امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی خوراکی Laquinimod
داروی خوراكی، درمان جدید ام اس
یافته های دانشمندان نشان می دهد داروی خوراكی لكوینیمود در درمان بیماری ام اس تاثیر چشمگیری دارد.

به گزارش سلامت نیوزبه نقل از پایگاه اینترنتی پرس تی وی، داروی خوراكی لكوینیمود نشانه های فعالیت مجدد این بیماری را در بیماران ام اس كاهش می دهد.

یافته های این دانشمندان حاكی است مصرف میزان بیشتر این دارو باعث كاهش چهل درصدی صدمه مغزی می شود ؛ به علاوه مصرف این دارو آثار جانبی كمتری دارد.

گفتنی است داروهای قبلی تزریقی بود و همین مسئله باعث می شد برخی بیماران از مصرف آن اجتناب كنند؛ در حالی که مزیت داروی جدید خوراکی بودن آن است که مصرف آن را تسهیل می کند.
در حال حاضر 1300 بیمار در کانادا مورد آزمایش داروی خوراکی قرار گرفته اند.
اگه بشه ها .............
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : مهرافروز , ابراهیم , DavidBili , arezooo82
بستگی به وضع کشور داره ، فعلا هیچی معلوم نیست .
الان همشون دارن می زنن تو سر خودشون که چه جوری از این وضع در بیان ، چه جوری جمش کنن .
کی به فکر دارو و.... هست !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : DavidBili
من اميد وار هستم هرچه زودتر ماهم چشممان به جمال اين دارو روشن بشششششششششششششششه...........هاااااااااااااااااااااااا�
امیدوارم بییاد
ولی به نظر من الان با این وضعیت و هنوز که سینووکس باید به زور به بچه داده بشه تا وقتی مردم فلج نشده اند این دارو نمییاد

خیلی دوست دارم خوشبینانه به موضوع نگاه کنم ، البته بدبین یا ناامید هم نیستم ولی یه موضوعی که بیشتر از هر چیز کشور ما رو تحت الشعاع خودش قرار میده سیاست و سیاست بازیه� :-\
موضوع دیگه اینه که دستهایی در کاره که همیشه سعی میکنه ترازوی اقتصادی رو در بازار دارو به سمت خودش سنگین کنه و جزء رقبای سرسخت خیلی از داروهای خارجی میشه، البته نمیشه اسمش رو رقیب گذاشت. مثالی میزنم تا منظورم روشن بشه. سینووکس و آوونکس رو با هم مقایسه کنید و قیمتها و تاثیرات این دو رو نسبت به هم بسنجید.
من مخالف داروی ایرانی نیستم به شرط اینکه عین خارجیش موثر باشه. دیگه ادامه نمیدم چون دارم از بحث اصلی منحرف میشم...
 تشکر شده توسط : ابراهیم
واقعا کسی میتونه از طریق یه منبع موثق بگه که دقیقا فرق آوونکس و سیناوکس چیه؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : somaye_602000 , sargol
یافته های دانشمندان نشان می دهد داروی خوراكی لكوینیمود در درمان بیماری ام اس تاثیر چشمگیری دارد.

واقعا درست میبینم ؟ درمان
HuhHuhHuh
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
دلتون رو خوش نکنید توی صدا وس یما نمیگن
ولی این داروی خوراکی اولا برای یه دسته از بیماران هست نه همه
بعدشم تا موقعیکه بیاد ما ..............

خب بابا اینهمه دارید میگید اول بیارید تو بازار بعد تبلیغ و امید الکی بدید اصلا من به همین امپولا راضیم حاضر نیستم دوباره داروی جدید مسخره ای رو امتحان کنم laughing3

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : mehdi488
وقت بخیر

خیلی دوست دارم بجای تزریق ربیف قرص بخورم

من امید دارم
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : enigma

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی خوراکی جدید ام اس Aubagio تائید شد همسر یک مشکوک به ام اس 15 12,226 2021/03/14, 05:27 PM
آخرین ارسال: Ervin
  آزمایش موفق داروی ایزتیونیک اسید برای MS nahid 0 2,789 2016/09/30, 07:04 PM
آخرین ارسال: nahid
  كشف داروی جدید ام اس sami 1 3,808 2015/11/10, 09:51 AM
آخرین ارسال: niloofary
  BG-12 دومین داروی خوراکی تایید شده. Prime 17 15,443 2015/05/20, 12:13 AM
آخرین ارسال: 0MID
  تایید داروی تزریقی جدید (plegridy ) توسط FDA sina gt 10 8,121 2014/08/21, 12:23 PM
آخرین ارسال: اميدوار
  استفاده از داروی سرطان خون برای درمان ام اس محمود 4 5,156 2013/10/04, 12:04 PM
آخرین ارسال: negar7783
  موفقیت داروی آزمایشی برای بهبود حافظه در موش مبتلا به ام اس همسر یک مشکوک به ام اس 7 5,320 2012/11/21, 09:14 AM
آخرین ارسال: joker
  داروی ساتیوِکس (عصاره شاهدانه) جهت كاهش علائم ام اس درانگلستان مجوزگرفت nazaninn 4 5,960 2012/10/17, 08:30 PM
آخرین ارسال: paeazan
  mGluR4PAM مولکول کوچک خوراکی که به درمان ام اس نزدیک می شود. همسر یک مشکوک به ام اس 5 3,338 2012/09/25, 02:21 PM
آخرین ارسال: joker
  ” ژنتیک افراد ” ، علت بی اثر بودن داروی تی.ان.اف در درمان بیماری ام hamdam 2 4,775 2012/07/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: ورپریده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان