نظرسنجی: آیا در نمایش شایعات شرکت می کنید ؟
بلی
90.91%
20 90.91%
.
9.09%
2 9.09%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش شایعات برای ام اس سنتری ها
وای خیلی عالی بود یه شب شاد و خوب و البته نکات حائز اهمیت اینکه سبز سر کج ضخیم خیلی دیر اومد و بنا بر شواهد 1بازم سوتی بزرگ داده بود، ندا و مهسا و آزاده vip نشین بودن و رسماً 1 جزئی از صحنه نمایش شده بودن!! آزاده رو با 1 دستگاه خارجستانی خفن به جای رمپ بردیم پایین و در پایام من و میهن دست به سرقت چوب شورای صحنه نمایش زدیم که با توبیخ مسئول صحنه مواجه شد. و اینکه فکر کنید تو هر تیکه ای که به شدت خنده دار بود من به تک تک دوستام نگاه می کردم همگی از ته دل می خندیدن همگی شاد شاد بودن به دور از فکر به بیماریشون اینکه امشب تزریق دارن یا داشتن بدون احساس اسپاسم عضلاتشون !!! تئاتر معرکه بود و ازون بیشتر دوستای خوبم که کلی زحمت کشیده بودن و اینکه مجید صالحی اون تئاتر رو تقدیم کرد به ما !! مایی که هر جا باشیم پر از افتخار و غروریم مایی که نشون می دیم ام . اس ذلت نیست ، خونه نشینی نیست ، از کار افتادگی نیست ، قدرته ، توان مندیه و افق های روشن رو رقم می زنیم .
ندای دوست داشتنی مرسی بابت زحماتت و مرسی که بهم انگیزه اومدن دادی ، فربد نارنجی و حمید عزیز ممنون که هستید و البته ممنونم از سروش که با اون نوع خندیدنش من رو بیشتر از تئاتر خندوند و حتی مجید صالحی هم تحسینش کرد.
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : Maz , hamid_147 , nanaz , یه غریبه , nahid , الهام ج , مـه ســـا , asall , mahdiye1989 , spring , arezooo82 , melody , hamid , zohaa , minoshka , neda.n , fireboud , eglantine , hilda

پیام های داخل این موضوع
RE: نمایش شایعات برای ام اس سنتری ها - توسط نازی ی - 2013/10/17, 12:58 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دومین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز paeazan 112 25,337 2014/05/09, 12:04 PM
آخرین ارسال: sunflower-sh
  اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز paeazan 167 29,087 2014/02/05, 10:32 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان