•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس در عضله ران
بازو هم میشه تزریق کرد.فیلم آونکس که توی بازو هم تزریق می کنه اما من انجام نمی دم.در واقع از چهار محل تزریق استفاده می کنم.یک سر سوزن توی بسته بندی سینووکس هست که روش برچسب استریل خورده من با اون تزریق می کنم.مشکلی باهاش نداشتم.البته شرکت دارویی باید راهنمایی بیشتری می کرد که متاسفانه انجام نداده.
 تشکر شده توسط : yaro
(2010/04/09, 10:10 PM)reza نوشته است: بچه ها برای دیدن فیلمهای یو.تی.و.ب
از این لینک استفاده کنید :
http://mar05.pc05.info/yout/index.php

سلام.
دوست عزیز این لینک جواب نمیده آیا پاکش کردین یا ازش بیخبرین؟
ممنون.
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
دوستان عزیز ، من اعتراف می کنم که در چندین ماه اولی که خودم یاد گرفتم تزریق کنم ، با سر سوزنی که برای کشیدن محلول گذاشته بودند تزریق کردم !! البته مشکلی ایجاد نشد ولی خوب confusedconfused
برای همین اگر مطلبی از قول اینجانب دال بر مطلوب بودن نوع سرسوزن به چاپ رسیده است (N_aggressive (35)N_aggressive (35))
تکذیب می کنم و اقرار میکنم که اشتباه کردم !
ولی راستش من سرسوزن آوونکس رو ندیدم که با اون مقایسه کنم.کسانی که هر دو رو زدن میدونن که کدوم بهتره. اگه مال آونکس بهتره لطفا به شرکت سیناژن بگین که عین همونا رو برامون تهیه کنن sad2
مینو جون ، چند دفعه باید بری تا بهت آموزش بدن و جلو روشون بزنی تا تأییدت کنن ، تازه من تأیید شدم این شد confused
ولی خوب یا معلمم بد بوده یا خودم گیج بودم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
نقل قول: بازو هم میشه تزریق کرد.فیلم آونکس که توی بازو هم تزریق می کنه اما من انجام نمی دم.در واقع از چهار محل تزریق استفاده می کنم.یک سر سوزن توی بسته بندی سینووکس هست که روش برچسب استریل خورده من با اون تزریق می کنم.مشکلی باهاش نداشتم.البته شرکت دارویی باید راهنمایی بیشتری می کرد که متاسفانه انجام نداده.
روی هر دو سرسوزن نوشته استریل ، مگه میشه فقط یکیش استریل باشه ؟
اگر میشد فایل های مربوط به تزریق جای دیگری آپلود بشه خیلی خوب بود
البته باید اول از ی و ت ی و ب دانلود بشه
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تا جایی که من دیدم سوزن بلندتر ضخیم تره.
اما من دفعه پیش کوچیکه رو برای کشیدن محلول استفاده کردم دیدم به ته شیشه نمیرسه!!
تازه فهمیدم چرا یکی از سرسوزنا بلندتره!!
اما من در مجموع راضیم!
روی ران هم حوب جواب میده!
اما من معمولا روی ران میزنم که هر 4 هفته یک بار نوبتش میشه.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
من میخوام از هفته ی بعد چند هفته تورونم سینوویکس تزریق کنم اگه کسی همچین کاری کرده لطفا بگید سختهicon_cryعوارض دارهicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
(2014/01/14, 11:58 AM)سمیرا67 نوشته است: من میخوام از هفته ی بعد چند هفته تورونم سینوویکس تزریق کنم اگه کسی همچین کاری کرده لطفا بگید سختهicon_cryعوارض دارهicon_cry

سمیراجان عوارضش به محل تزریق ربط نداره . اگه آموزش دیدی بزن ، سخت نیست ولی اگه آموزش ندیدی و برای اولین باره ، مراقب باش چون ممکنه به جای عضله ، توی رگ تزریق کنی ، اینش فقط سخته!
البته توی قیلم آموزش تزریق آونکس محل صحیح تزریق رو نشون میده.
 تشکر شده توسط : سمیرا67
لینکتون باز نمیشه متاسفانه
شما هنوز یسال نشده از باسنت دست کشیدی اما من پنج ساله تو باسن تزریق می کنمangry3sad2sad2sad2sad2
خدایا شکرت که منو لایق آزمونت دونستیmenwoman
(2014/01/14, 11:58 AM)سمیرا67 نوشته است: من میخوام از هفته ی بعد چند هفته تورونم سینوویکس تزریق کنم اگه کسی همچین کاری کرده لطفا بگید سختهicon_cryعوارض دارهicon_cry

سخت نیست وعوارضی نداره
ولی ران پات حساس تر میشه نسبت به دست زدن و یا خوردن به جایی
من خودم اوایل سینوکس میزدم چند دفعه تو بازوم زدم خیلی حساس شده بود کسی نمیتونست بازوموبگیره......
حتی دکترم هم گفت میشه ران پابزنی ولی بهترش عضله باسن هستش....اگرمیزنی اذیت میشی بعد تزریق حوله سرد بزار کمی ماساژ بده خوب میشه
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : سمیرا67

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...