•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس در عضله ران
(2010/10/26, 11:11 PM)nahid نوشته است: سلام آقا احسان
من نمیدونم با سرسوزن به این خوبی چه مشکلی داری ؟
از دو تا سر سوزن داخل جعبه ، سرسوزن نازکتر که برای تزریقه مناسب هست،سرسوزن از این نازکتر فکر نمیکنم موجود باشه.
شما مگه خودتون تا حالا تزریق نمیکردید ؟
تزریق در ران ،فرقی با تزریق در باسن نداره ، و چون آدم دید کامل داره، بهش مسلطه و امکان لرزش دست کمتره .
فقط محل تزریق، اینطور که یادمه ( اگه اشتباه نکنم ) یک وجب بالای زانو و چهار انگشت پایینتر از استخوان ران گفته شد.میشه از مراکز مجاز تزریق پرسید.
منم میخوام بدونم بالاخره تزریق در ران ایرادی داره یا نداره از نظر اثر گذاری .چون حرفهای متفاوتی شنیدم.اگه اطلاعی پیدا کردید بگید.

نه بابا من با اين ادعام جرات تزريق به خودما ندارم. ولي اگر ياد بگيرم تو ران بزنم شايد ترسم بريزه. در مورد سر سرنگ هم بايد بگم منم از همون كوتاه و ظريفتره استفاده ميكنم ولي اين سر سرنگ واسه روي ران به نظر مناسب نيست چونكه روي ران اعصاب و عروق زيادي رد ميشن بر خلاف باسن . دوستاني هم هستن كه به راحتي روي ران ميگن تزريق ميكنن. ولي من راستش جراتشو ندارم. فردا با اينكه ي و ت و ب . بستس به هر قيمت فيلمهاي تزريق رو از همين لينكي كه خودم گذاشتم كامل دانلود ميكنم و بلاخره يه جورايي باهاش كنار ميام
 تشکر شده توسط : saba.
محلش رو در ران خانم ناهید درست گفتن منتها من نمی دونم سینووکس چطوریه ؟ ولی تو انجمن ام اس که میرم و میام خیلی ها رو می بینم که خودشون تزریق می کنن و دقیقا همین جاها که واسه تزریق زیر پوستی هست انتخاب می کنند غیر از شکم و بازو ولی روی ران و باسن دیگه میزنن . بازم دقیق نمی دونم باید بپرسم .

اها یه چیز دیگه هم هست که سر سوزن تزریق بتافرون که من دارم حدود 1 سانت هست ( شایدم هم کمتر ) فکر کنم یک ذره خطری باشه برید انجمن بپرسید بهتره .

ببینید این عکس رو :

.jpg   Untitled.jpg (اندازه: 71.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 42)
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : yaro , saba.
(2010/10/26, 11:19 PM)Milo نوشته است: اها یه چیز دیگه هم هست که سر سوزن تزریق بتافرون که من دارم حدود 1 سانت هست ( شایدم هم کمتر ) فکر کنم یک ذره خطری باشه برید انجمن بپرسید بهتره .

منم همينو ميگم تقريبا كوچيكترين سر سوزن سينوكس 3 سانته و اين واسه زدن روي ران يه كم ريسكه به همون دلايل بالا كه گفتم
 تشکر شده توسط : saba.
نه بابا ترس نداره که
بتافرون و ربیف و رسیژن رو راحت بزن تا اخر که فرو بره یعنی زیر پوستی درد م هم نداره

من که اوونکس میزنم بدون هیچ اموزشی به پشتم بخاطر اینکه کسی نفهمه نمیرم بدم پرستار خودم زدم یاد گرفتم بتا رو هم همینطور الانم اب خوردنه همه تزریقم دو دقیقه نمیشه
یاد میگیرین بی هیچ عوارضه و نگروزی .
 تشکر شده توسط : yaro , saba.
من سینوکس رو توی عضله ران تزریق می کنم(یعنی برام تزریق می کنن چون خودم جراتش رو ندارم!) مشکلی نداره..حتما باید توی عضله باشه..
 تشکر شده توسط : yaro , mohammad.2368
Man az avakhere sale86 ke bimar shodam daram khodam avonex mizanam. Be rune pam mizanam. Ghabl az tazrigh 1 acetaminofen mikhoram. 4saát badesham yeki dige. Mahale tazrigh taghriban yek kafe dast balatar az zanust. Parastaram migoft be samte khareje ran behpare. Man rouye ghesmate miyani mizanam. Faghat moraghebam ke rouye rag nazanam. Mahale beine do rag ro entekhb miknam. Kheili rahate. Negaran nabashicon_question
 تشکر شده توسط : yaro
اون عکسی که میلو گذاشته ، اون سمت راستی سوزنش بلند تر و نازک تره و تزریق باهاش راحت تره. تو بسته بندی سینووکس این سوزن بلند تر و نازکتر رو میذارن بغل دست سرنگ و اونی که فقط برای محلول هست ( سرسوزن کوتاه تر و ضخیم تر ) در قسمت دیگر جعبه میگذارن .
حالا نمیدونم چطور احسان نوشته :
نقل قول: در مورد سر سرنگ هم بايد بگم منم از همون كوتاه و ظريفتره استفاده ميكنم
Huh
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/11/02, 03:15 PM)nahid نوشته است: اون عکسی که میلو گذاشته ، اون سمت راستی سوزنش بلند تر و نازک تره و تزریق باهاش راحت تره. تو بسته بندی سینووکس این سوزن بلند تر و نازکتر رو میذارن بغل دست سرنگ و اونی که فقط برای محلول هست ( سرسوزن کوتاه تر و ضخیم تر ) در قسمت دیگر جعبه میگذارن .
حالا نمیدونم چطور احسان نوشته :
Huh

شما اگر دقت بفرمايي 2 تا سر سرنگ هست يكي بلند تر و يكي كوتاهتر.
بلند تره يه كوچو لو نازكتر هستش و واسه اين گذاشتن كه تا اخر ويال شيشه اي برسه و بشه ازش محلول رو كامل كشيد و با اون كوتاه تره هم تزريق كرد. منكه اينجور استفاده ميكنم حالا نمي دونم كجاش شبهه بر انگيزهHuhHuh
نمیدونم چرا نوشته های نقل قول شده تو نقل قول بعدی قرار نمی گیره ؟

من الان هم به سوزنها نگاه کردم و در مقایسه باز هم سوزن بلندتر رو کمی نازکتر از سوزن کوتاهتر دیدم.البته ضخامتشون تفاوت خیلی کمی داره .
اما در مورد این که کدومش برای تزریق و کدومش برای کشیدن محلوله حرف شما درسته .ولی برای تحمل درد کمتر می شه سرسوزن نازک تر رو برای تزریق استفاده کرد فقط باید مواظب بود نشکنه.
من از یه مرکزمعرفی شده برای تزریق سینووکس در این مورد پرسیدم ، گفتن سوزن بلندتر درسته که نازک تره اما چون ممکنه بشکنه برای تزریق نیست اما اگه کسی ماهر باشه میتونه با همون هم بزنه ( منم که ماهر نبودم تا حالا با همون میزدم !!ولی حالا دیگه میترسم )در مورد محل تزریق هم گفت اگه در هر هفته در یکی از مناطق تزریق عضلانی یعنی باسن ، ران و بازوها زده بشه ، شش هفته طول می کشه تا در همون محل مجددا تزریق بشه ، اینطور دیگه دچار درد و عوارض جای تزریق نمیشید.
اما برای من بازو عجیب بود .نمیدونستم میشه زد !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yaro , seyyed reza
(2010/11/03, 08:17 PM)nahid نوشته است: نمیدونم چرا نوشته های نقل قول شده تو نقل قول بعدی قرار نمی گیره ؟

من الان هم به سوزنها نگاه کردم و در مقایسه باز هم سوزن بلندتر رو کمی نازکتر از سوزن کوتاهتر دیدم.البته ضخامتشون تفاوت خیلی کمی داره .
اما در مورد این که کدومش برای تزریق و کدومش برای کشیدن محلوله حرف شما درسته .ولی برای تحمل درد کمتر می شه سرسوزن نازک تر رو برای تزریق استفاده کرد فقط باید مواظب بود نشکنه.
من از یه مرکزمعرفی شده برای تزریق سینووکس در این مورد پرسیدم ، گفتن سوزن بلندتر درسته که نازک تره اما چون ممکنه بشکنه برای تزریق نیست اما اگه کسی ماهر باشه میتونه با همون هم بزنه ( منم که ماهر نبودم تا حالا با همون میزدم !!ولی حالا دیگه میترسم )در مورد محل تزریق هم گفت اگه در هر هفته در یکی از مناطق تزریق عضلانی یعنی باسن ، ران و بازوها زده بشه ، شش هفته طول می کشه تا در همون محل مجددا تزریق بشه ، اینطور دیگه دچار درد و عوارض جای تزریق نمیشید.
اما برای من بازو عجیب بود .نمیدونستم میشه زد !

منكه خدمتون عرض كردم. منم امروز باز به دقت به سر سرنگها نگاه كردم اون كوتاهتره يه ذره از لحاظ ضخامت با اون يكي فرق داره ولي از لحاظ ايمني واسه تزريق بهتره. در هر حال مشكل سر اين سر سرنگها نيست مشكل اينه كه اين 1/5CCدارو عجيب جاي خودشو به مرور سفت ميكنه.
من تمام فيلمهاي تزريق اونكس رو از تو ي . و .ت .ي .و. ب گرفتم خيلي جامع هستن به همون لينكي كه صفحه اول همين تاپيك گذاشتم برو انواع و اقسام تزريق رو توش گذاشته حتي توي رگ و مستقيم كه واسه من عجيب بود.

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محل تزريق سينوكس شیرین 25 17,831 2017/11/09, 08:24 PM