•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوالات ام آرآی
(2016/08/20, 10:16 AM)سرگردان نوشته است:
(2016/08/19, 05:53 PM)glassheart نوشته است:
(2016/08/19, 02:21 PM)سرگردان نوشته است: سلام دوستان آیا ممکنه علائم ام اس باشه و تو ام آر آی نشون نده ؟ آیا دکترا وقتی بگن ام اس نیس باید قبول کردم یا منتظر شد؟
الان دیگه به راحتی از روی ام آرآی تشخیص میدن مگراینکه مشکوک باشن که در اینصورت از آزمایش های خاصی استفاده میکنند

آخه دوست عزیز تو ام آر آی چیزی نشون نداده ، ولی یه سری علائم هس از جمله درد چشم و حساسیت به گرما ، ضعف و خستگی و ضعف دست و پا ، ولی ام آر آی چیزی نشون نمیده دکتر هم میگه عصبی هس ولی آخه بیشتر از یک ساله وضعیت اینجوریه ،
درد چشم و حساسیت به گرما علامت شایع ام اس نیست. درد چشم توی ام اس یک یا چند روز قبل از حمله چشمی اگه خدای نکرده کسی داشته باشه ، معنا داره وگرنه بقیه وقتا که درد چشم نداریم ما.
حساسیت به گرما هم فکر نکنم علامت ام اس باشه ، به ما گفتن گرما براتون خوب نیست نه اینکه همه ام اسی ها حساسن.
ضعف و خستگی هم میتونه یکی از نشانه های ام اس و یا چیزای دیگه باشه. مهمترین چیزی که باعث تشخیص میشه ام آر آی هست که برای شما سالم بوده .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : niloofary , آنا , غزل , پریا حقیقت پور
سلام اقای ایمانی تبار خواهش میکنم جواب ام ار ای که در اول این قسمت نوشتم رو نگاه کنید و نظرتون رو اعلام کنید .تمنا میکنمممم
ممنون متشکرم
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
سلام دوستان
من 6 ماه هست که زایمان کردم و آخر هفته وقت ام آر آی با و بدون تزریق دارم.
خواستم بدونم چند ساعت بعد از ام آر آی می تونم پسرمو بغل کنم؟
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
سلام. شما سعى كنيد مايعات زياد بخوريد كه اين ماده زود دفع بشه. اونوقت راحت ميتونيد بغلش كنيد.
 تشکر شده توسط : niloofary , liliyum , پریا حقیقت پور
(2016/09/13, 12:53 AM)زهرا35 نوشته است: سلام اقای ایمانی تبار خواهش میکنم جواب ام ار ای که در اول این قسمت نوشتم رو نگاه کنید و نظرتون رو اعلام کنید .تمنا میکنمممم
ممنون متشکرم

سلام دوست عزیز
آقای ایمانی تبار فک کنم خیلی وقته نمیان سایت

در هر صورت شما باید ام آر آیتون رو به دکتر نشون بدید تا جواب درست رو بهتون بگن
سعی کنید تا اون موقع استرس نداشته باشید
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : آنا , somaye_602000 , پریا حقیقت پور
Question 
سلام دوستان.Blush
دوهفته پیش چشم پزشک تشخیص التهاب عصب چشم رو برام داد.
و بهم گفت که پیش متخصص مغز و اعصاب برم.
دیروز رفتم دکتر یه ام آر آی و یه ام آر وی مغز نوشت.
گفت میخوام ببینم رگ های مغزت دچار گرفتگی نشده باشه.
شما میدونین ام آر وی چیه؟مثل همون ام آر آی انجام میشه؟و اینکه نیاز به تزریق داروی خاصی داره؟305320_JC_thinking
ممنونicon_question
...دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
حافظ
 تشکر شده توسط : gor911 , پریا حقیقت پور
سلام دوستان
من امروز جواب mriو mrv ام رو گرفتم و متاسفانه فردا و پس فردا دکترم نیست میخواستم شما اگر میتونید راهنماییم کنید
در mri مشکلی نبود خداروشکر
فقط در mrv به یه مشکلی اشاره کرده بود اینطور که فهمیدم مشکل در سینوس سیگموئید باید باشه و توصیه کرده یک بار دیگه با تزریق انجام بدم اون قسمتی که گفته ترومبوز یعنی ممکنه دچار ترومبوز مغزی باشم
حافظ
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
[quote='mah.m' pid='537215' dateline='1474492504']
سلام دوستان
من امروز جواب mriو mrv ام رو گرفتم و متاسفانه فردا و پس فردا دکترم نیست میخواستم شما اگر میتونید راهنماییم کنید
در mri مشکلی نبود خداروشکر
فقط در mrv به یه مشکلی اشاره کرده بود اینطور که فهمیدم مشکل در سینوس سیگموئید باید باشه و توصیه کرده یک بار دیگه با تزریق انجام بدم اون قسمتی که گفته ترومبوز یعنی ممکنه دچار ترومبوز مغزی باشم
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

(2016/09/22, 01:17 AM)غزل نوشته است: [quote='mah.m' pid='537215' dateline='1474492504']

سلام دوست عزیز
جای نگرانی نیست احتمالی که در گزارش اشاره شده توضیح داده نشده و در مورد تکرار مجدد قید کرده اگر علائم وجود داشته باشه. اضلا بهش فکر نکنید در 90 درصد موارد زمان تزریق ماده حاجب و شروع تصویر برداری بر اساس استاندارد نیست. خواهش میکنم با نگرانی و مراجعه به دکتر زمان ابتلا به ام اس احتمالی را پیش نیاندازید. در پایان برایت سعادت آرزو میکنم

ممنون عزیزمicon_question
شنبه حتما باید مراجعه کنم
امیدوارم زودتر از این بلاتکلیفی دربیام
حافظ
سلام ایا اگه ام ار ای باتزریق بده دکتر یعنی مشکون به ام اس؟؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...