•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS
ازین تیترا ما زیاد شنیدیم نمیدونم این همه دانشمند نمیتونن راحلشو پیدا کنن یا کمپانیهای داروسازی نمیزارن نمیدونمconfused2
 تشکر شده توسط : helli , behzad mkh , kohedard , خاطره68 , arezooo82 , farda20032020
ممنون از این خبرای خوش واقعا انرژی مثبت می گیرمsmiling
 تشکر شده توسط : مینا میلانی , kohedard
دانشمندا برای داروهای جدید تحقیق میکنند.خیلی هم زحمت میکشند. روز و شب هم نمیخوابند تا داروها را کشف کنند، داروهای جدید هم تولید میشند .بعدش نوبت شرکتهای دارویی میرسه که تولید کنند. بعد از این مرحله نوبت دولتها و قدرتها و شرکتهای بیمه میشه که تصمیم میگیرند ایا دارو وارد بازار بشه یا نه. تو این مساله در بعضی کشورها دولتها و قدرتها برای وارد شدن داروی جدید موانع درست میکنند و داروی جدید را وارد نمیکنند در بعضی کشورها هم شرکتهای بیمه هستند که حاضر نمیشند پول و هزینه دارو را بپردازند و حتی اگر دارو وارد شود فرد باید توانایی پرداخت هزینه را داشته باشد که در اکثر موارد کسی نمیتواند چنین کاری کند. بنابراین اینکه صرفا داروی جدید تولید بشه کافی نیست. باید همه چیز خوب رقم بخوره تا دارو به دست من وشما که بیمار هستیم برسد.البته لازم میدانم که اضافه کنم که مطلب گذاشته شده توسط دوست عزیزمان بسیار عالیست و نهایت تشکر را از او دارم. من خودم همیشه پیگیر تولید داروی جدید هستم و همیشه منتظر شنیدن خبر کشف داروی بیماریم. مطلبی که در بالا توضیح دادم صرفا برای پاسخ به دوستانی بود که پرسیده بودند و گفته بودند از این تیترا زیاد شنیدند و نمیدانند چه افرادی مانع رسیدن دارو به دستشان میشوند.
 تشکر شده توسط : kohedard , web1001 , ابراهیم , niloofary , paeazan , سیامک 8 , ساسان , الیکا , farda20032020
سلام
مطلبی رو روی سایت دانشگاه مریلند ( مرکز پزشکی ) خوندم فکر کردم خوندنش برای شما هم مفید باشه :

Who's Most At Risk?

People with the following conditions or characteristics are at risk for developing MS:

First degree relatives with MS
Age between 18 - 45
Living in the northern latitudes for the first 15 years of life
North European, North American, or Scandinavian ancestry
Immune response genes
Women -- MS affects 2 - 2.5 more women than men
Cigarette smoking
People with chronically low levels of vitamin D

Nutrition and Supplements

These nutritional tips may help reduce symptoms:

Eliminate all suspected food allergens, including dairy, wheat (gluten), soy, chocolate, corn, preservatives, and food additives. Your health care provider may want to test you for food allergies.
Eat more antioxidant rich foods (such as green, leafy vegetables and peppers) and fruits (such as blueberries, tomatoes, and cherries).
Avoid refined foods, such as white breads, pastas, and sugar.
Eat fewer red meats and more lean meats, cold water fish, tofu (soy, if no allergy) or beans for protein.
Use healthy oils in foods, such as olive oil or coconut oil.
Reduce or eliminate trans fatty acids, found in such commercially baked goods as cookies, crackers, cakes, French fries, onion rings, donuts, processed foods, and margarine.
Avoid coffee and other stimulants, alcohol, and tobacco.
Drink 6 - 8 glasses of filtered water daily.
Exercise moderately, if tolerated, at least 30 minutes daily, 5 days a week

You may address nutritional deficiencies with the following supplements:

Omega-3 fatty acids, such as fish oil, 1 - 2 capsules or 1 tbsp. of oil 1 - 2 times a day, to help reduce inflammation and improve immunity. Fish oils may increase bleeding in sensitive individuals, such as those taking blood-thinning mediations (including aspirin).
Evening primrose oil (EPO), 500 mg - 8 grams daily, for symptoms of MS. Speak to your doctor about the appropriate dosage for your bodey. EPO may increase the blood-thinning effects of certain medications, including warfarin (Coumadin) and aspirin. EPO may also interfere with certain antiseizure medications.
A multivitamin daily, containing the antioxidant vitamins A, C, D, E, the B-vitamins and trace minerals, such as magnesium, calcium, zinc, and selenium.
Calcium (1,500 - 2,000 mg daily) and vitamin D supplement (1,000 IU daily), for support of muscle and skeletal weakness. Recently, low levels of vitamin D have been linked to MS.
Coenzyme Q10, 100 - 200 mg at bedtime, for antioxidant, immune, and muscular support. Coenzyme Q10 may interact with certain blood thinning medications such as wafarin (Coumadin) and others.
N-acetyl cysteine, 200 mg daily, for antioxidant effects. N-acetyl cysteine can interact with nitroglycerine.
Acetyl-L-carnitine, 500 mg daily, for antioxidant and muscle protective activity. Acetyl-L-carnitine has been suspected by some researchers to be unsafe for people with a history of seizure disorders. Speak with your doctor.
Probiotic supplement (containing Lactobacillus acidophilus), 5 - 10 billion CFUs (colony forming units) a day, for maintenance of gastrointestinal and immune health. Some probiotic supplements may need refrigeration. Check the label carefully. While probiotics may be helpful for most people with MS, they may not be appropriate for individuals who are severely immunosuppressed or who are on immunosuppressive drugs.
Grapefruit seed extract (Citrus paradisi), 100 mg capsule or 5 - 10 drops (in favorite beverage) 3 times daily, for antibacterial or antifungal activity and immunity. Grapefruit can interfere with a variety of medications; speak with your doctor.
L-theanine, 200 mg 1 - 3 times daily, for nervous system support. Theanine may lower blood pressure.
Melatonin, 2 - 5 mg 1 hour before bedtime, for sleep and immune protection. Melatonin may interact with many medications, including sedatives, antidepressants, hormone medications, including birth control, and others.

لینک سایت رو هم میزارم اگه علاقه مند باشید مطلب رو کامل بخونید :

http://umm.edu/health/medical/altmed/con...-sclerosis

سلامت باشید
 تشکر شده توسط : مینا میلانی , ساسان
دوستان گرامی ، لطفا فقط در مورد موضوع تاپیک که در عنوان مشخص است ، مطلب ارسال شود. اخبار و مقالات خارجی هم بهتر است به صورت ترجمه شده در سایت قرار گیرد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , behzad mkh , arezooo82
بسیار خوب .خیلی متشکرم
 تشکر شده توسط : behzad mkh , یاسی
ممنون از اقا یا خانم warrior یک جنگجو و مبارز و سلحشور بخاطر این خبر "ممنون از کشورها و آدمهایی که اهمییت میدن یه تحقیقات و اکتشافات <زنده باد آدمهایی که دلسوزانه کاری میکنند برای دیگران بدون چشم داشت <و در اخر به امید روزی که در کشور خودم شاهد تلاش مثبت در زمینه های پزشکی باشم نه دارو نما نه بیهوده
 تشکر شده توسط : ساسان , laleh
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25798...t=Abstract
دوستان این در ادامه ی همین تحقیقات دانشگاه بریستوله که شرکت apitope به عهده گرفته
رو تیترش نوشته
پیشرفت تحقیقات پارا کلینیکی و شروع آزمایش روی انسان تاریخش مال 12march هستش تاریخ انتشار گزارش اولیه 4 سپتامبر هستش یعنی یه سال هم نشده که آزمایش روی انسان رو شروع کردن شمایی که فاز منفی میدی تحویل بگیر انشالله دو سال بیشتر طول نمیکشه که این اتفاق میوفته و درمان میشیم
من از ام اس خیلی ضربه خوردم تو اوج روابطم مجبور شدم همه چیز رو تموم کنمangry3sadrolleyes فقط از خدا میخوام هیچ جوونی رو قبل از این که به خواسته هاش برسه به هیچ دردی دچار نکنه...AngelAngel
 تشکر شده توسط : شهریار , helli , 0MID , یاسی , niloofary , behzad mkh , سیامک 8 , farda20032020 , ساسان
خبر خیلی خوبی است
خدا کند درمان بیماری ام اس هر چه زودتر بیاد.
 تشکر شده توسط : 0MID , یاسی , behzad mkh , ساسان , farda20032020
(2015/05/16, 02:08 PM)mahsasabri نوشته است: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25798...t=Abstract
دوستان این در ادامه ی همین تحقیقات دانشگاه بریستوله که شرکت apitope به عهده گرفته
رو تیترش نوشته
پیشرفت تحقیقات پارا کلینیکی و شروع آزمایش روی انسان تاریخش مال 12march هستش تاریخ انتشار گزارش اولیه 4 سپتامبر هستش یعنی یه سال هم نشده که آزمایش روی انسان رو شروع کردن شمایی که فاز منفی میدی تحویل بگیر انشالله دو سال بیشتر طول نمیکشه که این اتفاق میوفته و درمان میشیم
من از ام اس خیلی ضربه خوردم تو اوج روابطم مجبور شدم همه چیز رو تموم کنمangry3sadrolleyes فقط از خدا میخوام هیچ جوونی رو قبل از این که به خواسته هاش برسه به هیچ دردی دچار نکنه...AngelAngel

بابت اطلاع رسانی مفیدتون کمال تشکر دارمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : یاسی , behzad mkh , ساسان , پریس

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,424 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,388 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  یک نشانگر بالینی جدید برای تشخیص MS atkh 0 1,975 2017/12/12, 08:49 PM
آخرین ارسال: atkh
  کشف مهم در زمینه ترمیم مغز برای مبارزه با MS nahid 0 3,059 2017/05/06, 11:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,702 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  راهکاریی برای تقویت عملکرد niloofary 0 2,120 2017/02/28, 10:49 AM
آخرین ارسال: niloofary
  آزمایش موفق داروی ایزتیونیک اسید برای MS nahid 0 2,761 2016/09/30, 07:04 PM
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,093 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,216 2016/05/09, 08:11 PM
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,195 2016/02/10, 11:43 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان