امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انرژی مثبت و منفی ما
انرژی من و شما مثبت و منفی میشه ولی انرژی اجسام همیشه خنثی است.

اگر ما حالمون خوب باشه، اگر آرام باشیم، اگر داریم مهر ورزی می کنیم، اگر داریم لطفی می کنیم، اگر داریم دعا می خونیم

انرژی ما مثبت است.

اگر حالمون بد باشه، اگه داریم غر میزنیم، اگه داریم بد و بی راه میگیم، اگه عصبانی هستیم، اگه استرس داریم، اگه نگران هستیم، اگه اضطراب داریم

انرژی ما منفی است.

و اما انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی من و شما میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه.

آدم هایی که مثبت هستن (فکر های خوب می کنن - روحیه عالی دارن) انرژی شون مثبت است.

آدم هایی که منفی هستن (روحیه داغونی دارن) انرژی شون منفی است.

یکی از بحث های مهم موفقیت اینه که:

تا جایی که میتونی "از آدم های منفی حذر کن"

و تا جایی که می تونی "بچسب به آدم های مثبت"

چرا؟

چون انرژی اونها روی من و شما اثر می گذارد.

"افسرده دل، افسرده کند انجمنی را"
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : eglantine , saeid , minoshka , محبوب64 , afsaneh , برگ 7 , اميدوار , hadisss , arezoo_azizi , zohaa , ابراهیم , shaytoon , mahdiye1989 , ayda.m , elham 66 , Amir , ساسان
من این متن رو از جایی برداشتم اما جالت کلی حرفش رو قبول دارم
کسی که مدام غر میزنه کسی که دنیا رو منفی میبینه و .. من منظورم اوناست
وگرنه همیشه با کمال میل به درد و دل دوستام گوش میدم

چند سال اول بیماریم با کسی که وضعیت جسمیش از من بهتر بود اما اصلا روحیه نداشت حرف میزدم. تا حدودا سه سال اول بیماریم سنگ صبورش بودم و غر زدن هاش تاثیر منفی روم نمیذاشت و همیشه شنونده و مشاور بودم براش اما بعدش که مشکلات خودم زیاد شد دیدم تاثیر منفی روم داره و نمیتونم با شنیدن حرفهاش همون زهرای سابق باشم پس رابطم رو باهاش کمتر کردم و خودش هم گفت که این کم کردن رابطه و علتش رو متوجه شده
من اگ گاهی میگم انرژی منفی ندیم به همدیگه منظورم همینهاست و روی صحبتم با اونی نیست که گاهی صرف درد و دل چیزی میگه. مدام غر زدن مدام نق زدن دنیا رو سیاه دیدن خیلی عوارض داره بنظر من برای اطرافیان شخص هم خیلی عارضه داره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : minoshka , برگ 7 , arezoo_azizi , zohaa , hadisss , ابراهیم , mahdiye1989
مرسی زهرا جونم.منم باهات موافقم که ادم گاهی باید با ادمهایی که بیش از حد غر میزنن رابطه اش رو کم کنهagreement2
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : paeazan , zohaa , hadisss , ayda.m
ممنون زهرا جان به خاطر مطلب خوبی که گذاشتی...
منم به قدرت انرژی مثبت و منفی خیلی اعتقاد دارم مخصوصا انرژی های اجسام و اشیاء
هیچ وقت انرژی ها رو نباید دست کم گرفت...!
 تشکر شده توسط : paeazan , برگ 7 , zohaa , hadisss
واقعا درسته همنشین آدم رو روحیه خیلی تاثیر داره بعضیا فقط بلدن نق بزنن از همه چیز گلایه دارن آدم از بااونا بودن نه تنها سودی نمیبره تازه موجبات ناراحتی و افسردگی آدمم جور میشه ولی بعضیا بمب روحیه هستن هم شادن هم شاد میکنن همه از بودن بااونا لذت میبرنagreement2agreement2agreement2مثل خودمashamed0006.gifashamed0006.gif
ممنون از مطالب خوبتونicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , paeazan , zohaa
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

کاملاً موافقم بعضی از دوستان وقتی که میان همون اول با این شکلک هستنsad2 یا اینهاsadrolleyesashamed0006.gifConfusedUndecidedangry3
اینها همه موج منفی هستن.....
بعد جملاتشون هم پر از درد و رنج و بی حالیه
از گرفتاریها و بد شانسی میگن
اصلاً ممکنه روز خوبی داشته باشن ولی مثلاً پاشنه کفششون شکسته یا چه میدونم مثلاً دکمه لباسشون افتاده....... که همون میشه بهونه ای برای تعریف خاطره بد
حالا هزارتا خاطره خوب و خوش شانسی داشتن که صدا شو در نمیارن
ازشون میپرسی چطوری؟ یه خاطره بد از روزشون میگن و ........ خلاصه دپرس میشیم از سئوالمون
بارها گفتم اگه هم حالتون خوب نیست این موج منفی رو به جمع انتقال ندین .... خب یه موج مثبت بفرستین و از نیمه پر لیوان بگینsmiling
شکرگزار داشته ها باشینagreement2
شاد باشین تا باز هم شادی سراغتون بیادSmile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : zohaa , mahdiye1989 , elham 66
اینکه از اونایی که منفی نگرند باید دوری کردو زیاد قبول ندارم...
چون اونا داغونن و بیشتر احتیاج به دوست دارن و کسی باشه بتونن باهاش دردو دل کنن
اگه ازشون دوری کنیم حالشون بدوبدتر میشه ...

کلن بنظرم بهتره : فقط به ادمای خوب نچسبیم و از بدا دوری کنیمangry2
پسندیده تر اینه که خوبیای ادمارو ببینیم و از بدیاشون تا جایی که ممکنه چشم پوشی کنیم
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : ayda.m , آرزو , masiha
انسان باید انرزی مثبت رو خودش بخصوص ماها که نا هنجاریهای اجتماعی و..... باعث مریضیمون شده تقویت کرده و باراده قوی به اهدافمون فکر کنیمicon_question
 تشکر شده توسط : ayda.m , آرزو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست