امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنان در اجرای امور مختلف به طور همزمان، از مردان موفق تر هستند
طبق قوانین سایت بحث های دینی ، اعتقادی ممنوع می باشد
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=2152
پست های مربوطه حذف می شود
لطفا رعایت کنید.شوخی محترمانه باشه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : booshveg , پریا حقیقت پور

(2013/11/22, 08:16 PM)nahid نوشته است: برای ایران آره مردا بلدن رانندگی کنن ولی تو کشورهای پیشرفته که اگه با این وضع برونن که ....!confused
گواهینامه های اونا فرق داره .

ناهيد خانم موضوع درست ياغلط بودن كار اقايون نيست موضوع سر اشتباه بودن تيتر پسته

(2013/11/22, 10:30 PM)mahdiye1989 نوشته است: قبول دارم,مردا همزمان نمیتونن چندکار که سهله,دوتا کارو باهم انجام بدن,یه مثال ساده وقتی تلویزیون میبینن یه چیزو 6 بار بهشون بگو اگه فهمیدن چی میگی!!!

خانم جان مثالتون اشتباهه اولا اين در مورد خانومها هم صادقه ما يكيشو تو خونمون داريم البت در مورد بعضي خانومها و بعضي اقايون
حالا همين مثال خودتونو وقتي يه خانوم داره با تلفن صحبت ميكنه تست كنيد ببينيد تفاوت خانوما و اقايون تا كجا هاستwink2
اجازه ... اشك سه حرف ندارد.
اشك خيلي حرف دارد!sad2
راستي
دروغ گفتن را هم خوب ياد گرفتم. حال من خوب است خوبِ خوب!!!
confused2icon_question
حرص نخور پاییزان خانوم evilgrin0039.gif
اگه قوانین سایت باعث میشه گوی سبقت از مردا برباییدlaughing3
حرفی نیست ما مردا بخشنده تر از چیزی هستیم که نشون میدیمangry2
جواب منم شوخی بود ولی ربطی به اعتقادی بودن و مذهبی بودن نداشت جواب بودparty0048.gif
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
چه تحقیق مضحکی :60:
انگلیسی جماعت خیلی بی کارن که همچین تحقیق خنده داری کردن.
اینکه بهترین های دنیا مردها هستن دلیلش اینه که به گرد پای زن ها نمیرسن؟
تو هر موضوعی که در نظر بگیرید.
تو هر رشته ورزشی. همه رکورد دارهای دنیا مردن.
از سی نفری که تمام قله های 8000 متر به بالای دنیا رو زدن همه 29 تاش مرده. یکی زن. ،تمام شطرنج بازهای مطرح دنیا مردن، یه زن اسم بدین. :60:
هر سال که ملت داخل کشور خودمون کنکور میدن ده تای اول ریاضی حداقل 8 تاش پسره. گروه های دیگه هم همینه. یخورده نسبتش کمتر.
اینکه خانما در کل تو کنکور جلو تر هستن بخاطر اینه که آقایون همشون درس براشون مهم نیست، هر که تو موضوع خودش کار میکنه. و گر نه بهترین های درس پسرا هستن. ،
از بین دانشمندای بزرگ جهان، جز دو سه نفر. ،چند تا زن نام ببرید،
جز تاچر چند تا سیاست مدار زن بودن و موفق بودن.
فقط تنها خوبیشون اینه که روحیشون خوبه. اینم نمیدونم چرا الکی خوشحالن. والا به ابر فرز.
ما کاری نداشتیم، خودتون شروع کردین
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

خانم‌ها چند کار همزمان می‌توانند انجام دهند؟
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۱۵
دانشمندان ثابت کردند خانم ها در انجام کارهای همزمان "عملکرد بهتری" دارند.
به گزارش افکارنیوز، آقایان بیشتر از خانم ها می توانند "مدیریت کارها" را بر عهده بگیرند و براساس بررسی های محققان آقایان پیش از اتمام یک کار نمی توانند کار دیگری را شروع کنند.

بررسی ها نشان می دهند "مغز زنان" توانایی اولویت بندی کارها را دارد و همزمان می تواند سه تا چهار کار متفاوت را در زمان کوتاهی و بدون سر درگمی به پایان برسانند.

گفتنی است آقایان در انجام کارها خیلی کند پیش می روند و یکی از تفاوت های عجیب میان زنان و مردان این است که خانم ها پیش از شروع هر کاری در خصوص آن فکر می کنند و هنگام مواجه شدن با مشکل کار را متوقف کرده و دنبال راه حل می گردند ولی آقایان به سرعت دست به عمل می می شوند و در صورت بروز مشکل از آن فرار می کنند.
http://www.afkarnews.ir/vdcgzt9x7ak97u4.rpra.html
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : soodi , nahid , booshveg , پریا حقیقت پور
زهرا جان این تیتر که زدی ، آقایان رو عصبانی میکنه .
میدونم تیتر خبرآنلاینه ولی بعضیا شاید ندونن !

خارجیا تحقیق علمی کردن دیگه چیش مبهمه ؟ شما آقایون که همتون برای خارج رفتن بال بال میزنین !
سروش جواب همه اینا که گفتی دو کلمه هست : راز بقا !

خوب ، این تیتر افکار نیوز که سارگل گذاشت بهتر بود واکنش بدی نداره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sargol , booshveg , mahdiye1989 , پریا حقیقت پور
(2013/11/23, 08:21 PM)booshveg نوشته است: حرص نخور پاییزان خانوم evilgrin0039.gif
اگه قوانین سایت باعث میشه گوی سبقت از مردا برباییدlaughing3
حرفی نیست ما مردا بخشنده تر از چیزی هستیم که نشون میدیمangry2
جواب منم شوخی بود ولی ربطی به اعتقادی بودن و مذهبی بودن نداشت جواب بودparty0048.gif
شما گفتی حضرت علی در فلان جنگ گفته زنا ناقص هستن و یه همچین چیزهایی گفتی و من به این گفتم اعتقادی و مذهبی و ویرایشش کردم.این کجاش شوخیه آخه؟!
من گوی سبقت رو از هیچ کس نمیربایم.و عاشق داداشمم اونم یه مرده ها

ناهید جونم من عین خبر رو با لینکش گذاشتم.از خودم تیتر نذاشتم که.اصلا فکر نمیکردم اینهمه جبهه بگیرن آقایون وگرنه تیترش رو ویرایش میکردم

در موفقیت های آقایون شکی نیست اما این خبر داره میگه "زنان در اجرای امور مختلف به طور همزمان، از مردان موفق تر هستند"
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahid , ابراهیم , booshveg , mahdiye1989 , پریا حقیقت پور
بابا پاییزان خانوم من که اصلا با شما مشکلی ندارم شما هم مثل خواهر خودمیlove28
بحث این نظراتی که اینجا گذاشته میشه اون دانشمندای ... confusedهستن نه خدای ناکرده شما یا کس دیگهangry2
پس مخاطب ما مشخص شدicon_cry
...
خطبه 80حضرت علی
شما فکر کردید من منظورم خود شما هستید که اینطور نبودHuh
سخن حضرت علی رو نوشته بودم که با دینم که از همه چیز کاملتره به اون تحقیق ایراد بگیرم نه به شما.HuhHeart
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : hamsare booshveg , پریا حقیقت پور
چرا این همه بحث بیهوده میکنید؟ در تمام مواردی که وجود داره استثنا هم وجود داره شاید اون استثناها در اطراف ما نباشنconfused2
به عنوان مثال من خودم همزمان با تلفن صحبت میکنم جواب یک نفروحضوری میدم گاها باسیستمم کار میکنم اما همکارم که آقا هستند وقتی به یک کاری مشغول میشن کلی باهاش حرف میزنی ولی آخرش متوجه میشی از همون اول درگیر کار خودش بوده ومی گه اصلا حواسم نبودagreement2
 تشکر شده توسط : nahid , نازلی , booshveg , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چرا بعضی خانم‌ها هنوز مجرد هستند؟ pedram 12 8,187 2024/04/22, 07:24 PM
آخرین ارسال: hessam
  افرادی که از نظر روانی قوی هستند چه کارهایی نمیکنند؟؟؟؟ رهاورد 7 6,628 2019/06/13, 12:18 PM
آخرین ارسال: narges-sh
  5 شیوه خود مراقبتی برای زنان،با خود قرار بگذارید! شیوا29 0 2,822 2014/05/07, 02:36 PM
آخرین ارسال: شیوا29
  مغز زنان چندهسته‌ای است، مغز مردان تک‌هسته‌ای! paeazan 1 2,549 2013/12/05, 01:58 AM
آخرین ارسال: منصور91
  مقایسه زندگی زنان شاغل و خانه‌دار paeazan 0 4,471 2013/10/26, 10:48 PM
آخرین ارسال: paeazan
  ورزشهایی برای شادابی بیشتر زنان paeazan 0 2,871 2013/10/01, 02:05 AM
آخرین ارسال: paeazan
  تفاوتهای روانشناسی و بیولوژیکی زنان و مردان fereshteh 6 5,114 2013/08/17, 02:33 PM
آخرین ارسال: پروانه
  راز بلندی انگشت حلقه مردان از سبابه چیست؟! parisa2011 0 2,068 2012/11/28, 07:40 PM
آخرین ارسال: parisa2011
  آسیب‌پذیری زنان در برابر اخبار بد nahid 0 2,357 2012/10/26, 07:49 PM
آخرین ارسال: nahid
  زنان 3 برابر مردان دچار شكست عاطفی می‌شوند naazanin 3 3,002 2012/07/31, 01:43 PM
آخرین ارسال: پویش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان