•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات ماهواره ای سلولهای بنیادی stem cell dream
(2011/12/18, 08:53 PM)fireboud نوشته است: دوست عزیز ایشالا که همیشه سلامت و پرتوان باشی
شما یک محبتی بفرمائید کسانی که از این روش بهبود یافته اند رو به من معرفی کنید از طریق پ.خ من پیگیری کنم
اگر خواستید من هم کسانی رو معرفی میکنم که هیچ فرقی نکرده اند ! و گاهی بدتر هم شده اند
یک نکته دیگه اینکه قرص های این آقا توسط هیچ جای معتبری تائید نشده
دوست عزیز
در دنیایی که مافیای دارویی و شعب فعالشان دانشکده های پزشکی و داروسازی در حال فعالیت هستند و تنها مرجع تایید صلاحیت خود این مراکز هستند وبس ،پس جایی برای انتظار تاییدیه راهبران این مراکز به اصطلاح ناجی نمی ماند ،ما دیگر نه پولی برای تامین مسافرت های به اصطلاح تحقیقاتی اروپا و آمریکااین آقایان وخانمها داریم .نه وقتی . هر روز از گوشه و کنار دنیا خبر از بهبودی بسیار از بیماران می شنویم ووقتی با پزشکانمان در میا می ذاریم تمامی پزشکان ما به ما می خندن و با تمسخر به دید یک مشت آدم محتاج ودرمانده البته امیدوار نگاه می کنند.ودر جواب ما باز هم داروهای قرارداد شده با شرکت های وارد کننده را به ما معرفی میکنند .عزیزم منظور من استفاده از درمان با روش دکتر به قول شما **** نیست بلکه به نظر من از هر روشی که بتونیم این گرداب کنترل کنی باید استقبال کنیم .
 تشکر شده توسط : pariya1361
1- قرار شد افرادی که جواب + گرفتن رو به من معرفی کنید
2- تائیدیه fda امریکا ربطی به مافیای دارو ایران و جای دیگه نداره
3- تو همین سایت نگاه کنی قبل تر افرادی بودند که از این دارو ها استفاده کردند که یا هیچ فرقی نکردند یا بدتر شدند کافی یکم در مطالب قبل تر جستجو کنید

با این حرف شما که روشی که بشه کنترلش کرد موافقم ولی این راه ،راهش نیست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

(2011/12/21, 12:58 PM)fireboud نوشته است: 1- قرار شد افرادی که جواب + گرفتن رو به من معرفی کنید
2- تائیدیه fda امریکا ربطی به مافیای دارو ایران و جای دیگه نداره
3- تو همین سایت نگاه کنی قبل تر افرادی بودند که از این دارو ها استفاده کردند که یا هیچ فرقی نکردند یا بدتر شدند کافی یکم در مطالب قبل تر جستجو کنید

با این حرف شما که روشی که بشه کنترلش کرد موافقم ولی این راه ،راهش نیست

fda آمریکا هم جزوی از این مافیا هست چرا که اگه نبود خیلی از داروهای گیاهی ما و دنیا را که موثر تر از داروهای شیمیایی برای بیماری های خیلی شدید بود تایید می کرد.
این درمان به همراه داروهاش نیاز به یه رژیم غذایی خیلی سخت داره که بیماران باید یک سال رعایت کنن .
من خودم در بین بیماران، بیمارانی که از این داروها استفاده کردند و در آخر نتیجه مطلوب و نگرفتند دیده ام اما اکثرا خود به اینکه نتونستیم تا آخر رژیم غذایی را رعایت کنیم اذعان داشتند .
در ضمن هر روش درمانی 100% به تمامی بیماران جواب مثبت نمی دهد حتی اوناییکه مورد تایید مثلا آقایان پزشک هستن.مثل بتافرن ها و..... در پزشکی اگه 50 جواب بده عالیه چون شرایط زندگی ،ژنتیک و فیزیولوژی انسانها با هم متفاوت هست من بالغ بر 20 نفر را شخصل میشناسم که بهبودی کامل یا نسبی داشتند که در صورت تمایل می تونم به شما معرفی کنم .
(2011/12/21, 01:12 PM)proshan نوشته است: fda آمریکا هم جزوی از این مافیا هست چرا که اگه نبود خیلی از داروهای گیاهی ما و دنیا را که موثر تر از داروهای شیمیایی برای بیماری های خیلی شدید بود تایید می کرد.
این درمان به همراه داروهاش نیاز به یه رژیم غذایی خیلی سخت داره که بیماران باید یک سال رعایت کنن .
من خودم در بین بیماران، بیمارانی که از این داروها استفاده کردند و در آخر نتیجه مطلوب و نگرفتند دیده ام اما اکثرا خود به اینکه نتونستیم تا آخر رژیم غذایی را رعایت کنیم اذعان داشتند .
در ضمن هر روش درمانی 100% به تمامی بیماران جواب مثبت نمی دهد حتی اوناییکه مورد تایید مثلا آقایان پزشک هستن.مثل بتافرن ها و..... در پزشکی اگه 50 جواب بده عالیه چون شرایط زندگی ،ژنتیک و فیزیولوژی انسانها با هم متفاوت هست من بالغ بر 20 نفر را شخصل میشناسم که بهبودی کامل یا نسبی داشتند که در صورت تمایل می تونم به شما معرفی کنم .

یه سوال من رو جواب بده! من با هزینه ی شخصیم براتون تبلیغ میکنم.
اگر این دارو ها مفید اند
چرا هیچ شرکتی از اون مافیا! نمیاد لیسانس و نحوه ی تولید این دارو های مفید رو بخره و از همه پولدار ترشه؟

اگر 50% شما هم نه! 10% جواب بده من مطمئنم اینقدر شرکت های چند ملیتی گردن کلفت هستن تو دنیا که حاضر بخاطر این دارو ها آدم بکشن.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : havaars , paeeze , pariya1361
(2011/12/21, 01:19 PM)Prime نوشته است: یه سوال من رو جواب بده! من با هزینه ی شخصیم براتون تبلیغ میکنم.
اگر این دارو ها مفید اند
چرا هیچ شرکتی از اون مافیا! نمیاد لیسانس و نحوه ی تولید این دارو های مفید رو بخره و از همه پولدار ترشه؟

اگر 50% شما هم نه! 10% جواب بده من مطمئنم اینقدر شرکت های چند ملیتی گردن کلفت هستن تو دنیا که حاضر بخاطر این دارو ها آدم بکشن.
ببین دوست عزیزم مگه شرکت منه یا پول حاصل از فروش به من تعلق داره که شما می فرمایید "براتون تبلیغ می کنم".
ثانیا در آمریکا این درمان در یه کمپ درمانی انجام میشه با 5 برابر هزینه نه برای ام اس بلکه برای خیلی بیماریها .
ثالثا منم فقط تجربه استفاده از این داروها رو با دوستانم در میان گذاشتم نه تبلیغ این دارو را ولی گویا شما شمه اقتصادی قویتری نسبت به بنده حقیر دارید که به سرعت بخش تبلیغات این شرکت را بعهده گرفتید !!!
(2011/12/21, 01:44 PM)proshan نوشته است: ثانیا در آمریکا این درمان در یه کمپ درمانی انجام میشه با 5 برابر هزینه نه برای ام اس بلکه برای خیلی بیماریها .
من مایلم اطلاعات و منابعتون رو از این بخش بدونم و بیشتر در موردش مطالعه کنم

بحث اینکه شما تبلیغ میکنی نیست بحث ما برای نتیجه گیری هست بدون تبلیغ شرکت و پزشکی! خاص
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : proshan , pariya1361
(2011/12/21, 01:49 PM)fireboud نوشته است: من مایلم اطلاعات و منابعتون رو از این بخش بدونم و بیشتر در موردش مطالعه کنم

بحث اینکه شما تبلیغ میکنی نیست بحث ما برای نتیجه گیری هست بدون تبلیغ شرکت و پزشکی! خاص
من هر اطلاعاتی که داشته باشم و تجربه تمام این یک سال در اختیار دوستان می گذارم به امیدی که بتونه 1% حتی برای 1 نفر موثر باشه .
 تشکر شده توسط : fireboud , pariya1361
من هم جزو بیمارانی هستم که از داروهای آقای ****شبکه دیدار استفاده کردم از روزی که داروها را شروع کردم هر روز بدتر شدم طوریکه با عرض پوزش کنترل دفع مزاج را در اون چند ماه از دست دادم .قبل از مصرف داروها می توانستم با کمک واکر بلند شم و 4-3 قدم راه برم ولی با خوردن این داروها دیگر نتوانستم از روی ویلچر بلند بشم با دکتر هم تلفنی صحبت کردم گفت تا 2 ماه دیگر خوب میشی و می تونی توی خیابان راه بری ولی .... angry3angry3angry3
البته این روش را به اصرار فامیل و دوست آشناشروع کردم در حالی که با توجه به دانسته های خودم و جستجویی که در اینترنت کرده بودم می دانستم که ممکن است اثری نکند.

تابستان امسال جدیدترین کتاب در مورد درمان با سلولهای بنیادی را که در آمریکا و ایران توسط پژوهشگاه رویان انجام میشود ، خواندم در مورد ام اس تا حالا به نتیجه خوبی نرسیده اند . من هم تا امروز چیزی در این مورد ننوشتم چون نمی خواستم دوستان ناراحت شوند و فکر کنن که من منفی نگر هستم .

به امید روزی که علت و درمان قطعی ام اس پیدا شود. agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi , nahid , sattar , pariya1361
(2011/02/18, 07:39 PM)mina 63 نوشته است: آخرین روش درمان قطعی 101 بیماری صعب العلاج از جمله MS با سلولهای بنیادی
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
سلولهای بنیادی به 3 طریق میتوان بدست آورد
1)از طریق جنین 5 ,6 روزه 2)از طریق بند ناف
3)از طریق مغز استخوان
دانشمندان بزرگ ایرانی از جمله دکتر شهریار وزیری تبار به شیوه درمان قطعی 101 بیماری صعب العلاج از جمله MS دست یافته اند از طریق داروهای گیاهی 100% ارگانیک که هیچگونه مواد شیمیایی در ساختار این داروها بکار نرفته است و باعث فعال شدن سلولهای بنیادی از مغز استخوان وجود خود بیمار می شود.
مصرف این داروها بمدت 6 ماه همه روزه باعث آزاد سازی 3 الی 4 میلیون سلول بنیادی از مغز استخوان خود بیمار می شود که باعث بهبود 100% بیماری می شود.
خالی از لطف نیست این را هم بدانید که خود بنده قبلا مشکلاتی از قبیل تاری دید و مشکلات حرکتی از جمله در طرز راه رفتن داشته ام ولی اکنون نتایج پرباری را از این شیوه درمان حاصل کرده ام و منتظر پکیج 6 ماهه خود میباشم .
اگر سوالی در این زمینه داشتید از طریق ایمیل پاسخگوی شما هستم.
به امید سلامتی همه ایرانیان

این روش هنوز از سوی هیچ مرکزی تایید نشده است و فقط در حد خبر میباشد . پس به یه خبر نمیتوان عنوان درمان قطعی داد
مدیر سایت
سلام مینا جان نوشتی که منتظر پکیج هستی امیدوارم در مورد توموثر باشه ولی من که استفاده کردم خوب که نشدم هیچ ، بدتر هم شدم بعد تلفنی با دکتر وزیری تبار صحبت کردم گفت 98% ام اسی ها با این داروها خوب میشن ، نمی دونم چرا من جزو 2 درصدی هستم که خوب نمیشنHuhHuhsadsad

تشکر شده توسط : غزل , somaye_602000 , pariya1361
Question 
سلام مینا خانم
خیلی بده که ادم برای تبلیغ یه داروی کاملا تقلبی بخواد عضو یه انجمن بشه
خیلی بده که ادم برای پول بخواد سر کسی رو کلاه بزاره،اونم کی ؟انسانهای که به علت این مریضی حاضرا هرچقدر که شده خرج بکنن تاخوب بشن
خدمت دوستان عرض کنم من خودم برای این خریدن این داروی stem cell dream mz زنگ زدم ماهواره گفت با فلان شماره ایرانسل تماس بگیر .منم گرفتم طرف گفت فعلا سه میلیون بریز به حسابم تا پکیج رو برات ارسال کنم .
(دوستان اجازه ندهید به همین سادگی سرتون کلاه بزارن)
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : شهرزاد , somaye_602000 , nahid , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فعال کردن سلولهای سازنده میلین nahid 0 4,310 2018/11/28, 07:58 PM
آخرین ارسال: nahid
  ام اس و پیوند سلول های بنیادی خون ساز shokolat 21 13,525 2017/02/26, 09:37 AM
آخرین ارسال: niloofary
  پیوند سلول های بنیادی ممکن است موجب بهبودی طولانی مدت MS شود sia 0 2,179 2017/02/15, 02:37 AM
آخرین ارسال: sia
  سلول های عصبی آسیب دیده با سلول های بنیادی ارتباط برقرار می کنند sia 1 2,991 2016/08/10, 09:59 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهبودی در مبتلایان به MS سه سال بعد از پیوند سلول های بنیادی sia 4 5,820 2015/02/24, 02:44 PM
آخرین ارسال: تینا 1393
Rainbow میتوکندری سلولهای عصبی globalstar 2 5,117 2012/04/14, 02:31 PM
آخرین ارسال: globalstar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان