستان دوتا از عکساشون تو نمایشگاه بود بعضیا دیگه یکی، دلیلش این بود که ما برای انتخاب عکس محدودیت تو سایز و کیفیت و موضوع داشتیم. در عین حال فقط یه تعداد محدودی عکس تو نمایشگاه جا میشد.
خیلیا کمک کردن ، چه مستقیم چه غیر مستقیم، از همشون ممنونم.
آخرین روز نمایشگاه هم اتفاقات خوبی افتاد که باعث شد ازینکه پیشنهاد همچین نمایشگاهی رو دادم پشیمون نباشم

حدود 30 خط دیگه نوشته بودم که همینجوری یهو واسه خودش خود جوش یه دفه پاک شد، فقط این قسمتش موند.

... ما آدما وقتی چیزی رو از دست میدیم تازه قدرشو میدونیم
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : afsaneh , minoshka , elham 66 , nazaninamiri70 , شهرزاد , hessam , paeazan , eglantine , حمید , hadisss , baharan , آرزو , hamid , یاسی , یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها , kaveh_plus , 0MID , hedieh , coffeedot , maryam.N , sasan-8 , SSA , مـه ســـا , نازلی , ماه
من دوباره اومدمsmiling
یه تچـــــــــــــکر ویـــــــــــــــــــــــــــــــجه از همگیagreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اگه گفتین چراTongue
دیشب محمدجواد پیام داده از همتون تشکر کردهTongueTongueTongue
و میگه اگه بازم دور هم جمع شدین میشه به منم بگیدTongueTongueTongue
یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه دونه ایم بچه هاicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlove28love28love28love28love28love28love28love28
 تشکر شده توسط : elham 66 , شهرزاد , eglantine , hadisss , baharan , hamid , یاسی , chipchip , یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , 0MID , coffeedot , sasan-8 , ماه
مبارکتون باشه icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

بزن دست قشنگرو........happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

حیف شد نتونستم بیام اصلا angry3angry3angry3angry3....

مرسی از همه دوستانی که برای نمایشگاه زحمت کشیدنhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : paeazan , eglantine , hadisss , baharan , hamid , یاسی , chipchip , یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , elham 66 , 0MID , coffeedot , نازلی , ماه
آقا من تازه فرصت کردم بیام. نمایشگاه خیای خوب بود خیلی عالی.داداشیم روز افتتاحیه منو رسوند بعد کار داشت نتونست بمونه. بعد انقده براش تعریف کردم دلش آب شد. دو بار اومدیم بیایم هی نشد.. هی فکر میکردم آرزو به دلش میمونم. خیلی ماهین ینی!
الآن به شدت نیازمند نمایشگاه مجازی ام.
 تشکر شده توسط : یاسی , hadisss , chipchip , یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها , شهرزاد , minoshka , hamid , elham 66 , 0MID , coffeedot , sasan-8 , paeazan , نازلی , ماه
مدت خیلی طولانیه لپ تاپم مشکل پیدا کرده و وقت نداشتم ببرم درستش کنن واسه همون دیر رسیدم اینجاconfused
دوست جونیایی که اول ودوم سوم شدین تبریک میگم بهتونicon_questionlove28
جای خالی بعضی ها با هفت میلیارد نفر هم پر نمیشود!
همه ی دنیای من مینومlove28
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , minoshka , یه غریبه , hadisss , eglantine , hamid , elham 66 , 0MID , hedieh , coffeedot , chipchip , sasan-8 , paeazan
چرا نمایشگاه مجازی رو راه نمیندازین؟
برام جالبه عکسای نفرات برتر رو ببینم
......
 تشکر شده توسط : chipchip , بهار شیرازی , sasan-8 , paeazan , nazaninamiri70 , 0MID
jumping0047.gif
دی ری ری ریـــــــــــــــــنگ

jumping0047.gif

بالاخره آماده شد Smile (16)

هم اینک مفتخرم اعلام بدارم نمایشگاه مجازی ام اس سنتر آغاز بکار فرمود.

میتونین از اینجا "نمایشگاه مجازی ام اس سنتر" عکسها رو ملاحظه بفرمویید.

نمایندگی مجاز ادمین اینا Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hessam , همراز , hamid , hadisss , ali reza 22 , Exhautless , 0MID , nahid , SSA , مـه ســـا , paeazan , elham 66 , kaveh_plus , paeeze , minoshka , O#!!! , یاسی , ماه , maryam.N , glassheart , نارنجی مدرسه موشها
بالاخره نمایشگاه مجازی آمد. ..
وااااای....همه عکس ها فوق العاده بودن...happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
خسته نباشید هم خدمت دوستان عکاس عزیز...
وهم خدمت دست اندر کاران این نمایشگاه...icon_question
و تشکر ویژه دارم از بابت این که عکس ها رو به این صورت برای ما که نتونستیم در نمایشگاه حضور پیدا کنیم به نمایش در آوردید. ..
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : hamid , chipchip , hadisss , nazaninamiri70 , 0MID , nahid , elham 66 , minoshka , یاسی , ماه , نارنجی مدرسه موشها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,749 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,332 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,285 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,356 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,366 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,882 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,361 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,208 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,022 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,179 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان