•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس در عضله ران
Chera mn har vaqt b rane pam tazrigh mikonam koli khon miad?sad2yani mn bad tazrigh mikonam?305320_JC_thinking
احتمالا محل تزریق را بد انتخاب میکنید و موجب پاره شدن مویرگ هاتون میشه، که البته لطمه ای به تزریق نمیزنه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام،دوستان من میخوام سینووکس روخودم به ران پام تزریق کنم، یه بار رفتم پیش پرستار بهم آموزش دادالبته خودش برام تزریق کرد، چندتا سوال داشتم از کسانی که تزریق میکنن اینکه باید حتما هواگیری بشه آمپول؟؟ چون تو دفترچه سینووکس درموردش چیزی ننوشته بود، واین که وقتی پرستار آمپول رو تزریق کرد به ران پام چند قطره بیرون زد بعداز اینکه امپول روکشید بیرون به نظرتون طبیعیه؟ واینکه بایدنیدل یا همون سرسوزن چقد وارد عضله بشه یک سومش باید بیرون بمونه، یا اینکه طبق نوشته دفترچه دارو باید سرسوزن باید به طور کامل تا چند میلیمتری انتهایی وارد عضله بشه؟ خواهش میکنم اگه میدونیدکمکم کنید
(2021/07/03, 12:26 PM)طلوع.. نوشته است: سلام،دوستان من میخوام سینووکس روخودم به ران پام تزریق کنم، یه بار رفتم پیش پرستار بهم آموزش دادالبته خودش برام تزریق کرد، چندتا سوال داشتم از کسانی که تزریق میکنن اینکه باید حتما هواگیری بشه آمپول؟؟ چون تو دفترچه سینووکس درموردش چیزی ننوشته بود، واین که وقتی پرستار آمپول رو تزریق کرد به ران پام چند قطره بیرون زد بعداز اینکه امپول روکشید بیرون به نظرتون طبیعیه؟ واینکه بایدنیدل یا همون سرسوزن چقد وارد عضله بشه یک سومش باید بیرون بمونه، یا اینکه طبق نوشته دفترچه دارو باید سرسوزن باید به طور کامل تا چند میلیمتری انتهایی وارد عضله بشه؟ خواهش میکنم اگه میدونیدکمکم کنید

سلام من جواب دوتا سوالتون رو میدونم 
احتیاجی به هواگیری نداره و اون چند قطره هم ایرادی نداره 
ولی سوال سومتون رو یادم نیست چقدر وارد عضله میکردم Smile)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : طلوع..
(2021/07/03, 12:26 PM)طلوع.. نوشته است: سلام،دوستان من میخوام سینووکس روخودم به ران پام تزریق کنم، یه بار رفتم پیش پرستار بهم آموزش دادالبته خودش برام تزریق کرد، چندتا سوال داشتم از کسانی که تزریق میکنن اینکه باید حتما هواگیری بشه آمپول؟؟ چون تو دفترچه سینووکس درموردش چیزی ننوشته بود، واین که وقتی پرستار آمپول رو تزریق کرد به ران پام چند قطره بیرون زد بعداز اینکه امپول روکشید بیرون به نظرتون طبیعیه؟ واینکه بایدنیدل یا همون سرسوزن چقد وارد عضله بشه یک سومش باید بیرون بمونه، یا اینکه طبق نوشته دفترچه دارو باید سرسوزن باید به طور کامل تا چند میلیمتری انتهایی وارد عضله بشه؟ خواهش میکنم اگه میدونیدکمکم کنید

وقتی من آوونکس تزریق میکردم که خوب اونم همون عضلانی (IM)  هست و یادمه تا تهش باید سوزن وارد عضله میشد.
 تشکر شده توسط : طلوع..
ممنون از هردو دوستی که پاسخ دادین icon_question ،انشاالله فردا میخوام خودم تزریق رو انجام بدم،امید به خدا icon_biggrin
 تشکر شده توسط : glassheart , alireza1111

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محل تزريق سينوكس شیرین 25 17,823 2017/11/09, 08:24 PM