•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
منم با پائیزان عزیز موافقم!icon_question
بهتره کار اصولی انجام بشه چرا الکی برای خودمون دردسر درست کنیم.

پ ن: من خودمم همه ش به نتیجه ی نهایی فکر می کنم ولی حس می کنم این دیدگاه درستی نیست مسیر هم به اندازه ی مقصد مهم هست اینجوری آدم از زندگیشم بیشتر لذت میبرهagreement2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : paeazan , برگ 7 , pariya1361
بنظرم چون کوپامر تزريق هر روزه داره بهتره دقت کافى داشته باشيم که عوارضى مثل سياه کردن وقلمبگى نباشد وبافت آسيب نبيند . براى آموزش درمانگاه امام رضا شيراز خانم فيروزآبادى با کشيدن عدد 7 و 8 روى پوست آموزش داد.Undecided Undecided
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : OMG! , pariya1361
(2014/01/08, 10:00 PM)OMG! نوشته است: دوستان من قراره هی مزاحمتون بشم اینجاBlush
غرض از مزاحمت، داروی کوپامر هم مثل سایر داروها کیف مخصوص نگهداری داره که بشه تو سفر به راحتی حملش کرد و نگران خراب شدنش نبود؟Blushicon_cry

اسویمر کیف نگهداری دارو داده و هرماه زنگ میزنه و پیگیر بیماراشه

(2014/01/12, 06:40 PM)paeazan نوشته است: طبق آموزشی که به من داده شده، یه خط عمودی وسط بازوت بکش برای هر طرف یه انگشت برو به اون سمت و تزریق کن.یعنی بین اون دو محل در یه خط افقی فقط باید دو انگشت فاصله باشه.نمیدونم متوجه شدین یا نه.بهتره یا حضوری برین محل آموزش یا تلفنی سوالتون رو بپرسین تا بهتر متوجه بشین
من فقط چون بازوم لاغره دردم میاد Confused با مشورت انجمنمون که آموزش میده تزریقات رو ردیف پایین بازو رو تزریق نمیکنم اما اغلب بازم دردم میاد
حتی در باسنم هم یه مدت خودم تزریق میکردم با کمک آینه
برای بازوم یه مدت داداشم تزریق میکرد که خیلی دردم میومد، بقیه که کارشون تزریقات نیست مسلما نمیتونن به خوبی تزریق کنن و درک میکنم که میگین دردتون میاد
یه مطلب دیگه اینکه من خودم دفعه اول که دستم رو خم کردم که بتونم بزنم که یعنی چاقتر بشه دستم وحشتناک دردم گرفت بعد از اون همیشه دستم رو میکشم و تزریق میکنم

مهم اینه که تو عضله تزریق نشه برای باسن هم تجربه کردم اگه رو صندلی بشینیم گوشت برآمده میشه و نیدل تو عضله نمیره
اگه دارو تو عضله تزریق بشه خیلی دردناک میشه
اما اگه تو عضله تزریق نشه فقط بیست دقیقه درد قابل تحمل داره
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : OMG! , برگ 7 , pariya1361
البته یه نکته برای دوستانی که بدنشون لاغره
مثلابازوشون ،
میتونن نیدل رو یه ذره شیبدار فرو کنن تا دارو وارد عضله شون نشه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : OMG! , pariya1361
(2014/02/26, 08:21 PM)ابراهیم نوشته است:
(2014/01/08, 10:00 PM)OMG! نوشته است: دوستان من قراره هی مزاحمتون بشم اینجاBlush
غرض از مزاحمت، داروی کوپامر هم مثل سایر داروها کیف مخصوص نگهداری داره که بشه تو سفر به راحتی حملش کرد و نگران خراب شدنش نبود؟Blushicon_cry

اسویمر کیف نگهداری دارو داده و هرماه زنگ میزنه و پیگیر بیماراشه

(2014/01/12, 06:40 PM)paeazan نوشته است: طبق آموزشی که به من داده شده، یه خط عمودی وسط بازوت بکش برای هر طرف یه انگشت برو به اون سمت و تزریق کن.یعنی بین اون دو محل در یه خط افقی فقط باید دو انگشت فاصله باشه.نمیدونم متوجه شدین یا نه.بهتره یا حضوری برین محل آموزش یا تلفنی سوالتون رو بپرسین تا بهتر متوجه بشین
من فقط چون بازوم لاغره دردم میاد Confused با مشورت انجمنمون که آموزش میده تزریقات رو ردیف پایین بازو رو تزریق نمیکنم اما اغلب بازم دردم میاد
حتی در باسنم هم یه مدت خودم تزریق میکردم با کمک آینه
برای بازوم یه مدت داداشم تزریق میکرد که خیلی دردم میومد، بقیه که کارشون تزریقات نیست مسلما نمیتونن به خوبی تزریق کنن و درک میکنم که میگین دردتون میاد
یه مطلب دیگه اینکه من خودم دفعه اول که دستم رو خم کردم که بتونم بزنم که یعنی چاقتر بشه دستم وحشتناک دردم گرفت بعد از اون همیشه دستم رو میکشم و تزریق میکنم

مهم اینه که تو عضله تزریق نشه برای باسن هم تجربه کردم اگه رو صندلی بشینیم گوشت برآمده میشه و نیدل تو عضله نمیره
اگه دارو تو عضله تزریق بشه خیلی دردناک میشه
اما اگه تو عضله تزریق نشه فقط بیست دقیقه درد قابل تحمل داره
من با کوپامر دردی ندارم.فقط گای تا سه چهار دقیقه بعدش
تزریق در باسن رو هم خودم انجام دادم که نشسته بودم و از آینه کمک گرفتم و هم خواهرم برام تزریق کرده که دراز کشیده بودم.کلا خیلی کم پیش میاد که درد داشته باشم

همیشه هم عمود تزریق میکنم در قسمت پایین بازو هم اگه برام درد داره چون بازوم لاغره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : shaytoon , pariya1361
دوستانی که کوپامر می زنندپیستون سرنگهای آمپولهای شماچه رنگیه؟برای من از اولی که تزریق کوپامررو شروع کردم پیستون سرنگهام سفیدبودودرهرجعبه یک یادو آمپول بود که بسته بندیش فرق داشت.اما دو دوره هست که پیستون سرنگهام سبز رنگه؛نمیدونم کیفیت آمپولهاش یک جوره یانه؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : pariya1361
همیشه پیستون سفید بوده
این ماه بسته ی کوپامری که بهمون دادن بر خلاف قبل که 28 تا بود،30 تا شد
بتدریج آمپولها از نظر سرِ سوزن تیزتر شدن یا روکش آمپول محکم تر شده و بهتر جدا شده
از نظر کیفیت خودِ آمپول تغییری احساس نکردم تا حالا

تشکر شده توسط : برگ 7 , pariya1361
دوستان یعنی کسی پیستون آمپولاش سبز نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

نه پويش جان پيستون آمپول من سبز نيست.
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
امروز که ما کوپامر گرفتیم،28 تا با پیستون سفید در یک بسته بود و دو عدد هم با پیستون سبز جداگانه بهمون دادن.که جمعا 30 عدد کوپامر میشه

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14