امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازنشستگی تامین اجتماعی
سلام آیا کسایی که ام اس دارند میتوانند بازنشستگی تامین اجتماعی بگیرند
(2015/01/29, 09:26 AM)ali2000 نوشته است: سلام آیا کسایی که ام اس دارند میتوانند بازنشستگی تامین اجتماعی بگیرند

سلام.
هستند کسانی ک نمیتونن راه برن و خیلی وضع جسمیشون وخیمه ،بله من کسانی و میشناسم که با م اس از کار افتادگی بیمه تامین اجتماعی دارن میگیرن، ولی اینا تا آدم رو ویلچر نشینه بهش از کار افتادگی نمیدن، من خودم قبل از این که بیمار بشم بیمه تامین اجتماعی بودم،و بیمه هم برای همین روزاس ،با وجود اینکه تو راه رفتن مقداری مشکل دارم و تا حالا دوبار هم کمیسیون پزشکی فرستادنم ولی هر دوبار گفتن شما از کار افتاده نیستی،حتما باید تو ویلچر بشینه آدم تا قبول کنن. اگه من میتونم کار کنم پس چرا خسته میشم چرا سرپا زیاد نمیتونم وایسم.بابا من بیمه پرداخت کردم واسه همچین روزایی چرا حق مریض و میخورین.خدا ازتون نگذره،این از وضع قیمت دوا دکترمون اینم از نامردیشون که راضی نمیشن حق مریض و بدن نامردا.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : helli , Hadis 1364 , خاطره68 , Parla , آنا , ارزو , s.omid , علیرضا 2
ولی الان متاسفانه دیگه تامین اجتماعی بیماری ام اس رو بیمه نمیکنه..... البته ام اس داشته باشیم و بعدش بخواهیم بیمه کنيم....... چه برسه به بازنشستگیش
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ارزو , s.omid , mostafa00
معلومه بازنشستگی داریم!!! البته اگه کارفرما یا خودمون بیمه کنیم...
(2017/07/20, 08:41 PM)samiramiss نوشته است: معلومه بازنشستگی داریم!!! البته اگه کارفرما یا خودمون بیمه کنیم...
بیمه که میتونیم باشیم، با افراد سالم فرقی نداریم برای بیمه شدن! فقط مسئله بازنشستگی پیش از موعده! اینکه بخاطر ام اس بقول دوستان تا ناتوان کامل نشیم بهمون هیچی که پرداخت نمیکنن تو سرمونم میزنن!!!
 تشکر شده توسط : آنا , yas8866
با سلام
خارج از موضوع می باشد ولی ستونی پیدا نکردم تا عرض کنم که:
آیا بیماران ام اس و معلولین از پرداخت مالیات حقوق دریافتی از شرکت ها، کارخانجات و دیگر سازمان ها معاف هستند؟
چون من شنیدم که قانون معاف از مالیات برای معلولین و بیماران خاص وجود دارد ولی هیچ کجا اجرا نمی کنن.
لطفاً راهنمایی فرمایید. با تشکر: رئوف شوکتی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,568 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  تایید دو دوره بتافرون در سازمان تامین اجتماعی نازی ی 4 4,582 2012/08/17, 01:39 PM
آخرین ارسال: نازی ی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست