نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
شاید باور نکنید ولی من وقتی بچه بودم حتی تا دوران نوجوانی بشدت دوست داشتم با یه معلول ازدواج کنم اما از طرفی هم میدونستم که خانوادم به هیچ وجه این موضوعو نمیپذیرن و خودمو واسه مجاب کردن اونا یا حتی ترک کردنشون آماده کرده بودم.اما نمیدونم چرا خودم به این شرایط مبتلا شدم.شاید خدا میخواد بهم بگه اونقد که تو دلت پاک و صافه،دیگر بنده های من ممکنه اینجور نباشن وبا این بیماری چهره زشت اونا رو بهم نشون بده.
درهرصورت من با هربیماری ازدواج میکردم واصلا بیماریش واسم مهم نبود.
جواب سوال سروش جان هم میدم.من به خودم مطمئنم که میتونم طرف مقابلم رو خوشبخت کنم.بیماری ذره ای در اراده و توانایی من تاثیرگذار نخواهد بود.حتی اطرافیانمم این موضوعو فهمیدن.چون تلاش منو واسه رسیدن به نهایت خوشبختی و خوشحال کردن و خوشبختی دیگران رو با چشم دیدن و اینو همیشه بهم میگن.من مطمئنم همسرم رو میتونستم خوشبخت بکنم
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , sooorooosh , امین , minoshka , liliyam , نارنجی مدرسه موشها , mandana18 , eglantine
سوال سختیه,به نظرم آدم باید تو شرایطش قرار بگیره ولی درکل فکر میکنم با شناختی که [i]

سوال سختیه,به نظرم آدم باید تو شرایطش قرار بگیره ولی درکل فکر میکنم با شناختی که الان از این بیماری دارم,اگه چنین موقعیتی برام پیش میومد مطمئنا قبول میکردم.
به قول یکی از دوستان خدا داره منو همسرمو باهم امتحان میکنه.
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , eglantine
اگه دوستش داشته باشم صد در صد
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : محبوب64 , ehsan 10054 , الهام ج , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , eglantine
سووال سختیه
اگه سرپا بود که باهم بریم تو خیابوننا جنگلا...
در کل عشق این حرفا حالیش نیست
کلا چون آدمه عاشق پیشه هسته چرا که نه
برا من مهم نیست (حالا حالم بدتر از همس)
love28Heart
...
 تشکر شده توسط : Maz , minoshka , kiana , saeid , محبوب64 , nahal , venoos , liliyam , نارنجی مدرسه موشها , eglantine
اگه مثل الآن از این بیماری اطلاعاتی داشتم، خب بله چرا که نه
ولی اگه مثل قبل از ابتلا به بیماری بودم و هیچی در موردش نمی دونستم، مطمئنا نه!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : minoshka , امین , نارنجی مدرسه موشها , eglantine
منم میگم اگه پای عشق در میون بود قبول میکردم ولی به نظرم باز تا وقتی آدم تو موقعیت قرار نگیره همه ی اینا در حد شعاره.
همین طور که برا خودم پیش اومد کسی که یه عمر ادعای دوست داشتنم رو داشت پا پس کشید با اینکه من اصلا علائم ظاهری ندارم
 تشکر شده توسط : minoshka , مـه ســـا , امین , liliyam , برگ 7 , نارنجی مدرسه موشها , دربند , ehsan 10054 , eglantine
با شناختی که از خودم دارم اره فقط کافیه پای عشق و دوست داشتن برام وسط باشه
همیشه وقتی اسم یه بیماری میاد وسط به این فکر میکردم ومیکنم که اون ادم خودش توی بیمار بودنش سهمی نداشته و نداره
و اینا همش خواست خداست.شاید به این دلیل که از همون بچگیم دیدم که عزیزترین کس زندگیم داره با سرطان میجنگه
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , امین , liliyam , برگ 7 , نارنجی مدرسه موشها , دربند , ehsan 10054 , eglantine , zohaa
اگر ام اس نداشتم و يه ام اسى ميومد خاستگارى باهاش ازدواج نمى کردم. ولى اگه شناخت قبلى وعلاقه در ميون بود وهمه ى معيارها با هم جور بود ازدواج مى کردم وبه طول زندگى فکر نمى کردم فقط عرض زندگى رو در نظر مى گرفتم
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : minoshka , نارنجی مدرسه موشها , دربند , eglantine
من که واسه همین ام اسم امروز یه خاستگارمو از دس دادمsad2 احساس تنهایی عجیبی میکنم بچه هاsad2
 تشکر شده توسط : minoshka , نارنجی مدرسه موشها , دربند , ehsan 10054 , eglantine , fariba 68
نمیدونم، شاید...
من قبل از اینکه مهمون کوچولومون تشریف بیارن، ام اس رو برابر با ناتوانی تدریجی میدونستم و دید خوبی نسبت بهش نداشتم البته میدونستم که از طول عمر کم نمیکنه ولی کم کم ناتوان میکنه
ازون جایی که آدمی هستم که سعی میکنم موارد رو بررسی کنم بعد نتیجه گیری کنم مطمئنم که در موردش تحقیق می کردم
الان هم به خواستگارم حق میدم که نتونست بیماری من رو بپذیره و جواب منفی به من داد.
هرچند که بعد از اون، خواستگارای دیگه ای داشتم که حتی جرات گفتن بهشون رو هم از دست داده بودم و فکر می کنم که نظر اونا هم مثل قبلی باشه.
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : minoshka , دربند , برگ 7 , ehsan 10054 , eglantine , حدیث ادریسی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 28
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رابطه ام اس با ازدواج فامیلی و ژنتیک مهندس 3 4,132 2017/10/09, 06:43 PM