امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عوارض موضعی تزریق ربیف و رسیژن ونابودی ماهیچه
(2014/06/17, 01:06 PM)hilda نوشته است: یه سوال ؟؟؟
اون دوستانی که دچار نکروز یا تحلیل ماهیچه شدن آیا با استراحت دادن به اون ناحیه ماهیچه به حالت اول برگشته یا هنوز فرورفتگی داره؟؟؟

منم همین سؤال رو دارم.
با این که سینووکس هفتگی می زنم ولی چون فقط عضله ران راست و چپ زدم تحلیل رفته ، لاغر هم هستم می ترسم دیگه نتونم بزنم. نسبت به قبل احساس می کنم سوزن دیر تر وارد عضله میشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kohedard , سمانه ٧
دکترم به من در این رابطه گفت مرطبا جای امپولتو عوض کن به صورت گردشی منم روی کاغذ12نقطه مشخص کردم که هر باری رسژن میزنم 1نقطه ازش پاک میکنم که هر بار به یه جا نزنم شما هم دوست دارید این کارو بکنیدconfused
 تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور , سمانه ٧
من تزریق رسیژن بصورت ٧_٨می زنم یعنی یه دوره ٧ در نظر می گیرمو می زنم سه تا تو هر اندام , ماه بعد ٨ در نظر می گیرمو می زنم اینطوری کبودی هام تا نوبتشون بشه خوب می شهconfused240:
ولی تزریقش خیلی دردناکه اصلا قابل مقایسه با سینوکس نیستش آخه من خیلی لاغرم نمی دونم این مشکل چطوری حل کنم
سلام عزیزان یه سوال من یه مدت بخاطر درد کمترش فقط روی ران پام تزریق رسیژن رو انجام دادم و حس میکنم یه قسمتی فرو رفته شده الان دیگه تزریق رو چرخشی انجام میدم به ران هم نمیزنم ولی پام خوب نمیشه چیکار کنم زودتر خوب بشه تا بتونم تزریق رو روی ران پامم انجام بدم...ممنون میشم کمکم کنید icon_question
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درد پشت سر و چشمها و مشکل در بلع غذا golpesar_ghandeasal 7 11,941 2020/04/17, 10:13 PM
آخرین ارسال: Bahar89
  مشکل جویدن و بلعیدن zaynab 29 20,228 2018/12/11, 07:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکل در حرف زدن kia 31 33,544 2018/07/02, 10:13 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست