امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحقیقات به روش دکتر زامبونی در ایران
طی هفته گذشته مطلع شدم آقای دکتر مسعود مهرپور در بیمارستان فیروزگر اقدام به تحقیقاتی در خصوص روش دکتر زامبونی
کرده اند
نظر به اینکه بسیاری از دوستان مایل به انجام این روش در ایران هستند و حتی تمایل به خروج از کشور داشته اند .
متاسفانه اطلاع رسانی مناسبی در این خصوص صورت نگرفته لذا ضمن تشکر از زحمات شما
خواهشمندم این موضوع را از طریق سایت خود به اطلاع
سایر دوستان برسانید تا بتوانند از این فرصت مناسب بهره مند شوند
در این خصوص اطلاعیه ای توسط بخش نورولوژی بیمارستان
فیروزگر منتشر شده که پیوست میگردد.
در انتها از زحمات دکتر مهرپور و لطف ایشان به بنده که اجازه انتشار این موضوع را دادند نهایت تشکر را مینمایم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   DR.MEHRPOUR-MS.pdf (اندازه: 87.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 387)
 تشکر شده توسط : anaram , hamid , Majid , elnaz , Matilat , sadaf , محمود , shahryar_eng , Sina , goli61 , sattar , roya7116 , parisa2011 , ساغر , hamid ghazi , Amir Reza M , hengameh.. , بیخیال , shaytoon , برگ 7 , samin12 , ERMES
ممنون بابت اطلاع رسانیicon_question
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , بیخیال
منظور از اختلال سیستم وریدی چیه؟
من مدتیه که زود دست و پام سر می شه، مثلاً وقتی روی دستم می خوابم، یا پامو روی پام می ندازم. وقتی حالت نشستن یا دراز کشیدنم رو عوض می کنم این حالت هم از بین می ره. انکار بدنم خوب خون رسانی نمی شه.
این همونه؟
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , shams_taban2000@yahoo.com , بیخیال , samin12
ببين سوها جان سيستم وريدي تقريبان منظورش همون سرخرگهاست .
سالهای زیاد وریدها چیزی بیش از یک معبر برای جریان خون به داخل قلب در نظر گرفته نمی‌شدند، اما به سرعت آشکار می‌شود که وریدها اعمال ویژه متعددی انجام می‌دهند که برای عمل دستگاه گردش خون ضروری است. موضوع مهم آن است که وریدها قادر به تنگ و گشاد شدن هستند و از این راه به انبار کردن مقادیر کم یا زیاد خون و قرار دادن این خون در دسترس بقیه دستگاه گردش خون کمک می کنند. آنها همچنین می‌توانند خون را بوسیله پمپ وریدی به جلو برانند و حتی به تنظیم برون‌ده قلب کمک کنند.

سر شدن بدن دليلش ميتونه خيلي چيزا باشه .
از دلایل بی حسی اندام ها افزایش تهویه تنفسی است که در شرایط اضطراب آور ایجاد شده ولی در مواردی که بی حسی ناگهانی و غیر قابل توجیه روی می دهد ممکن است، علامتی از یک بیماری جدی باشد که می بایست تحت بررسی های دقیق قرار گیرد.

از علل جدی بی حسی می توان به نقص جریان خون ، روماتیسم مفصلی ، اسکلروز مولتیپل ، دیابت و سندرم تونل کارپ (فشرده شدن اعصاب در مچ دست که موجب بی حسی درانگشتان و دست می شود)و يا كم خوني اشاره کرد .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : soha , shahryar_eng , بیخیال
(2010/06/23, 09:39 PM)kami نوشته است: ببين سوها جان سيستم وريدي تقريبان منظورش همون سرخرگهاست .
سالهای زیاد وریدها چیزی بیش از یک معبر برای جریان خون به داخل قلب در نظر گرفته نمی‌شدند، اما به سرعت آشکار می‌شود که وریدها اعمال ویژه متعددی انجام می‌دهند که برای عمل دستگاه گردش خون ضروری است. موضوع مهم آن است که وریدها قادر به تنگ و گشاد شدن هستند و از این راه به انبار کردن مقادیر کم یا زیاد خون و قرار دادن این خون در دسترس بقیه دستگاه گردش خون کمک می کنند. آنها همچنین می‌توانند خون را بوسیله پمپ وریدی به جلو برانند و حتی به تنظیم برون‌ده قلب کمک کنند.

سر شدن بدن دليلش ميتونه خيلي چيزا باشه .
از دلایل بی حسی اندام ها افزایش تهویه تنفسی است که در شرایط اضطراب آور ایجاد شده ولی در مواردی که بی حسی ناگهانی و غیر قابل توجیه روی می دهد ممکن است، علامتی از یک بیماری جدی باشد که می بایست تحت بررسی های دقیق قرار گیرد.

از علل جدی بی حسی می توان به نقص جریان خون ، روماتیسم مفصلی ، اسکلروز مولتیپل ، دیابت و سندرم تونل کارپ (فشرده شدن اعصاب در مچ دست که موجب بی حسی درانگشتان و دست می شود)و يا كم خوني اشاره کرد .

ممنونم کامی جون. ولی حالا من باید چه کار کنم؟Huh البته این موضوع خیلی شدید نیست. ولی قبلاً اینجوری نمی شدم. بعد از خوردن داروی پردنیزولون کم کم این اتفاق افتاد.
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , بیخیال
سلامicon_question
عرض ادب و احترام دارم خدمت دوستان گلم یا به عبارتی فرشته های ناز ام اسی امیدوارم حالتان خوب باشد .خیلی خوشحالم که بعد از چند صباحی دوباره اومدم پیش شما و خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که گذاشته بودی خسته نباشید .بچه ها حالا با بیمارستان فیروزگر کاری ندارم چون خیلی وقت پیش این قضیه را میدونستم حالا با این هم کاری ندارم .توی خود تبریز دکترش را پیدا کردم که تازه از سوئیس اومده و با آقای دکتر زامبونی هم صحبتی داشته وبا خودش هم دستگاههای آورده حالا نمی دونم چه نوع دستگاهی البته عکس آنژو گرافی یکی از مریضها را نگاه میکردم خیلی عالی بود تمام رگهای بدنش به صورتی رنگی مشخص بود البته مریض ام اسی نبود درسته هنوز با آقای دکتر محمدی گفتگو نداشتم ولی یکی از دکتر های مغزو اعصاب میگفت همه چیز یا همه امکانات فراهم است اگر خانم دکترت اجازه دهد بر روی شما انجام بدیم ولی خانم دکتر میکه هنوز اثبات نشده نمی توانم اجازه بدم از این جور حرفها از این بگذریم حالا بچه ها به نظر شما این نظریه دکتر زامبونی به کجا رسیده آیا مثل یه سال قبل که پر رنگ بود و هر کی انجام میداد راضی بود الان هم همینطوری یا اصلا به کجا رسیده این آقای دکتر محمدی خیلی فکرم را مشغول کرده نظر شما چیه از این قضیه .خیلی ممنون

تشکر شده توسط : بیخیال
اینا فقط آنژوگرافی میکنن دیگه؟
نظر ما که در مورد نظریه دکتر زامبونی درست نیست ما مگه چکاره هستیم!!
اما دکتر من گفت اون نظریه تقریبا داره رد میشه
منظور از اینکه هر چی انجام داده راضی بوده چیه؟ مگه آنژوگرافی انجام دادن کار خاصی میکنه؟ یه عکس برداریه دیگه رضایتش چیه؟
(2010/11/23, 09:20 PM)mehdi3445 نوشته است: اینا فقط آنژوگرافی میکنن دیگه؟

علاوه بر آنژوگرافی و مشاهده حالا گرفتگی عروق گردن روش دکتر زامبونی را که باز کردن عروق تنگ یا دارای انسداد است را باز میکنندخوب معلومه که آنژو گرافی کاری ندارد به راحتی انجام میداند
(2010/11/23, 09:20 PM)mehdi3445 نوشته است: اما دکتر من گفت اون نظریه تقریبا داره رد میشه
حالا دکتر شما یه کمی بی انصاف است حاج مهدی
(2010/11/23, 09:20 PM)mehdi3445 نوشته است: منظور از اینکه هر چی انجام داده راضی بوده چیه؟ مگه آنژوگرافی انجام دادن کار خاصی میکنه؟ یه عکس برداریه دیگه رضایتش چیه؟
منظور روش دکتر زامبونی نه آنژو گرافی
حالا بیخیال فقط گفتم تمام تجهیزات آماده است برای انجام روش دکتر زامبونی خواستم نظر دوستان گلم را بدونم فقط همین

(2010/11/24, 04:52 PM)aztab نوشته است: علاوه بر آنژوگرافی و مشاهده حالا گرفتگی عروق گردن روش دکتر زامبونی را که باز کردن عروق تنگ یا دارای انسداد است را باز میکنندخوب معلومه که آنژو گرافی کاری ندارد به راحتی انجام میداند
حالا بیخیال فقط گفتم تمام تجهیزات آماده است برای انجام روش دکتر زامبونی خواستم نظر دوستان گلم را بدونم فقط همین

یعنی تو ایران هم عمل جراحی می کنن؟
چون دکتر زامبونی نهایتا عمل جراحی می کنه.
البته به گفته خودش علت ابتلا به ام اس رو این گرفتگی ها نمیدونه. علتش ناشناخته است هنوز و این عمل جراحی برای بهبود علائم هست.
حالا شما میخواید داوطلب جراحی بشید؟
و نظرم رو هم بگم.
من جراحی که هنوز تایید نشده رو انجام نمیدم.
به حرف دکترم که گفت این نظریه بهش خیلی ایراد وارد شد و تو آخرین کنفرانسی که بوده تا مرز رد شدن پیش رفته اعتماد می کنم
(2010/11/23, 09:16 PM)aztab نوشته است: سلامicon_question
عرض ادب و احترام دارم خدمت دوستان گلم یا به عبارتی فرشته های ناز ام اسی امیدوارم حالتان خوب باشد .خیلی خوشحالم که بعد از چند صباحی دوباره اومدم پیش شما و خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که گذاشته بودی خسته نباشید .بچه ها حالا با بیمارستان فیروزگر کاری ندارم چون خیلی وقت پیش این قضیه را میدونستم حالا با این هم کاری ندارم .توی خود تبریز دکترش را پیدا کردم که تازه از سوئیس اومده و با آقای دکتر زامبونی هم صحبتی داشته وبا خودش هم دستگاههای آورده حالا نمی دونم چه نوع دستگاهی البته عکس آنژو گرافی یکی از مریضها را نگاه میکردم خیلی عالی بود تمام رگهای بدنش به صورتی رنگی مشخص بود البته مریض ام اسی نبود درسته هنوز با آقای دکتر محمدی گفتگو نداشتم ولی یکی از دکتر های مغزو اعصاب میگفت همه چیز یا همه امکانات فراهم است اگر خانم دکترت اجازه دهد بر روی شما انجام بدیم ولی خانم دکتر میکه هنوز اثبات نشده نمی توانم اجازه بدم از این جور حرفها از این بگذریم حالا بچه ها به نظر شما این نظریه دکتر زامبونی به کجا رسیده آیا مثل یه سال قبل که پر رنگ بود و هر کی انجام میداد راضی بود الان هم همینطوری یا اصلا به کجا رسیده این آقای دکتر محمدی خیلی فکرم را مشغول کرده نظر شما چیه از این قضیه .خیلی ممنون

سلام
بچه ها من هم به روش دکتر زامبونی اعتقاد راسخ دارم چون سایر بیماری هایی که مغز رو درگیر میکنه مثل سکته مغزی که در اثر لخته شدن خون تو مغز پدید می آد تقریباً مثل ام اس باعث ایجاد فلجی یا خارج شدن تعادل بدن از حالت تعادلی رو داره یعنی این خونه که فضای مسمومی رو برای مغز به وجود می آره ولی این که عمل جواب قطعی هستش خیلی خوش بین نیستم، فکر کنم دکترا باید به دنبال از بین بردن تجمع خون تو مغز مثل از بین بردن لخته خون توی مغز باشن. با این وجود ام اس نمیتونه واکسن داشته باشه، مگه شکستگی پا میتونه واکسن داشته باشه!!!!!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس هم معنی مرگ نیست.(با تعدادی بیماران و نظرات دکتر لطفی) paeazan 29 18,791 2013/03/29, 01:50 AM
آخرین ارسال: فریبا
  هشدار سازمان جهانی بهداشت به رشد ام.اس در ایران hamdam 2 3,934 2012/01/28, 09:55 AM
آخرین ارسال: h.kakavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان