امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ام اس میتونه رو خانه دار بودن تاثیر بذاره؟؟
(2014/07/06, 02:35 PM)MMy نوشته است: خب کار فنی بله میشه زنگ بزنی کسی بیاد انجام بده
ولی آشپزی 3 وعده غذا در روز و کلی قبلو بعدشه
میشه غذا نخورد؟؟؟خب اگه بنده خدا ام اسم داره که باید هم روی خوردو خوراکش بیشتر دقت کنه غذای بیرونم زیاد نخوره همیجوریش خیلیا کبدشون مشکل داره وای به روزی که مدام هم غذای حاضری بخورن....
خب یک سری غذاها واقعاً هم ساده است و هم مقوی مثل سوپ، عدسی، استانبولی، کباب تابه ای، کوکو و ...
حتماً نباید ضیافت باشه که! خودت میگی مریض، یعنی اطرافیان باید حداقل شعور رو به خرج بدن و بذارن تو استراحت کنی
بعد هم سه وعده چرا؟ صبحانه که دیگه آماده کردن اونجوری نداره! ناهار بذاره شام هم بخورن، زیاد درست کنید 3 وعده بخورید
خانه داری واقعاً کار سختیه، من حاضرم بیرون کار کنم ولی کار خانه نکنم چون از نظر من کار خانه فرسایشیِ، با این حال از سرکار میام کیک و شیرینی هم علاوه بر شام درست میکنم، ولی وقتی مریض باشم کسی ازم توقع نمیکنه! کته با تن ماهی میخوریم یا چایی شیرین با نان پنیر
در هفته هم یک روز نظافت خانه میکنم
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : paeazan , اميدوار , عروس , minoshka , HannahZ , leili-asmaneh

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا ام اس میتونه رو خانه دار بودن تاثیر بذاره؟؟ - توسط همسر یک قهرمان - 2014/07/07, 09:19 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر منطقه جغرافیایی بر ام اس farda20032020 9 5,624 2015/04/07, 04:51 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  تاثیر ویتامینهای سفارش شده رو روند ام اس؟ shams_taban2000@yahoo.com 39 26,498 2014/06/21, 12:55 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان