نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
اگر بیمار نمی شدی و با همان شعور قبلی که از این بیماری داشتی (عدم شناخت) حاضر بودی با یک ام اسی ازدواج کنی؟ رویکردت در صورت مواجه با کسی که میخوای ازدواج کنی و این بیماری رو داره چیه؟ (صادقانه جواب بده)
دوستان عزیز برای پاسخ به نظرسنجی عشق و عاشقی رو فاکتور بگیرید (با احترام بسیار به عزیزان عاشق)
سپاس فراوان
 تشکر شده توسط : spring , همسر یک قهرمان , گيتي , نازی ی , hamid_147 , kiana , sooorooosh , visko , moon light , minoshka , آنا , eglantine , movahedi , parastoo joon , aztab , mehdisalimi , سیامک 8 , omid_nejad , zenith , arezooo82 , s.omid , مریم 1361 , آذرستون , sange sabor , Roxana.sm
راستش نمیدونم
ولی اگه اطلاع پیدا میکردم اره ازدواج میکردم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : spring , گيتي , sooorooosh , minoshka , eglantine
من اگر تو مرحله خواستگاری میفهمیدم چون شعورش رو نداشتم قبول نمی کردم Sad
اگرعاشق طرفم بودم و میفهمیدم تو هر مرحله ای بود تا تهش میرفتم چه این بیماری چه هرچیز دیگه
 تشکر شده توسط : spring , رامنا , saeid , همسر یک قهرمان , شفا یافته , گيتي , sooorooosh , minoshka , eglantine , meysam2 , nader_wanton , marjanr , arezooo82 , s.omid , hyd69hyd , آذرستون , parastoo.shahali , حمید...
شک ندارم که اگه کسی رو دوست داشتم و بعد بهم میگفت که ام اس داره، همه تلاشمو واسه توجیه کردن خودم و خانواده میکردم و 100% باهاش ازدواج میکردم.
اما فکر نکنم اگه یکی که نمیشناسمش میومد خواستگاری و میگفت ام اس داره قبول میکردم. همینجوریش هم وقتی یه خواستگار که نمیشناسیش میاد آدم کلی ایراد ازش مییگیره و کلی میترسه و سعی میکنه یه جوری از زیر بار ازدواج باهاش در بره...

یعنی من فکر میکنم اگه عقش باشه همه چی حله... من مطمئنم که اگه دوستش داشتم ام اس اصلا مهم نبود... هرچند بهش فکر میکردم، نگران میشدم و ناراحت ولی تصمیمم عوض نمیشد هرگز...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : saeid , دربند , الهام ج , همسر یک قهرمان , spring , مینا ح , شفا یافته , گيتي , نازی ی , sooorooosh , matinfard , Elinaz , eglantine , marjanr , arezooo82 , zht , آذرستون , حمید... , Sarina_al
من چون 10 ساله عاشق همسرم هستم وقتی فهمیدم ادامه دادم، ولی اگر غریبه بود نه قبول نمیکردم sad2 ببخشید خب سطح شعورم انقدر که الان هست نبود angry3
یه عاشق چیزی جز عشق تو سرش نیست
یه عاشق فکر سود و ضررش نیست
همه خوب و بد قصه شو میخواد
یه عاشق نگرون آخرش نیست
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : دربند , spring , مینا ح , شفا یافته , رامنا , گيتي , نازی ی , sooorooosh , ayda.m , hania , eglantine , zenith , nader_wanton , marjanr , arezooo82 , تندیس , آذرستون , sange sabor , parastoo.shahali , Sarina_al
منم حرفم را پس میگیرم و میگم اگه دوستش داشته باشم
اصلا برام مهم نیست تا اخر عمرم مثل کوه پشتش هستم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , دربند , spring , الهام ج , شفا یافته , رامنا , گيتي , sooorooosh , hania , eglantine , marjanr , arezooo82 , موفقیت , آذرستون , sange sabor , Sarina_al
صددرصد چون برای دوست داشتنم بیشتر از بیماری ارزش قائلم
زندگی
 تشکر شده توسط : saeid , spring , مینا ح , رامنا , گيتي , sooorooosh , برگ 7 , hania , eglantine , hilda , اکبر , marjanr , موفقیت , Sarina_al
اگه یه ازدواج عاقلانه باشه، خب نگاه می کردم ببینم بقیه معیارا رو داره یا نه؟ اگه نقاط مثبت دیگه اش می چربید، خب آره. البته اگه خانواده میذاشتن.
ولی اگه عاشق کسی باشم، اگه خیلی سخت تر از اینم باشه باهاش ازدواج می کنم. حتی اگه بگه فقط یه هفته زنده ام.
عشق بیماری، قیافه، پول و هیچ چیز دیگه نمیشناسه. دیگه عقل و منطق معنی نداره.
بعضی وقتا آدم درگیر یکی میشه که عاقلانه عاشقی می کنه. چیزی که به نظرم اصلا باهم منافات داره. همچین آدمی عاشق نیست، اداشو در میاره...
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , saeid , رامنا , گيتي , نازی ی , sooorooosh , برگ 7 , eglantine , nader_wanton , marjanr , حمید... , Shining Star
من هم با نظر دوستان موافقم.
اگر عشق باشه، هیچی مهم نیست. Heart
اما اگر ازدواج سنتی قرار باشه اتفاق بیفته، جای هیچ توقعی نیست. چون سلامتی هم یکی از معیارهای مهم در انتخاب هست.icon_cry
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : دربند , همسر یک قهرمان , saeid , رامنا , گيتي , الهام ج , sooorooosh , visko , برگ 7 , Elinaz , eglantine , ارزو , marjanr , arezooo82 , pinkrose , zht , موفقیت
من به طرف به موقعيتش نگاه ميكردم ..به خودش ..به اخلاقو مرامش ...اگه اينارو داشته باشه بيماريش مهم نيست ..angry2

من چون تا الان عاشق نشدم نميتونم نظر ديگه اي بگم ...Huh

چون عشق و دوست داشتن خيلي ارزش داره ...happy0065.gif

نظره ديگه اي نميدم ...
 تشکر شده توسط : نازی ی , sooorooosh , hania , eglantine

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 28
  • بعدی