امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موقوف نامه دكتر بسكي
به نام خداوند جان و خرد
اطلاعيه ي بسيار مفيد براي عام و خاص جمعيت كره ي زمين
خداوند بزرگ و صانع كوه و مكان و هستي را شكر گزارم كه بالاخره دانشمندان امريكايي ياد گرفته اند كه طبيعت سالم لطف خداوند به بشر، اصل اصل سلامتي و درمان بشر است.
سالهاي متمادي در طول 60 سال طبابت و جراحي و بيمارستانداري و رنج هزاران شب بيداري كه ناشي از همگامي با رنج هاي انسان هاي دردمند بود ، حقير را بيمار كرد. بارها گفته و بار ديگر مي گويم برنشيت مزمن چركي 20 ساله، سينوزيت مزمن پيشاني و فكي ،‌اختلالات پروستات منجر به عمل ،‌آب مرواريد چشم ها ،‌آفت 20 ساله ي دهان ،‌كوليت اولسروز (تناوب اسهال و يبوست ) 8 ساله، واريس توام با درد و سوزش پاها،‌بي نظمي هاي قلبي كه منجر به معافي از جبهه شد ،‌كمر درد و درد عصب سياتيك پاي راست 30 ساله، بي خوابي، ترش كردن مداوم و بي اشتهايي ،‌خارش بدن و كشاله هاي ران و زير بغل (اگزما)،‌عوارضي بود كه سالهاي زيادي گريبان گيرم بود.
بالاخره بعد از مراجعه به كشورهاي اروپا،‌آمريكا و ‍ژاپن،‌در ايران علاج ناپذير به نظر آمد.
معتكف شدن در كنار درختان اكسيژن زاي سرشار سلامت بخش جنگل ها نصيب شد.
آب چشمه،‌جنگل و كوه ،‌خام گياه خواري از همه ي اين امراض نجاتم داد. در مدت 42 سال الطاف الهي را درك كرده ام و بهره برده ام.
مادرم،‌برادرم،‌پسر خاله ي 42 ساله ام با سرطان در گذشتند. جراحان همكار به تجويز هر 6 ماه 1 بار آزمايشات بدني را نمودند.
شكر خدا كه هر چه طلب كرده ام از خدا بر منتهاي همت خود كامران شدم.امروز در 79 سالگي كامل سلامت، ورزشكار . كوه نورد هستم.
توصيه ي كلاسيك مركز بزرگ تحقيقاتي امريكا جان هاپكينز و تجربه ي طبي و علمي 60 ساله ي خويش را به انسان مي كنم و به شما مردم ايران و دنيا توصيه مي شود:
1- در كنار اكسيژن و بهره وري فراوان از درختان ، سلول هاي سرطاني را نابود مي كند.
2- نوشيدن آب چشمه و قنات حداقل 3 ليتر در روز واجب است و مي توانيد بين 4 تا 8 ليوان چاي سبز ايران كه 5/2 درصد از چاي سبز ديگر نقاط دنيا كمتر كافئين دارد و جانشين خوبي براي نوشيدن قهوه و چاي سياه و شكلات است. كه در مركز تحقيقاتي جان هاپكينز نيز تاييد كرده است و ضد سرطان و بيماري هاي قلبي و لثه ،‌چاي سبز است.
3- سبزيجات تازه و آب آن و ميوه و غلات و حبوبات غذاي اصلي و ضد سرطان و بيماري هاي قلبي است كه تاكيد مركز جان هاپكينز را هم در اوراق ضميمه مي خوانيد .
4- شكر و غذايي كه با شكر و قند ساخته شوند،‌غذاي سلول سرطان است.
5- شير و تركيبات آن غذايي است كه سلول سرطاني را تغذيه مي كند.
6- گوشت ها نيز غذاي سلول سرطان است.
7- سبزيجات،‌ميوه جات،‌غلات و حبوبات و كمي مغزيجات اصلي كار مهم در كنار درختان بودن و زندگي كردن با اين بخشندگان بي دريغ جان و سلامتي موجب نجات از تمام بيماري ها مي باشد. اميد است،‌ايراني سرسبز و مملو از درختان سرسبز در سلسله جبال هاي زاگرس و البرز و دشت هاي وسيع سردسير و گرمسير دامنه هاي اين اعاظم الهي و كوير هاي زيباي ايران پر از انواع گياهان مقاوم به خشكي چون طاق، قيچ، گز و غره كه به همت مردان، زنان و جوانان عزيز ايران صورت گيرد. به مانند دفاع مقدس 8 ساله كه دشمن را زمين گير كرد و با توجه به اين مكانيز كه 50 درصد بخار آب از اقيانوس مديترانه مي باشد و 50% بخار آب از درختان وطن، حالت اشباع بخارآب درختان دشمن بزرگ خشك سالي را از ميان بر مي داريم كه حافظ عظيم مي فرمايد :
فرق است بين آن خضر كه ظلمات جاي اوست / با آب كه منبعش الله اكبر است
8- ورزش نيز بزرگ نجاتبخش براي پيشگيري و درمان سرطان است. به جاي اتومبيل كه گازهاي غير مشروع غير باران زايي به فضا مي دهند. دوچرخه سوار شويد و پياده روي كنيد.
هديه ي موقوفات دكتر بسكي
عاشق خداوند و طبيعت مبعوث او حقير
دكتر غلامعلي بسكي
4/12/88
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : anaram , peyman , earth , nazaninn , Sina , mirali , سحــــــــر , TootFarangi , Amir , mahsa , mehdi.abdn , baran , سـاناز , O#!!! , parisa2011 , سپیده م , آقا صادق , جلال علایی موسوی , zohrevand
امیدوارم ایشون رو یه بار از نزدیک همگی با هم ببینیم
من با همه گفته هاش موافقم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Matilat
فك كردم ديگه دوباره يه تاپيك باز نكنم و همين جا دكتر زرين آذر رو معرفي كنم چون نوع فعاليت دكتر بسكي و زرين يه جوره:
اين رزومه ي دكتر زرين آذره :
زرین آذر
ساکن کالیفرنیای جنوبی، حومه سن دیاگو
دارای بورد فوق تخصص در بیماری‌های دستگاه گوارش، کبد و کیسه صفرا
دارای بورد تخصصی در بیماری‌های داخلی
با تمرکز برروی پیشگیری و درمان بیماری‌ها با روش‌های طبیعی و تغذیه
در سال‌های آخر دانشکده دامپزشکی در تهران تحصیل می‌کردم که به دلیل شرایط دوران انقلاب و اندکی پس از آن با تعطیلی دانشگاه‌ها روبرو شدیم (1357خورشیدی)
به دلایل ذکر شده راهی خارج از کشور شدم (1982) و بالاخره به کشور آمریکا مهاجرت کردم (1983)
تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه تگزاس UTMB (در ایالت تگزاس) به پایان رسانده در همانجا دوران رزیدنسی خود را در طب داخلی گذراندم (1993)
دوره فوق تخصص خود در رشته گوارش و کبد را در دانشگاه کالیفرنیا در شهر ایرواین (UCI) به پایان رسانده مدت 14 سال در یکی از بیمارستان‌های بزرگ کالیفرنیای جنوبی به طبابت پرداختم در حالیکه تمرکز در درمان، بر روی تغذیه و بهبود عوامل محیطی بیماری‌زا بود.
اکنون مطب خصوصی خود را در کالیفرنیای جنوبی حومه سن دیاگو دارم که تمرکز اصلی‌ام بر روی پیشگیری و درمان توسط تغذیه و روش زندگی درست و سالم است و کمتر نسخه می‌نویسم و دارو می‌دهم. همچنین به تحقیق و نوشتن در مورد تغذیه و پیشگیری بیماری‌ها توسط آن مشغول هستم.
کتابی به زبان انگلیسی در دست انتشار دارم به نام How to heal your colitis despite what your doctor says (چگونه کولیت خود را علیرغم آنچه دکترتان می‌گوید درمان کنید) که در آن به اهمیت تغذیه و روش‌های سالم زندگی برای سلامت بیشتر و درمان همه بیماری‌ها پرداخته‌ام.
از حدود سال 1990 گیاهخوار بوده‌ام. ابتدا به دلیل سلامتی شروع به تغییر غذایی دادم، سپس به دلیل حمایت از حیوانات کاملاً گیاهخوار شدم.
حدود 7 یا 8 سال پیش خام‌گیاهخوار شدم. اگر چه از یکی دو سال گذشته مقدار بسیار اندکی از غذاهای پخته گیاهی مثل غده‌ها و ریشه‌های پخته شده را به رژیم غذایی‌ام اضافه کرده‌ام.
عضو مادام‌العمر PCRM (Physicians Committee for Responsible Medicine) کمیته پزشکان برای پزشکی مسئولانه هستم (از سال 1995 با آنها همکاری نزدیک داشته و دارم). این گروه که شامل بیش از 4000 عضو پزشک و بیش از 120000 اعضای دیگر می‌باشد در مورد پیشگیری بیماری‌ها از طریق تغذیه و همچنین در مورد حمایت از حیوانات و... فعالیت می‌کند. (فکر می‌کنم شما خودتان با این گروه آشنایی کامل دارید)
عضو مادام‌العمر NHA (National Health Association) انجمن ملی سلامتی آمریکا هستم که باور به گیاهخواری و درمان بیماری‌ها از طریق تغذیه درست دارد.
عضو سازمان پزشکان بدون مرز هستم.
عضو Gerson Institute هستم که تخصصش برروی درمان سرطان‌ها با تغذیه بخصوص مصرف مواد خام گیاهی است.
دارای گواهینامه‌های (Certificate) مختلف در امور تغذیه از گروه‌ها و برنامه‌های مختلف از جمله Our Place International هستم که در آن همچنین اصول روزه آب و درمان بیماری‌ها توسط روزه آب و سپس تغذیه سالم را آموخته‌ام. www.ourplaceinternational.com
مطالعات شخصی فراوان 20 ساله برروی تغذیه، شرکت در بسیاری سمینارهای آموزشی تغذیه و سلامت و همچنین تجربه درمان و بهبود بیماران مختلف کبدی، روده‌ای، کولیتی و... توسط تغذیه را دارم.
بطور مرتب سمینارها و مجالس بحث و گفتگو برای عموم مردم در کتابخانه‌ها و مراکز عمومی و انجمن داشته‌ام که در آن مدیر بخش پزشکی در یک کلینیک روزه آب و خام گیاهخواری در ایالت کنیا هستم. www.healthministries.com
چند سالی است که با کلینیک دکتر Dave Klein که خام‌گیاهخوار بوده و بیماران را با روش‌های تغذیه درمان می‌کند همکاری (سمت مشاور) پزشکی دارم.
www.colitis-crohns.com
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : anaram , nazaninn , سحــــــــر , mahsa , سـاناز , O#!!! , parisa2011 , سپیده م , zohrevand

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 31,700 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,688 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,762 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3 hamid 57 37,486 2013/01/21, 12:15 AM
آخرین ارسال: nahid
  همايش درمانهاي نوين ام اس توسط دكتر نبوي parastoo joon 4 4,250 2012/01/18, 09:13 PM
آخرین ارسال: parastoo joon
  ام اس در هفته نامه جیم TootFarangi 12 8,025 2011/12/03, 01:31 PM
آخرین ارسال: TootFarangi
  از تجارب همدیگر استفاده کنیم - نامه ای از بابل maya 7 6,077 2010/10/06, 02:57 PM
آخرین ارسال: parvaz

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان