امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید هنگام رانندگي
سلام
خوبید؟
وای چرا همه چیز میچسبونید به ام اس شاید پیر شدید نمره شچمتون رفته بالا ;D 8)...شوخی کردم بزنم به تخته یکی از یکی جوون تر و گل تر Wink

منم اون اویل تاری دید داشتم...یعنی اولین علایم بیماریم بود...
ولی دیگه نه...البته چون چشم نمره داره یعنی 5/1 هر دوچشمم اما عینکم نمیزنه گاهی لنز میذارم اگرم گرفته ما که نفهمیدیم ;D

بعدشم داداش حمید فکر اون امپول های شیری کوچولو نوعی پرد نیزولون فورت که برای تاری دیدم دکتر من خوراکیش داده بود بله نوعی کورتون ...
راستی کلم سفید زیاد بخورید...برای چشم و تاری دید عالیه

همیشه بهاری باشید
به امید سلامتی تک تک شما فرشته های ناز ام اسی ،با بهترین و سبزترین آرزوها

همیشه بهاری باشید

خدا نگهدارAngel

سلام ،ببخشید سوال من ربطی به تاری دید نداره ، من حالم تا همین چند روزه پیش خوبه خوب بود، نمی دونم چرا اینطوری شدم ، یعنی خوب چرا میدونم� :Smile ولی من نمیخوام بیمارستان برم دکترم 2 تا قرص بهم داده میگه اگه بهتر نشدی باید بستری بشی ولی من نمیخوام.... :'( یه چیزی بهم بگید من تا حالا غیر از آمپولام داروی دیگه ای استفاده نکردم ،اصلا نمی دونم اثر این داروها چطوریه؟ یکیش گاباپنتین و یکیشم پردنیزلون
درتنها ترين تنهاييم تنها كسم تنهاي تنهايم گذاشت ،اي خدا به حق تنهاييت درتنها ترين تنهاييش، تنهاي تنهايش نذار

قلبم داشت تالاپ تالاپ ميزد وختي دكتر راهنمايي رانندگي داشت چشمامو معاينه مي كرد. دقيقا همون جوري معاينه كرد كه دكتر مغز و اعصاب. ولي خنگ تر از اون بود كه بفهمه! ;D ;D
كلا زاويه ها رو تار مي بينم. اگر هم يه كم بدتر باشم اصلا نمي بينم! فاصله ها هم كه فبها! جاتون خالي يه بار با ماشين پارك شده تصادف كردم.
هيچ جوري نمي تونم حساب كنم كه چقدر فاصلمونه. :o
چه شكلكاي باحالي اون بالاست! Smile (16) خصوصا اين!
پروانه ام در تاري&nbsp; اسير است <br />كه عنكبوتش سير است<br />نه مي تواند پرواز كند <br />و نه بميرد.
(2009/05/31, 11:22 PM)hamid نوشته است: دوست دارم تو ماشين بميرم� :-\

حمید جان این چه حرفیه؟!!! به نظر من اولین چیزی که باید برات اهمیت داشته باشه سلامتیته، و باید برای سالم بودنت هر کاری انجام بدی
اگر سالم باشی می تونی هر کاری هم که دوست داری انجام بدی مثل همون رانندگی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاری دید khatoon25 331 190,764 2019/03/31, 10:44 AM
آخرین ارسال: mahshad
  درد چشم هنگام اشك Matilat 10 15,792 2010/08/27, 02:44 PM
آخرین ارسال: Matilat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست