•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 26
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
واقعا که چی بگم که لیاقت شبکه یک باشه ؟
الان تازه باید شروع میشد تموم شد !
من که از قسمت خیاطی خانمها دیدم ، اونجا انجمن ام اس بود ؟
انجمن مگه جا داره ؟confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : baharan , عمومهربان , fireboud , simin , zohaa
خوب بود راست میگن دید مردم به این بیماری اذمو بیشتر می رنجونه
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : fireboud , hessam
مرسی از اطلاع رسانی خوبتون,icon_question
منم این قسمتشو دیدم ,انشاالله که این برنامه و برنامه های مشابه این بتونه بخشی از بار سنگینی رو که رو دوش ماست و اون هم نگاه متفاوت مردم است رو بردارهagreement2
انشااللهlove28
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : fireboud , اميدوار , hessam , محبوب64
بچه ها دوشنبه هم میذاره یا نه!؟
خواهش میکنم جواب بدید
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
من متاسفانه همین دو قسمتی که فربود زحمت کشیده و اینجا گذاشته رو تونستم ببینم از اینجا. نمی تونم از تلویزیون ببینم. فربود ممنون از زحمتت اگه لطف کنی و همه رو برامون بگذاری یا بگید که از کجا می شه رفت دانلود کرد خیلی ممنون می شم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : neda.n , alireza1111 , fireboud , ابراهیم
سریال بسیار خوبیه! واقعا امیدوارم دید جامعه رو تغییر بده. دست عوامل این کار واقعا درد نکنه. Smile
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan
قسمت سوم به اولین پست این تاپیک اضافه شد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hadisss , mahdiye1989 , دل آرام , neda.n , محبوب64 , alireza1111 , yummy , paeazan , hessam , همسر یک قهرمان , nahid , هانیه , SSA , ابراهیم , کارامل , یه غریبه , zohaa , آنا
الان حسابی از دست این اطلاع رسانی شبکه 1 که توی حلقمه شکارمangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry آخه یکی نیست بگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من هر چی هما هنگ می کنم که ببینم نمی تونم!!!!!!!!!!!!!!angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry
گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده

نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت

آنجاست که با چشمانی خیس

رو به آسمان میکنی و میگویی

خدایا تنها تو را دارم

تنهایم مگذار love28
 تشکر شده توسط : محبوب64 , همسر یک قهرمان
خداروشکر یکی پیدا شد درست و حسابی ام اس رو معرفی کنه(نه به منظور گدایی و جلب احساسات مردمangry3)....خوشم اومد از برنامه شون....
منم اتفاقی تلویزیون رو روشن کردم و یهویی سینا رو دیدم(هنوزم شک دارم اونی که دیدم سینا بود یا نهicon_cry)...بعد یهو رفتن خیاطی و دکتر صحراییان و ....
مامانم هم جلو تلویزیون خیمه زده بود و چهارچشمی داشت نیگا میکرد(منم خدا خدا میکردم یهو یه چیزی نشون نده این بنده خدا شک بهش وارد بشه و sad2sad2sad2)
خیلی خوب بود...مخصوصا صحبتهای اون خانومی که توی اشپزخونه کار میکرد و دخترش ام اس داشت و بازم مخصوصا صحبتهای اون خانمی که تو خیاط خونه کار میکرد و میگفت از وقتی اینجا کار میکنم یه عالمه بهتر شدم(بیمار 95 درصد بوده قبلا)
خلاصه خیلی خوب بود...حتما ببینید!!!
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : yummy , neda.n , hessam , همسر یک قهرمان , nahid , alireza1111 , یه غریبه , hadisss , zohaa , fireboud
قسمت سوم رو دیدم...
چقدر حرف گوینده به دلم نشست... " عدم اطلاع و آگاهی مردم از ام اس بیشتر مشکل ایجاد میکنه تا خود بیماری... "
مرسی فربود جانicon_question
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , hadisss , yummy , neda.n , fireboud , آنا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 26
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,109 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,654 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,482 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 46,946 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,965 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست