امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا
سلام .

در تاریخه سی ام شهریور هشتاد و هشت (بیست و یکم سپتامر دو هزار و نه )دکتر من از کنگره مغز و اعصاب در آلمان برگشته بود و گفت داروی خوراکی ام اس تا ماه های دیگه در اروپا میاد و اگه کسی رو داری بگو بفرسته.

خیلی ازش تعریف کرد و گفت در هر سه ماه باید 5 تا قرصش رو خورد.
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : anasokot , پریا حقیقت پور
ممنون علی جان. البته پزشک معالج من چند ماه پیش یه همچین خبری رو به من داد . اونم توی سمیناری که در مورد ام اس در یکی از کشورها تشکیل شده بود، شرکت کرده بود،حالا نمیدونم این دارو همونیه که اون میگفت یا نه؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
اگر كسي اين دارو را در سطح وسيع به كشور وارد كنه هم دنياش رو خريده هم آخرتش رو .� Wink

اگر كسي رو مي شناسيد بهش پيشنهاد كنيد .

(2009/09/22, 11:31 PM)مجـید نوشته است: اگر كسي اين دارو را در سطح وسيع به كشور وارد كنه هم دنياش رو خريده هم آخرتش رو .� Wink

مجید جون خودم پیگیرشم ... من تو کار واردات هم هستم ... فقط واردات دارو خیلی مصیبته ... کلی دوندگی و مجوز و خرت و پرت میخواد ...
در ثانی دولت قبل از این چیزا فکر واردات و هم میکنه ... تا اروپا بیاد و بیمه و این چیزاش اینجا حل بشه ... خیلی زمان بره
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2009/09/22, 11:31 PM)مجـید ✔ نوشته است: اگر كسي اين دارو را در سطح وسيع به كشور وارد كنه هم دنياش رو خريده هم آخرتش رو .� Wink

امروز� (پانزدهم مهر ماه 88 -هفتم اکتبر 2009) با دکترم صحبت کردم راجع به این دارو و گفت صحبت هایی شده که این داروی خوراکی 9 ماه پس از وارد شدن به بازار اروپا وارد ایران بیشه Wink یعنی میشه تقریبا شهریور یا مهر ماه سال آینده� Wink
خدایش خیلیم با اطمینان راجع بهش حرف میزد� Wink
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
من پی گیر شدم
تو وزارت بهداشت بهداشت صف کشیدن از کجا تا کجا برای گرفتن مجوز واردات
ولی وزارت بهداشت خودش این کار از همه بیشتر پیگیره
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

خیلی زود خواهد آمد.. Wink
وای چه حالی بده خوراکی عالیه Smile
من که آب کش شدم با این آمپولا... Smile
حالا برسونن هر کی میخواد بیاره...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
نميدونم
اين داروي خوراكي فعلا حرفه
من يادمه از پارسال تا حالا

فعلا كه ايران داره داروي رسيژن و سينووكس و امپولهاي ايراني ميسازه
اين كي بياد خدا داند� :-[

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
والله چي ميشه گفت . سينا جان دكتر من كه ميگفت ظاهرا خود وزارت بهداشت اينور شديدا داره با واردات دارو مبارزه ميكنه
پارسال ( مرداد يا شهريور ) هم وعده داده بودن تا بهمن 87 اين دارويه خوراكي بدست دانشمندايه وطني عرضه ميشه قبل از اروپا . نگو منظورشون رسيژن بوده در سطح آزمايشگاهي
بهر حال من شديدا پيگيرم . اگه بياد حاظرم همه دار و ندارم رو بدم و اين دارو ها رو بگيرم . بدنم بدجوري حساس شده .
آنارام باشید
من با دكترم پريشب صحبت كردم . گفت شركت دارويي اي كه امتياز وروده دارو رو خريده اعلام كرده تا قبل از 9 از توزيعش تويه بازاره اروپا دارو رو وارده ايران ميكنن .
يعني قبل از شهريور يا مهر سال آينده اين دارو مياد تويه ايران ايشالله Smile
آنارام باشید

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 64,936 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,672 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,189 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 9,869 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,626 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  اثرات تحريم اتحاديه اروپا بر روي داروهاي ما mehdernet2 2 2,821 2012/01/25, 04:02 PM
آخرین ارسال: نسترنى

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست