امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آدرس مراکز تزریق سینوکس و رسیژن
دوستان عزیزم با همکاری شرکت سیناژن این لیست جدید و آپدیت شرکت ،برای مراکز تزریق دو داروی سینوکس و رسیژن هست .
قبل از هر چیز از همکاری و پیگیری خانم دکتر حامدی فر و خانم پیرایش عزیز بی نهایت سپاسگزاریم .

[تصویر:  60579658076471616102.jpg]

[تصویر:  02751413619721976696.jpg]

[تصویر:  62688018977750955515.jpg]

[تصویر:  44510885873476989195.jpg]
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , FBF , hamid , Nooranta , afsaneh , sooorooosh , nahid , maryam.N , nazaninamiri70 , hessam , ahya , دربند , همسر یک قهرمان , zohaa , shahrzad.s , nilo0far , hadisss , مینا غلامنژاد , omid_nejad , rashvand-cinnagen
با تشکر از زحمات شما
از شرکت سیناژن خواهش میکنم با توجه به نسبت جمعیت تهران به شهرهای دیگر ، تنها به 7 مرکز در این شهر بزرگ و پر ترافیک اکتفا نکنند.سپاسگزارم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : maryam.N , neda.n , afsaneh , ahya , hamid , حامدی فر , hossein2010
مرسی از زحماتتونicon_question
ساری هم فقط یک مرکز داره که اونجا هم فقط تا ساعت اداری بازه...confused2
 تشکر شده توسط : neda.n , afsaneh , ahya , hamid , حامدی فر
ممنون ندا جانicon_question
من چهار ساله سینوکس میزنم ولی تاحالا فکر میکردم تمامی مطب ها تزریق رو انجام میدنconfusedآخه یکی از این مراکز دقیقا سر کوچمونه منم چون نزدیک بود میرفتم اونجا
یه شبم که دیر رفتم و مطب بسته بود رفتم کمی پایین تر که باز شانسن اسم اون مرکز هم اینجا هستSmile (16)

ویه سوال اینا فقط مراکزی هستند که بصورت رایگان تزریق رو انجام میدن درسته؟
چون من تو شهرستانا جاهای مختلف تزریق کردم که اسمشون اینجا نیست تنها فرقشون اینه که پول تزریق رو میگیرن البته همه مطب ها قبول نمیکردنconfused
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : neda.n , ahya , hamid , maryam.N , حامدی فر , دربند , zohaa
اینها مراکزی هستن که از طرف شرکت سیناژن آموزش دیدن و برای آموزش و تزریق معرفی شدن.
درمانگاهها و بیمارستانها میگن بلدیم ولی حساسیت های لازم رو ندارن.
یعنی افسانه جون اینطور که گفتی دو تا مرکز از 7 مرکز در محله شما ست !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n , afsaneh , ahya , hamid , maryam.N , حامدی فر , simaz , دربند , zohaa
افسانه جون همونطور که ناهید هم گفت ، اینا مراکزی هست که با شرکت سیناژن در ارتباطه علاوه بر رایگان بودن خب شیوه درست تزریق رو می دونن . حتما جاهای دیگه ای هم هست که تزریق رو انجام میدن فقط باید مطمئن بود که واقعا این کار رو بلدن و به خصوص در میکس کردن محلول کاری نمی کنن که کف کنه

و اما درخواست من از شرکت سیناژن :
خیلی از این مراکز فقط در ساعت اداری کار می کنن مثلا بیمارستان شهدای تجریش فقط تا ساعت یک هستند خب برای خیلی از ماها که آمپولمون رو غروب می زنیم این مشکل ایجاد می کنه . برای من بحث رایگان بودنش انقدر مهم نیست که بحث تزریق درست مهمه مثلا همین هفته درمانگاهی که تزریقم رو انجام دادم رسما برای محلول کردن قرص و آب مقطر داشت ویال رو محکم تکون میداد . اگه بشه در یه سری درمانگاه دیگه چه شبانه روزی و چه اونایی که تا هفت و هشت شب هست به پرستاران تزریق آموزش داد خیلی خوب میشه و بعد اونا رو هم جداگانه به عنوان مراکزی که مبلغ تزریق رو می گیرن اما این کار رو بلدن معرفی کرد خیلی خوب میشه . اینطوری آدم با اطمینان تزریق می کنه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : رامنا , afsaneh , ahya , nahid , hamid , maryam.N , حامدی فر , simaz , دربند , zohaa
(2013/11/12, 07:33 PM)nahid نوشته است: اینها مراکزی هستن که از طرف شرکت سیناژن آموزش دیدن و برای آموزش و تزریق معرفی شدن.
درمانگاهها و بیمارستانها میگن بلدیم ولی حساسیت های لازم رو ندارن.
یعنی افسانه جون اینطور که گفتی دو تا مرکز از 7 مرکز در محله شما ست !

بله ناهید جون من اشرفی اصفهانی زندگی میکنم ومطب دکتر قرباندوست ودرمانگاه بهراد هم تو اشرفیه

نمیدونستم که آموزش هم میدن !!!امیدوارم یروز جرات یادگیریشو پیدا کنمConfused

ممنون ندا جان از اطلاع رسانیتicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : ahya , nahid , maryam.N , حامدی فر , simaz , دربند , zohaa
(2013/11/12, 08:39 PM)neda.n نوشته است: افسانه جون همونطور که ناهید هم گفت ، اینا مراکزی هست که با شرکت سیناژن در ارتباطه علاوه بر رایگان بودن خب شیوه درست تزریق رو می دونن . حتما جاهای دیگه ای هم هست که تزریق رو انجام میدن فقط باید مطمئن بود که واقعا این کار رو بلدن و به خصوص در میکس کردن محلول کاری نمی کنن که کف کنه

و اما درخواست من از شرکت سیناژن :
خیلی از این مراکز فقط در ساعت اداری کار می کنن مثلا بیمارستان شهدای تجریش فقط تا ساعت یک هستند خب برای خیلی از ماها که آمپولمون رو غروب می زنیم این مشکل ایجاد می کنه . برای من بحث رایگان بودنش انقدر مهم نیست که بحث تزریق درست مهمه مثلا همین هفته درمانگاهی که تزریقم رو انجام دادم رسما برای محلول کردن قرص و آب مقطر داشت ویال رو محکم تکون میداد . اگه بشه در یه سری درمانگاه دیگه چه شبانه روزی و چه اونایی که تا هفت و هشت شب هست به پرستاران تزریق آموزش داد خیلی خوب میشه و بعد اونا رو هم جداگانه به عنوان مراکزی که مبلغ تزریق رو می گیرن اما این کار رو بلدن معرفی کرد خیلی خوب میشه . اینطوری آدم با اطمینان تزریق می کنه
خانم ندای عزیز سلام
مرکز درمانگاه بیمارستان شهدا درحال حاضر تا ساعت 4 بعدازظهر باز است و تزریقات را انجام میدهند و بیمارستان این قول را داده است که بزودی این مرکز بصورت شبانه روزی فعال باشد و متاسفانه در این منطقه مرکز شبانه روزی دیگری هم نیست و من پیگیر این موضوع هستم .icon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , همسر یک قهرمان , دربند , nahid , hamid
ما هم از شریعتی میریم اشرفی اصفهانی فقط چون تا 12 شب هستند، البته ما 7 یا 9 میریم که همسرم بیاد بخوابه چون بدن درد میشه و تعرق و تب
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : دربند , simaz , nahid , afsaneh
(2013/11/12, 05:02 PM)maryam.N نوشته است: مرسی از زحماتتونicon_question
ساری هم فقط یک مرکز داره که اونجا هم فقط تا ساعت اداری بازه...confused2

خانم مریم عزیز سلام
پرستاران درمانگاه شبانه روزی دکتر افتخاریان واقع در خیابان معلم جنب داروخانه 13 آبان نیز توسط پرستار انجمن ام اس دوره تزریقات صحیح دارو را دیده اند و در این مرکز تزریقات بصورت صحیح انجام میشود.icon_question
 تشکر شده توسط : neda.n , همسر یک قهرمان , maryam.N

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,179 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,985 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,756 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,452 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,143 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  نوسان قیمت سینوکس SSA 280 169,148 2017/07/19, 10:53 AM
آخرین ارسال: مهري
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,560 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,226 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  فیلم آموزش تزریق آوونکس (دوبله شده توسط ام اس سنتر) برای اولین بار fireboud 42 86,568 2014/07/25, 11:55 AM
آخرین ارسال: glassheart
  کاهلی در تزریق :| samiramiss 12 8,237 2014/02/02, 09:41 AM
آخرین ارسال: hoda sa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست