نظرسنجی: آیا از تغییر بسته بندی سینووکس رضایت دارید
بله
93.33%
14 93.33%
خیر
6.67%
1 6.67%
نظری ندارم
0%
0 0%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ازتغییربسته بندی سینووکس به سرنگ پرشده آب مقطررضایت دارید؟
من امروز خودم از سری جدید تزریق کردم و بخاطر سرنگ بهتر و حذف یکی از کارها راضی ام.icon_question

سرسوزنش همون سرسوزنای قبلیه. چون من آخرین بسته از سری قبلی رو بعد از تزریق نگه داشتم یادگاری !! امروز مقایسه کردم دیدم همون سایز و نوعه .

امروز وقتی بسته دارو رو باز کردم خیلی از سرنگ باریک و ظریف شیشه ای خوشرنگش خوشم اومد.
سرنگ روان تر از قبل هم شده .

فقط جا داره که بسته بندی بازم کوچکتر بشه.Rolleyes
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , maryam.N , arezooo82 , SSA
ممنونم سیناژن عزیز...اومدی ابرو رو درست کنی زدی چشمش هم کور کردیlaughing3
خوب نیازی نبود یه سرنگ شیک ولی فرتکی با آب مقطر پر شده برا راحتی کار برامون بذاری...یه کم رو آب مقطرش کیفیت اضافه میکردید همه چی حل بود هاicon_cry
یه سرنگ باریک و شیک داریم الان که به اندازه یه اپسیلون جا نداره...مثلا برا آسپیره کردن هم باهاش مشکل داریم چون هرلحظه ممکنه ته پیستون سرنگ دربیاد و همه مواد قاطی باقالیا شه!!..آسپیره کردن به جهنم، وقتی میخوای دارو رو داخلش بکشی هرلحظه امکان داره مواد از ته سرنگ دربیاد!!
بابا درسته لاغری مد شده...ولی نه دیگه برا سرنگ....لااقل یه کم قطر سرنگ رو افزایش میدادید جا باشه برا یه حباب هوا
اصن حالا که خواستید سوپرایزمون کنید میخواستید 5 تا بسته به جا 4 تا داخل کارتونش بذارید...چون با این شرایط احتمال اینکه دارو رو خراب کنیم خیلی زیادهangry3...یه زاپاس بد نبود ها angry3
من اصلا از بسته بندی جدید راضی نیستمangry3
از دوستان عزیز هرکی بسته بندی قدیمی رو داره حاضرم باهاش تعویض کنم، یه بسته پاستیل هم سر میدمevilgrin0039.gif
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : nahid , nazaninamiri70
وای من امروز دارو گرفتم با اون شکل قبل....سوزنای درد دار...تاریخش تولید مال 2013 است...ازاینا هنوز هستش توانباراشون...خدا به خیر کنه 4 هفته رو....sad2sad2
سیناژن بگه تا کی خیالمون از فبلی راحت میشه؟؟؟
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
این اصلا خوب نیست یه بارموقع تزریق وقتی خواهرم میخاست هواگیریش کنه چون پیستونش لغزندس محلول داخلش ریخت ویه دونه آمپولم خراب شدSad
با اینکه تواین کارخیلی حرفه ایی هستش وپرستاری خونده!'

اینم بگم که ایشون ناظربیمه هستن وگفتن چندنفرهم براشون همین اتفاق افتاده واومدن بیمه که دارواضافه اشون تاییدشه

اینم بگم که ایشون ناظربیمه هستن وگفتن چندنفرهم براشون همین اتفاق افتاده واومدن بیمه که دارواضافه اشون تاییدشه
 تشکر شده توسط : helli , SSA
سلام به همگی
به نظر من اصلا شکلش مهم نبود و نیست angry2
مهم اینکه یکم رو کیفیتش کار کنند من الان یطرفم کامل حفره شده (انگارعضله ی پشتم داره میخنده پشتم چال شده sad confused )
جای تزریقمم دردناکه یعنی اگر حتی بی هوا به جایی بخورم اشکم در میاد rolleyes
واسه عوارضش یه فکری بردارند بهتره تا شکل بسته بندیش
مثلا بیان واسه دخترا صورتی بدن به پسرا آبی agreement2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : لیلی مسیحا
خوب تغییر شکل مهمش از نظر آب مقطرش بوده که دیگه جدا توی شیشه نیست که مجبور بشیم بشکنیم ، سرنگ پرشده آب مقطر یکی از مشکلات ما که خودمون میزدیم رو حل کرد ،
ولی برای شما که دیگران براتون میزنن ،خوب فرقی نکرده جز کاهش حجم بسته بندیش.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم بیرون میزنم وخانم پرستار میگه راحت تر شده دیگه شکستنش دردسر ندارهwink2بسته بندیشم که جمع وجور تر شدهwink2فکر کنم خوبهagreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
دوستان عزیز، تو بسته بندی جدید، سوزناش تغییر کرده؟
[quote='aty' pid='537031' dateline='1473428808']
دوستان عزیز، تو بسته بندی جدید، سوزناش تغییر کرده؟
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : gor911 , samiramiss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان