امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی
(2013/10/26, 02:38 PM)مرتضی نوشته است: من یه جورایی این نظریه قطب های مغناطیسی زمین رو تا حدودی قبول دارم

نمیدونم چرا حالم وقتی خوب نیست به هر فلزی دست میزنم یه تخلیه الکتریکی صورت میگیره

مثلا امروز در 3 تا ماشین مختلف رو که باز کردم

تا دستم به قیمت فلزیشون خرد جرقه زد laughing3

مسلما درمان قطعیش پیدا میشه ولی کی اش رو خدا میدونه

مرتضی اتفاقا منم امروز به هر چیز فلزی دس میبردم جرقه میزد
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
 تشکر شده توسط : ahya , پریا حقیقت پور
بابا برقی شدیم رفت smilingsmiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
تایپیک خوبی نبود
من 10تا12ساله ام اس دارم
اگه تا اخر عمرم هم کشف نشه اهمیتی نمیدهم من ام اس رودوست دارم
با ایمان به معبودم باورزش مصرف منطم دارو رندگیم رو با رقیقم که هر چند گاهی تلنگری به من میزنه که ما همه مسافریم
پس سعی کنیم مسافرانخوبی برای اخرت خود باشیم
در هر بلا(نقمت) نعمتی است
 تشکر شده توسط : ابراهیم , paeeze , kamyab , mina... , laleh , kohedard , sahel1 , پریا حقیقت پور
آقا ابراهیم بچه‌ها تقصیری ندارن,خودمم یه جورایی اولش بهم برخورد,منظورشونو بد بیان کردن,انگاری که یه جایی باشه واسه همه,بخوان ترکمون بدن!!!
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ابراهیم , ahya , رامنا , kohedard , پریا حقیقت پور
وعده درمان قطعی ام اس دروغ است

سلامت نیوز : یک متخصص مغز و اعصاب گفت: مجموع طب کلاسیک در کنار طب سنتی و روش‌های درمانی دیگر می‌تواند باعث کنترل علائم بیماری ام اس باشد و هر گونه ادعا برای درمان قطعی، دروغ محض است.

دکتر مسعود نبوی در گفت‌وگو با (ایسنا)، گفت: بدیهی است وقتی علت قطعی یک بیماری شناخته نشده باشد، درمان قطعی نیز برای آن بیماری وجود ندارد تنها عوامل متعددی کشف شده که برای جلوگیری از پیشرفت بیماری برعلیه آن اقدام درمانی می‌شود.

وی با بیان اینکه با افزایش بیماری‌های مزمن غیرقابل درمان افراد سودجو در جامعه ظهور پیدا می‌کنند، اظهار کرد: بیمارانی که به بیماری‌های غیرقابل درمان دچار می‌شوند، پس از مدتی از درمان‌های بی‌تاثیر مستاصل می‌شوند. در این صورت از ادعاهایی که قول سلامتی به آنها می‌دهد، استقبال می‌کنند.

این متخصص مغز و اعصاب در ادامه به مردم توصیه کرد: به تبلیغات رسانه‌ای در رابطه با درمان قطعی این بیماری توجه نکنند و استرس خود را برای بهبود بیماری کاهش دهند و به این گونه وعده‌ها امید واهی نداشته باشند.

نبوی در ادامه عنوان کرد: بیماران برای تسکین علائم بیماری خود تنها به مصرف داروهای استاندارد، رعایت نکات مربوط به تغذیه و درمان‌های توانبخشی اکتفا کنند و هر اقدامی را تحت نظر پزشک معالج انجام دهند.

وی با اشاره به اهمیت تغذیه در بیماری ام اس، اظهار کرد: منع کامل برای هیچ ماده غذایی وجود ندارد تنها ممکن است برخی از مواد غذایی برای این بیماری مفید نباشد، برای نمونه میوه‌هایی که تازه نیستند و یا غذاهایی که در آن از مواد نگهدارنده استفاده شده، برای بیماری‌هایی مثل ام اس و آلزایمر غیرمفید هستند.

این متخصص مغز و اعصاب ادامه داد: غذایی حاوی مواد آنتی‌اکسیدان، مایعات فراوان، میوه و سبزی‌های تازه، روغن ماهی و روغن‌های غیراشباع می‌تواند برای این بیماری مفید باشد. اما نکته مهم در بیماری ام اس این است که هیچ موضوع قطعی برای این بیماری وجود ندارد.

این متخصص مغز و اعصاب در ادامه عنوان کرد: روش‌های درمانی طب سنتی می‌تواند در درمان این بیماری تاثیر داشته باشد، به طوری که با استفاده از این نوع طب علائمی چون خستگی، اختلال در عملکرد حرکتی و حافظه و دفع ادرار بهبود دهد و باعث تسکین درد شود اما باید از نگاه کیمیاگرانه به این نوع روش‌های درمانی پرهیز کنیم.

وی با بیان اینکه مصرف مایعات فراوان می‌تواند برای بیماران مفید باشد، گفت: مصرف زیاد آب می‌تواند روی متابولیک بدن تاثیر مثبتی داشته باشد اما مصرف طولانی مدت آن بدون استفاده از الکترولیت‌ها و نمک‌ها می‌تواند عوارض شدیدی بر این بیماری داشته باشد.

لینک خبر
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : zohaa , n.gh , سمیرا67 , غم فروش , laleh , kohedard , arezooo82 , sahel1 , پریا حقیقت پور
(2013/10/26, 02:38 PM)مرتضی نوشته است: من یه جورایی این نظریه قطب های مغناطیسی زمین رو تا حدودی قبول دارم

نمیدونم چرا حالم وقتی خوب نیست به هر فلزی دست میزنم یه تخلیه الکتریکی صورت میگیره

مثلا امروز در 3 تا ماشین مختلف رو که باز کردم

تا دستم به قیمت فلزیشون خرد جرقه زد laughing3

مسلما درمان قطعیش پیدا میشه ولی کی اش رو خدا میدونه

من هم اين حالت برق گرفتگي رو زياد تجربه مي كنم اما معني اش را نمي فهمم.
یه مطلبی راجع به این موضوع در حال کار هستم بعدا می نویسم
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
سلام دوستان
من حالت برق گرفتگیو روزی چندبار تجربه میکنم یعنی مشکل از خود ماست؟!icon_cry
منم خیلی برق دارم.سر کلاسام دستم به هر دانش اموزی میخوره برق میزنم فکر میکردم از کفشامه
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
آره بابا دکتر نبوی هم البته مثل بقیه دکترا راست می گن
بعضی ها دیگه شورش رو درآوردن
چند وقت پیش رفته بودم پیش دکتر دندانپزشکم
می گفت یه خانم از اصفهان اومده بود پیش من
که این آمالگام پر کردگی هام رو با ماده سفید عوض کن
دکتر من که دکتر طب سنتی هست گفته من ام اس شما رو درمان می کنم
ولی باید این ها رو در بیاری
البته دکتر هم بهشون گفتن پس چرا ما نشنیدیم. ..؟!!!icon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : helli , paeazan , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,592 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,472 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,520 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,234 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,159 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  ام.اس ناتوان کننده نیست/با شاد زیستن کنترلش کنید. nahid 0 1,807 2018/01/19, 02:47 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,495 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,085 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary
  چشم انداز درمان با سلول بنیادی در ایران.... sooorooosh 9 7,468 2016/05/21, 02:45 PM
آخرین ارسال: niloofary
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,060 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست