امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟)
بچه بیاد حالتون بهتر میشه باور کنید منکه دوتا دارم بعد حاملگیم بهتر از قبل شدم البته بعد دومی یه کم ضعیف تر شدم شماها یکی بیارید کافیهlove28
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ثریا , زهراجون , فریبا , mehdernet2 , arezooo82 , pariya1361
(2012/06/27, 11:53 AM)mary909 نوشته است: سلام من هم خیلی نگران این قضیه هستم که بعد زایمان بیماریم بدتر نشه!!
یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که از رحم اجاره ای استفاده کنمconfused2
نمیدونم دلشو دارم یا نه؟؟sad فعلا 3سال دیگه به خودم وقت دادم ولی بلاخره باید تصمیم بگیرم بین بچه و سلامتی!؟!

عزیزم بنظر من اصلاً نباید به رحم اجاره ای فکر هم بکنی
دلت راضی میشه؟sad2
از مامانای سایت بپرس اونجوری هم که فکر میکنی نیستا
اگه حالت بخواد بدتر بشه بدون بچه هم...
خدا کنه همیشه سرحال و سرپا باشی

باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : فریبا , mehdernet2 , pariya1361
سلام زهرا جان از راهنماییت خیلی ممنونم.امیدوارم خبر خوش بهت بدم و همچنین خبر خوش مادر شدن شما رو بشنوم.agreement2شمام برام دعا کنید.icon_questionlove51
icon_questionگر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می داردicon_question
 تشکر شده توسط : pariya1361
1 سال و 3ماه پیش همینجا خبر از تولد دخترم دادم.خدایا شکر
بچه داری خیلی نیرو و توان لازم داره ترسم از این بود که از پسش برنیام اما با همکاری شوهرم و برنامه ریزی درست خوب گذشت.الان زحمتش خیلی کمتر شده.بچه ها اگر دکتر اجازه بارداری بده دیگه ترسها رو بریزید دور.توکل به خدا کنید.منفی فکر نکنید
 تشکر شده توسط : mari , mahmah , Yanis , khatereh. , FBF , هانیه , دربند , yummy , barzegar , سیما جون , pariya1361
سلام خانومی خوبی ؟؟
میخواستم بپرسم شما با بیماری ام اس تا حالا تجربه بارداری داشتین؟؟چطوری بوده؟؟
میشه راهنماییم کنید من تازه میخام اقدام کنم واسه بارداری 2 ماهه داروهامو قطع کردم
ام اس
آخر عشق و دوست داشتن نیست!
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام دوست عزیز من با وجود ام اس این یار دیرینه 20 ساله دو دختر مهربونه 12و8 ساله دارم وحین بارداری و بعد از ان هیچ مشکلی نداشتم البته دکتر هم مخالف بارداریه من نبود امیدوارمبرای شما هم مشکلی پیش نیایدShy[/size]
 تشکر شده توسط : FBF , رامنا , هانیه , دربند , نازلی , عروس , pariya1361
کسی اطلاعاتی داره در مورد اینکه 3 ماه قبل از اینکه میخوای باردار بشیم نباید سینووکس مصرف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر به من گفت میخوای باردار بشی دیگه سینووکس نزن منم 6 ماهه نزدم هنوزم باردار نشدم گفت حتی اگه 1 یا 2 سال طول کشید نباید دارو مصرف کنم
میگه جدیدا رو موشهای ازمایشگاهی ازمایش کردن دیدن تاثیر خوبی رو جنین نداره به همین دلیل 3 ماه قبل از قصد بارداری باید دارو قطع بشه.
کسی چیزی راجع به این موضوع میدونه
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : محسن گرامي , kohedard , arezooo82 , pariya1361
مینا جان خوب گفتن باید قطع بشه به خاطر همین که ممکنه رو جنین تاثیر بد بذاره.
نگران نباش حتما دکترت بیماری رو کنترل شده دیده که گفته قطع کن.
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : مینا... , sooorooosh , محسن گرامي , kohedard , pariya1361
امیدوارم کنترل شده باشه چون این روزا معنی واقعی استرس رو فهمیدم
تا قبل از این دکترم میگفت استرس داری اصلا منظورش از استرس رو نمیفهمیدم
میترسم این استرس ها اخر کار دستم بده
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : sooorooosh , محسن گرامي , kohedard , arezooo82 , pariya1361
(2013/09/11, 02:30 PM)مینا... نوشته است: کسی اطلاعاتی داره در مورد اینکه 3 ماه قبل از اینکه میخوای باردار بشیم نباید سینووکس مصرف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر به من گفت میخوای باردار بشی دیگه سینووکس نزن منم 6 ماهه نزدم هنوزم باردار نشدم گفت حتی اگه 1 یا 2 سال طول کشید نباید دارو مصرف کنم
میگه جدیدا رو موشهای ازمایشگاهی ازمایش کردن دیدن تاثیر خوبی رو جنین نداره به همین دلیل 3 ماه قبل از قصد بارداری باید دارو قطع بشه.
کسی چیزی راجع به این موضوع میدونه
دقیقاً پروتوکل درمان همینه مینا خانم
صد درصد درست.3 ماه قبل از ادقدام برای بار دار شدن اصلاً نباید دارو زده باشین.
اینترفرون ها اصلاً داروهای خوبی برای جنین نیستن. والا چیزی که تو پوروتوکولها هست اینه که تو بدن خانمهای بار دار نباید هیچ اثری از هیچ دارویی باشه حتی کوپاکسون که دارو سیفی محسوب میشه هم بهتره نباشه.
آها نکته دیگه هم اونه که سه ماهه دوم بارداری. مخصوصاً سه ماهه سوم.بیماری کامل افت میکنه و میخوابه. مخصوصاً سه ماهه سوم. دلیلش زیاد شدن هورمون های زنانگی هست.
هورمون های بارداری. که روشی هست که تویه چند تا دانشگاه تو غرب داره روش تحقیق میشه تا از این هورمون ها برای کنترل ام اس استفاده کنن.
که صد در صد ما آقایون از این روش محروم خواهیم بود . جز اینکه بخوایم تبدیل به سنبل خان بشیم.
وای یا صابر confused
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : yummy , مینا... , همسر یک قهرمان , زهرا59 , سمانه ٧ , محسن گرامي , kohedard , عروس , سیما جون , arezooo82 , pariya1361

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 43 34,358 2021/06/17, 10:34 PM
آخرین ارسال: mahbub
  نوع زایمان در بیماران ms النا 26 32,117 2020/03/11, 01:42 PM
آخرین ارسال: Setareh...
  قطع داروهای ام اس قبل از بارداری Soroush 86 59,518 2018/03/03, 10:15 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا می توان خطر عود را پس از زایمان کاهش داد؟ همسر یک مشکوک به ام اس 4 5,717 2017/01/12, 11:13 PM
آخرین ارسال: M.mozhgan.73
  نکات قابل توجه درباره بارداری و ام اس sara 65 48,081 2016/01/11, 09:27 AM
آخرین ارسال: niloofary
  احساس خستگی و بارداری RoOo$aAa 3 3,429 2014/10/08, 02:55 PM
آخرین ارسال: farane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست