•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال درباره انجام ام آر آی
به جای این همه نگرانی برو ام آر بده و خیال خودتو راحت کن.منم دندان پر کرده داشتم و مشکلی پیش نیومد.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ms0
من 29/4/90كه رفته بودم ام ار اي يه برگه بهم دادن كه توش يه سري عوامل موثر بر ام ار اي رو نوشته بودن كه بايد هر كدوم كه تاثير منفي ميذاره رو بايد علامت ميزدي اولا كه پر كردن دندان نداشت دوما اينكه نوشته بود وجود فلزاتي بغير از پلاتين توي بدنتون رو علامت بزنيد يعني پلاتين اثر منفي رو ام ار اي نداره
پس نگران نباشيد ولي محض احتياط موقع ام ار اي به مسئولش بگين كه خيال خودتون راحت باشهagreement2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
من که بیشترز از 5 بار رفتم ام ار ای اصلا ربطی به مواد پر کننده دندون نداره تازه من همیشه یه ساعت بیست دقیقه داخل دستگاه هستم هیچ مشکالیم نداره چون آنژیوکد هم به دستمه برای تزریق کنتراست خلاصه دیگه بعدشم جواب ام ار ای و حرفهایی تکراری دکتر همین
 تشکر شده توسط : maede
چرا این قدر طولانی؟ من کلا 10 تا 15 دقیقه توی دستگاهم.ام آر آی از مغز و نخاع و گردن. حتی یه بار از پشت و کمر هم علاوه بر مغز و نخاع بود باز هم حتی 20 دقیقه نشد.
بدون امضا
نمیدونم واله
الان البته میخوام برم یه پیشرفته تر بجا یه اسعت و بیست دقیقه یعنی هر عکس بیست دقیقه میشه هر عکسی 9 دقیقه
ولی بازم میشه 50 دقیقه تا یه ساعت
مال شما دیگه چطوری بوده ده دقیقه ؟ wink2 وا شایدم حتما خیلی پیشرفته بوده smiling
کلا قضیه ی به این سادگی رو پیچوندین رفت!confused
شما با بریس! پلاتین و ترکش تو بدن هم میتونید ام آر آی بدید!
فقط باید تو فرم ذکر کنید. و اون ها بدونن!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
آنژيوكد چيه ؟ سوزن بزرگه مثل سوزن سروم؟ يعني ماده حاجب داخل يك بسته مثل ظرف سروم به ما وصله در حين عكسبرداري؟
قبل از ام ار آي مثل عمل جراحي بايد يك فرم پر بشه. يعني خطر مرگ داره كه امضا ميگيرن اگر مردي ما مسئول نيستيم؟ يا چه چيزاي ديگه اي داخل فرمش هست؟
ممكنه دستگاه تنظيماتش خراب شه و ميدان مغناطيسي قويتري توليد كنه؟ البته از شانس خراب ما. آخه خوش شانس كه ام اس نميشه.
دكتر مينويسه كه شدت ميدان مغناطيسي چند تسلا باشه يا نه براي همه دستگاهها يكسان هست و نياز به تنظيمات نداره؟
چند تا عكس در طي اين مدت 10 الي 90 دقيقه برداشته ميشه؟ بالاخره دقيقا نفهميدم زمانش چقدره؟
تا حالا كسي در دنيا با ام ار آي از تنظيمات نادرست دستگاه مرده يا مريضي ناجور گرفته؟
با تشكر
(2011/07/24, 12:50 PM)ms0 نوشته است: آنژيوكد چيه ؟ سوزن بزرگه مثل سوزن سروم؟ يعني ماده حاجب داخل يك بسته مثل ظرف سروم به ما وصله در حين عكسبرداري؟
قبل از ام ار آي مثل عمل جراحي بايد يك فرم پر بشه. يعني خطر مرگ داره كه امضا ميگيرن اگر مردي ما مسئول نيستيم؟ يا چه چيزاي ديگه اي داخل فرمش هست؟
ممكنه دستگاه تنظيماتش خراب شه و ميدان مغناطيسي قويتري توليد كنه؟ البته از شانس خراب ما. آخه خوش شانس كه ام اس نميشه.
دكتر مينويسه كه شدت ميدان مغناطيسي چند تسلا باشه يا نه براي همه دستگاهها يكسان هست و نياز به تنظيمات نداره؟
چند تا عكس در طي اين مدت 10 الي 90 دقيقه برداشته ميشه؟ بالاخره دقيقا نفهميدم زمانش چقدره؟
تا حالا كسي در دنيا با ام ار آي از تنظيمات نادرست دستگاه مرده يا مريضي ناجور گرفته؟
با تشكر

آنژی کد یه قطعه پلاستیکی که سرش سوزن داره و به دست وصل میشه! و سرم یا سرنگ وصل میشه بهش هر موقع بخوان تزریق میکنن.

بقیه ی سوالاتتون هم برید از مرکز MRI بپرسید.
این ها هیچ ربطی به بیماری ام اس نداره و شما به نظرم داری شلوغش میکنی.

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : ms0 , fireboud , بهــار , TootFarangi , i3aran , maede
دكتر گرفتن مايع مغزي نخاعي با چه اصطلاحي مينويسه؟
دوست عزیز میخوای دکتر شی که این سوال ها رو میپرسی ؟
یه ام ار ای دادن انقدر سوال پرسیدن نداره که ؟؟
به خدا به ما گفتن باید ام ار ای بدی مام اون موقع فقط میدونستیم ام ار ای از سه حرف m r i تشکیل شده .
برو ام ار ای بده نترس انقدر .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , Mahdieh , نازلی , somaye_602000 , i3aran , TootFarangi , بهــار , maede

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان