امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر
درود به دوستان
ميخواستم در مورد ايجاد يه روم اختصاصي جهت بچه هاي ام اس تو قسمت بيماريهاي ياهو مسنجر ويا معرفي يكي از� اتاقكهاي ياهو(شماره يكي از رومهاي asia) به عنوان ام اس براي تبادل اطلاعات نظر بديد
به نظر من اگه همین جا توی انجمن بحث بشه خیلی بهتره چون بحث ها آرشیو می شن و بقیه هم می تونن استفاده کنند و حتی اگه یه هفته بعد هم با خبر بشن که همچین بحثی بوده ،باز هم می تونن نظر خودشون رو بگن� .� Wink Wink Wink
 تشکر شده توسط : sadaf , atefe
منم با مجيد موافقم .
بعدم رومايه ياهو امنيت ندارن خيلي
آنارام باشید
ياهو كه واقعاً بيخود شده تو روماش پر شده از اين روبات هاي تبليغاتي!!!بقيشم كه ...
بهترين جا همين فرومه، ولي به نظرم MEEBO� خوبه، هم محيطش بهتر هم ميشه روم اختصاصي درست كرد
و نظر بعد اينكه يه تاپيك بزنيم ،دوستان اي دي هاشون رو قرار بدن، همه امار همو داشته باشن Smile و هر از گاهي
كنفرانس بزاريم با ياهو اونجا بزنيم تو سر و كله هم :-[ :-\ :-\ :-\ :-* :-*

درود دوستان
شماها كه منو :-[ :-[ :-[ :-[ :-\ :-\ :-\
پيشنهاد دادم فقط Sad
در ضمن ميبو فيلتره Wink
(2009/12/04, 01:39 AM)yaro نوشته است: درود دوستان
شماها كه منو :-[ :-[ :-[ :-[ :-\ :-\ :-\
پيشنهاد دادم فقط Sad
در ضمن ميبو فيلتره Wink

.org بازه Wink
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من هم با یا هو موافقم دضمن می تونیم با افراد بیشتری در ارتباط باشیم اون هم در هر لحظه شبانه روز
<br />زندگی رنگ است...
(2010/01/22, 05:23 PM)sima نوشته است: من هم با یا هو موافقم دضمن می تونیم با افراد بیشتری در ارتباط باشیم اون هم در هر لحظه شبانه روز

درود به دوستان
سيما جون راستش واسه اين پيشنهاد من تيربارون شدم يه بارangryangryangry3
ولي يه مسنجر جديد كاملا ايروني اومده به اسمه
beyluxe messenger كه نسبت به ياهو خيلي قويتره وديگه مشكلاتي كه دوستان ميگن توش نيست از طرفي ايرونيهاي زيادي هم به سمتش دارن ميرن و مشكلات ياهو رو هم نداره اونجا ميشه رومهاي اختصاصي بسازي و حتي پسورد بهش بدي كه خارج از اعضا كسي نتونه وارد بشه يه جورايي روم تخصصي تخصصي.
دوستان ميتونن اين مسنجرو دانلود ويه كاربري سريع بسازن وامتحان كنن.agreement2
من هم با مجید و آنارام موافقمsmilingagreement2smilingagreement2smilingagreement2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
احسان جان تالار گفت و گو سايت به زودي راه اندازي ميشه
ما قبلاها تو يه سايت مثل همين سايتي كه ذكر كردي ميرفتيم . ادرسشو يادم نيست سيما ميدونه
ولي هميشه دردسر داشتيم . اگه قرار باشه خارج از سايت چت ايجاد بشه بهترين جا همون ياهو هست ولي باز از اون بهتر خود سايت خواهد بود
انشالله بزودي اين مشكل هم برطرف خواهد شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sadaf

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان