•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این ها علایم بیماری ام اس است ؟
(2011/05/26, 02:57 PM)modemo نوشته است: ممنونم از همه کسایی که نظرشون دادن؛ البته من مشکلات چشمی دارم ولی حاد نیست. شبها دیدم کم میشه و نور خیلی اذیتم میکنه مثل نور اتومبیل ها. بعضی مواقع هم چشمام بی دلیل شدیدن خسته هستن حتی وقتی که از خواب پا میشم طوری که اصلن نمیتونم بازنگهشون دارم و باز مجبور به استراحت میشم.آیا اين علائم در ام‌اس دیده میشه. بازهم ممنونم از نظرتون.

بیمارانی که دچار سردرد های میگرنی هستن هم همین علایمی که شما می فرمایید رو دارن.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : modemo
ببخشید که تاپیک قدیمی رو بالا آوردم اما چون خودم مدتهای زیادی دچارشم و میدونم خیلی های دیگه (از هر صد نفر 2 نفر) دچارش میشن، باید بگم شما دچار بیماری فیبرمالژیا هستید.این بیماری معمولا خطری نداره و در کس هایی که دچار انواع آی بی اس هستند بروز می کنه.حالت پریدن از خوابتون هم بابت آپنه خواب هست که بی ارتباط به سندروم روده تحریک پذیرتون نیست.
سلام دوستان. Heart

من هر چند ماه یکبار وقتی خوابم یکی از دست هام کاملا بی حس می شه. یعنی انگار وجود نداره. طوریکه با اون یکی دستم باید حرکتش بدم، بعد کم کم انگاشت هام رو بازو بسته کنم تا به حالت عادی برگرده.

همیشه از ناحیه آرنج به پایین اینجوری می شد، دیشب یه دفعه متوجه شدم از مچ دست چپم، کامل فلج شده. اینجور موقع ها اگه ناخودآگاهم به دادم نرسه و اون دست رو حرکت نده، دستم رو از دست میدم.

همیشه فکر می کردم این اتفاق بخاطر اینه که دستم به حالتی قرار میگیره که خون بهش نمیرسه. اما امروز شک کردم که این از علائم ام اس باشه.

الان هم تقریبا یک هفتست که کره ی چشم چپم یه درد مبهم داره.طوریکه وقتی سرم رو جابه جا می کنم، باید سرمو کج کنم. یا همش دلم میخواد دستم روی چشمم باشه. کلا نیمه چپ سرم این درد رو داره.

اینها از علائم ام اس هستند؟
سلام.
آبجی تو رو خدا از حرفی که میخوام بزنم ناراحت نشین و نترسین.
این مواردی که شما میگین دقیقا عوارض قبل از ام اس من هست،من همشون قبل از ام اس تجربه کردم.سریع برید پیش ی متخصص مغز و اعصاب تا اگه خدایی نکرده ام اس بود بتونید جلوی پیشرفتش و بگیرین.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : لاله
مرسی مجید جان

حتما به متخصص مغز و اعصاب مراجعه می کنم.

البته واقعیتش رو بخوای منتظر بودم بگید چون بی حسی گذرا بوده و با باز و بسته کردن انگشت ها از بین میره، اهمیتی نداره.

اگه اینجا کسی از مشهد هست، ممکنه اسم یه متخصص مغز و اعصاب رو به من بگه؟ باید دنبال کسی بگردم که تخصصش ام اس باشه؟ یا هر متخصص مغز و اعصابی تخصص ام اس رو هم داره؟
آبجی ببخشید اگه ناراحتت کردم.
شاید باورتون نشه منم قبل از ام اس این علاعم و وقتی به دوستم که فقط ی کارمند خیلی معمولی بود گفتم گفت فک کنم ام اس داری خیلی ازش دلخور شدم و اهمیتی ندادم و بعذ ازمدتی که گذشت و به طور قطعی فهمیدم که ام اس دارم پشیمون شدم که چرا همون موقع پیگیری نکردم.
شما برید پیش هر متخصص مغز اعصابی میتونه ب شما کمک کنه،و تنها راه تشخیصش ام آر آی با تزریق هست.امیدوارم که من اشتباه کنم.
بازم اگه از ج من دلخور شدین عذر میخوام.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : لاله
نه داداشی، این چه حرفیه. چرا دلخور بشم آخه؟

خیلی هم ممنونم که بهم کمک کردی.

یه سوال دیگه هم دارم، ام آر آی با تزریق چیه؟ از همینا که آمپول می زنن تو نخاع؟
نه اون نیست.
ابتدا شما رو میفرستن تو دستگاه ام آر ای بعد ازتقریبا۲۰ دقیقه که عکس کرفت دو مرتبه از دستگاه میارنتون بیرون و مایعی و تو رگ دستتون تزریق میکنن و دومرتبه به اندازه همون تایم قبلی شما رو میفرستن داخل دستگاه عکس میندازه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : لاله , ali1357 , Exhautless
سلام خدمت بزرگواران عزیز
من حدود یک سال و نیم هست که از مشکل تپش قلب، تاری دید ، نوسان فشار خون معمولا افت ، وزوز گوش ، سوزش داخل سر ، بعضا سرگیجه و گیجی ،سردشدن دست و پا ، ضعف و بی حالی رنج میبرم که در برخی ساعات روز شدت پیدا میکنه ، البته همراه مشکلات فوق مشکلاتی مقطعی مثل تنگی نفس و قلب درد شدید و یا معده درد شدید و یا سردرد پیش آمده اما با ازمایش های متعدد نکته خاصی پیدا نشده
پزشکان یکسال و نیم پیش تشخیص پانیک رو دادن که با دارو درمانی مقداری این مشکلات مهار شد اما پس از مدتی به علت چرب شدن کبد دارو ها قطع شد و پزشکان دارو ها رو قطع کردن
چند عامل تاثیر بسازی در عود مشکلات فوق داره
پس از حمام کردن احساس کوفتگی و خستگی خیلی زیادی دارم
تحریک جنسی که فوق العاده شرایط بیماری من رو تشدید میکنه
استرس و اضطراب که باعث میشه سردرد ها و سوزش های سرم تشدید پیدا کنه
به تازگی هر روز شدت بیماری افزوده میشه و اخیرا دست و پاهایم خارش پوست و حالت گرفتگی و گزگز دارند.
الان حدود یکسال و نیمه زندگیم واقعا کیفیتش رو از دست داده و بسیار از این شرایط رنج میبرم

البته برای رد اینکه این بیماری ام اس نیست یکبار ام ار ای کامل بدون تزریق شدم ، که جواب منفی بود و پلاکی دیده نشد ، نمیدونم چقدر این MRI ملاک هست
از عزیزان که با صبر و بردباری این مطلب رو خوندن سپاس گذارم و ممنون میشم منو راهنمایی کنن
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
والا این علایمی که شما گفتین فکر نمیکنم ارتباطی به ام اس داشته باشه من خودم به شخصه موقع شروعش فلج کامل شدم پوستم هم کنده شد تا تشخیص بدن به نظرم شما یه ویزیت پیش یه دکتر عمومی برو ازش بخواه برات آزمایش قند و چربی هم بده چون قند بالا هم سردی دست و پا و تاری دید میاره.واسه تپش قلب هم اگه دکترت صلاح بدونه همین پرانول که میخوری بهترین چیزه چون منم میخورم
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیاباتب بیماری ام اس تشدیدمیشود؟ sargol 5 6,909 2018/09/25, 12:36 AM
آخرین ارسال: Atenavakili
  بیماری توموفکتیو ام اس چیست؟ qwerty 8 8,271 2018/08/02, 08:32 PM
آخرین ارسال: نیماجعفری
  ام اس و بیماری CML Mtt 7 3,878 2018/02/01, 10:34 AM
آخرین ارسال: Mtt
  مشکلات جنسی در بیماری ام اس پرستو احمدی 26 28,742 2017/07/27, 12:16 AM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,816 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
Rainbow آیا شوک عصبی یا هیجان میتواند باعث بی حسی یا عود بیماری شود ؟ Hasty 39 27,561 2014/08/21, 11:40 AM
آخرین ارسال: همراز
Rainbow میزان مراجعه به پزشک و پیگیری بیماری رنگین کمان 37 19,117 2014/04/13, 09:30 AM
آخرین ارسال: حکمت خدا
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,597 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا
Rainbow تاثیر گرما بر بروز علایم ام اس sadaf 43 28,445 2014/01/23, 01:29 PM
آخرین ارسال: sargol
  سوال در مورد روند سیر بیماری ام اس در مردان sooorooosh 19 17,290 2012/06/17, 10:05 PM
آخرین ارسال: okhtapus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست