•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 26
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
مرســـــــــــــــــــــــــــــــــی agreement2agreement2
اصن ما شما رو نداشتیم چیکار میکردیم؟؟wink2wink2
 تشکر شده توسط : آنا , fireboud , nahid , spring , ehsan 10054
اول از همه از فربود ممنونم
امروز دانلود کردم و سرکارم دیدم، نتونستم اشکهامو کنترل کنم، شاید برای منی که این بیماری رو ندارم ولی عزیزترینم بهش مبتلاست انقدر ناراحت کننده است rolleyes حرفهای سینا واقعاً تکان دهنده بود ازش بینهایت ممنونم icon_question
شوهر منم کلی دکتر رفته بود و تشخیص نداده بودند، سری آخر وقت دکترش ساعت 2 بود و من سرکار بودم باهاش نرفتم و دکتر براش پالس تراپی نوشته بود ولی بهش نگفته بود بیماریش چیه sad2 بعد از ظهرش رفتیم اولین خرید جهیزیه ام رو کنیم به من گفت دکتر گفته بستری شم یک چند روزی باید سرم بگیرم، تمام مدت که خرید میکردیم من همه اش میخواستم زود برسم خانه جواب ام آر آی رو ببینم، رسیدیم خانه ولی هیچی از اصطلاحات نفهمیدم، صبح اومدم سرکار و تو اینترنت اصطلاحات رو زدم sad2 و فهمیدم ام اس هست rolleyes گفتم خدایا نه و فقط گریه میکردم، چندتا از همکارها اومدن تو اتاقم و گفتند نه اشتباه میکنی این نیست Sad
زنگ زدم خواهرم و بهش گفتم تو ام آر آی اینو نوشته و اون انکار کرد و گوشی روم قطع کرد rolleyes بعد نیم ساعت زنگ زد گفت تا 40 دقیقه دیگه بیمارستان باشم یکی از دکترهای معروف جواب رو ببینه، زنگ زدم همسرم گفتم بیا دنبالم بریم دکتر، گفت عجله نکن چیزی نیست، گفتم نگرانم. اومد تمام راه عینک دودی زده بودم و مخفیانه اشک میریختم و تمام ائمه رو قسم میدادم sad2 دکتر وقتی جواب رو دید بدون هیچ مقدمه ای گفت بستری، همسرم گفت تشخیصتون؟ اونم گفت ام اس ... به قول سینا بدون هیچ صغری کبرایی Tongue
همسرم هیچی از ام اس نمی دانست، منم نمی دانستمrolleyes من و خواهرم و شوهرم هر سه زدیم زیر گریه sad گریه ای که خنده هم توش بود، گریه و خنده ای که میگفتم هیچی نیست و دست همسرم رو فشار میدادم، خنده ای که خیلی حرف داشت و فقط خودم معنیش رو می دانم. زنگ زدم به پدرم که بیاد ماشین همسرم رو ببره بذار پارکینگ خانه چون خودم نمی تونستم رانندگی کنم، بابام اومد جلو در بیمارستان، گفت چی شده بابا، گفتم ... مریض شده بستریش کردن، گفت چی؟ گفتم ام اس، زد تو سرش نشست گفت بدبخت شدیم فلج میشه sad
رفتیم خانه، مامانم ترسید که ما اون موقعه با ماشین همسرم اومدیم خانه ولی اون نیست، وقتی بابام بهش گفت اونم شروع کرد به خودزنی، فریاد و گریه rolleyes
باقی ماجرا رو نمیگم rolleyes، فقط میخوام بگم شاید این مستند کمک کنه امثال من و محمدها آگاهیمون زیاد شه و برامون ته دنیا نباشه fighting0030.gif پدر مادرهامون نمونه ام اسی هایی رو ببینن که تو این جامعه از آدمهای بدون این بیماری بیشتر زحمت میکشن و ما اونهارو نمیشناسیم، که خیلی غیرت دارن
گاهی فکر میکنم اگر دور از جان اون روز مثلاً بنا به برداشت مادرم شوهرم تصادف کرده بود و تو این دنیا نبود تکلیف من چی بود، چی در انتظارم بود rolleyes الان هست و با همه مشکلات دیوانه وار عاشقشم، دور از جانش اگر روزی کارش به ویلچر هم برسه خودم نوکرشم Heart
بخاطر اینکه کسی با من همراه نشد، کسی حرفم رو گوش نکرد، تنها ماندم و خودخوری کردم مریض شدم rolleyes چون همه میگفتند شوهرت فلج میشه، بدبخت میشی، همه راه رسیدن رو برامون سخت کردند rolleyes از این عدم آگاهی ما خیلی لطمه خوردیمrolleyes من این مستند رو دوست داشتم icon_question
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : maryam.N , mehdisalimi , دربند , neda.n , hessam , sara2 , حنانه74 , nahid , بی تـــا , spring , nima22 , simin , ساسان , مینا ح , yummy , ehsan 10054 , امین , hania , fireboud , دل آرام , ahya , baharan , مینا غلامنژاد , غم فروش
فربود خیلی ممنونم ازتicon_question
ولی نمیدونم چرا برای من دانلود نمیشه ؟sad
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : spring , ehsan 10054 , fireboud , baharan
آقافربود دست شما درد نکنه.من یک قسمت رو تونستم دانلود کنم.آنتن دهی نتم خیلی پایین هست ایشالا قسمت دوم روهم دانلود میکنم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : spring , ehsan 10054 , fireboud
سلام دوستان
فقط تو جدول برنامه های روز شنبه شبکه یک دیدم.
دوشنبه این برنامه رونداشت!!!!!!!
میشه بگید زمان پخشش چه روزهائیه؟ فک کنم ساعت 6:30 یا 6:15 باشه ولی روزهاشconfused2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : spring , ساسان , ehsan 10054 , hania
من تونستم قسمت اولش رو دانلود کنم و دارم میبینم
دستتون درد نکنه.
--------------------------------------------
اگه کسانی که تو این مستند بودن عضو سایتن ، میشه معرفیشون کنین ؟
و دیگه این که اون آقا که تازه بیماریش رو تشخیص داده بودن ، فیلم بازی میکرد یا واقعی بود ؟!confused2
و اینم بگم آخرش که تماس بینندگانه ، به ام اس ربط نداره میتونین نگاه نکنین Dodgy
 تشکر شده توسط : spring , ابراهیم , ehsan 10054 , fireboud
من قسمت اولش رو دیدم مرسی ممنون icon_questionicon_questionicon_question
خیلی خوبه که جامعه با دید بهتری به این مسئله نگاه کنه wink2wink2wink2
دست همه درد نکنه ایشالا توی این راه موفق باشید همیشه برای موفقیتتون دعا میکنم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
خودم هم در حد توانم هرجا بتونم در مورد بهبود دیدگاه مردم جامعه تلاش میکنم wink2wink2wink2wink2wink2wink2
 تشکر شده توسط : nahid , ابراهیم , fireboud , Elinaz
دوقسمتشو با علاقه دیدم ................. با علاقه.........
قابل توجه دوستانی که شک در مستند بودنش دارن بگم که ..... واقعی واقعیه.......... چقد دلم براش تنگ شده
ناهید خانم واقعیه واقعی .........
براش زحمت کشیده شده ......... دستش درد نکنه .....فک کنم همونیه که بچه ها میپسندن
برای ام اس ، هم چهره خوبشو نشون داده هم چهره badtaste
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hessam , spring , ehsan 10054 , nahid , neda.n , fireboud , همسر یک قهرمان , هانیه
آقا ابراهیم من فقط قسمت اولش رو دیدم ، به مستند بودنش شک نکردم که ashamed0006.gif
من فقط در مورد اون آقا پرسیدم. confused2
خوب اگه منم مثل شما میشناختم بهتر بود. وقتی خودشون جلو دوربین اومدن و یه عده میشناسن خوب به ماهم بگین بد نیست.icon_cry
از همون اولش که مصاحبه با مردم در مورد ام اس بود روشن میکرد که مردم اکثرا اطلاعی ندارن . شاید این اولین بار بود که همچین چیزی می دیدم.یعنی نظر مردم رو.
جنس صحبتهای دکتر هم چیز جدیدی بود که برای نخستین بار از تلویزیون پخش میشد ( تا اونجا که من دیدم )
کاش مردم این مجموعه رو ببینن ، تبلیغ هم نشده حتما .
نمیدونم چرا این مجموعه که کارش سال 91 تموم شده ، تا حالا که آخر 92 هستیم پخش نشده بود ؟؟!

راستی برای من دانلود یه قسمتش چند ساعت طول کشید !Confused
 تشکر شده توسط : ابراهیم
من دیدم
عــالی بـود. واقعا لذت بردم.
دستشون درد نکنه.
آقا فربود دست شما هم درد نکنه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : آنا , ابراهیم , ehsan 10054 , fireboud , همسر یک قهرمان , ahya

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 26
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,072 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,619 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,470 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 46,571 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,879 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست