امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و...
گفتگو که اسمش گفتگوست.....واسه تازه واردا میگم فرمولش اینه که سرتو بندازی پایین(اول یا الله میگیlaughing3)میری داخل گفتگو.....از هرجا هم که خوشت اومد دنباله حرف نفر قبلی رو بگیر و بکشlaughing3...کاریت نباشه...خودش میادlaughing3
و اما تاپیک هرچه میخواهد و اون یکی که همین لحظه داری به چی فکر میکنی.....خوب به نظرم گاهی اینا خیلی شبیه هم هستن درصورتیکه متن هرچه میخواهد بقول ناهید شده تو مایه های متن ادبی(که به شخصه حوصله م نمیگیره بخونمSad)....یه کم اینارو از هم تفکیک کنیم بهتره
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : maryam.N , nahid , chipchip , ayda.m , nazaninamiri70 , minoshka , نارنجی مدرسه موشها
در مورد گفتگو اعضا دقیقا منم همین حس رو دارم حس دوستان mfhealth و ayda.m
من 1کی که نمی تونم به چیزی که تو لحظه بهش فکر میکنمو ببرم تو گفتگو اعضا یعنی دلم نمیتونه اصن پر بازدید شدن این تاپیکا به خاطر از دل حرف زدناست
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : nahid , chipchip , الهام ج , maryam.N , ayda.m , nazaninamiri70 , نارنجی مدرسه موشها
ینی اگه ایندفعه کسی اومد گفتگو بعد دلش خاص که گفتگو کنه بعد روش نشدو همینجوری نیگا کرد و بعد از گفتگو رفت بیرون ... ایشالا کچل بشه Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : maryam.N , الهام ج , SSA , MFhealth , nahid , ayda.m , nazaninamiri70 , baharan , نارنجی مدرسه موشها , simin , samin12 , minoshka
منم با سیمین و چیپ چیپ موافقم Dodgy
من خودم هیچکدوم از بچه ها رو ندیدم و نمیشناسم و روابطمون در حد همین گفتگوئه
اوایل منم شاید یکم راحت نبودم که بیام گفتگو ولی خوب اینقد اومدمو به قول سیمین دنبال حرف بقیه رو گرفتم confused که الان حس میکنم همشونو میشناسم و باهاشون صمیمیَم
خوب خجالت نداره کـــــــــــــه... Dodgy
 تشکر شده توسط : الهام ج , chipchip , nahid , ayda.m , nazaninamiri70 , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , simin
صحبت رو شدن و نشدن نیست جوش برا تازه واردا سنگینه
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : chipchip , ayda.m , nazaninamiri70 , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , maryam.N , samin12
دیدین گفتم هرچه می خواهد دل تنگت بگو با نوشته های زیبا یکی شده ؟ اینم شاهدش :

هرچه می خواهد دل تنگت بگو

نوشته های زیبا و خواندنی

confused2icon_crySmile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , minoshka , zohaa , نارنجی مدرسه موشها , MFhealth , maryam.N , simin
بعله بعله Tongue
خانوم ناظممون راست میگه خو بچه هاangry2
مراعات حال خانوم ناظمآآآ رو کنین دیگهangry
اصنم جو گفتگو سنگین نیست!
مگه الهام تازه وارد نیست؟ مگه مریمی تازه وارد نیست؟ مگه امین تازه وارد نیست؟ خیلیم با هم خوب شدیم من به فرزندی قفولشون کردمlaughing3
 تشکر شده توسط : minoshka , نارنجی مدرسه موشها , nahid , MFhealth , maryam.N , zmm , الهام ج
بچه ها اینجا به چی فک میکنی نیست آآآآآآ
دقت کنین! پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و...
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : zohaa

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,093 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  آیا داشتن بیماری ام اس برای من یک عیب محسوب می شود؟؟؟؟؟ nadia1985 18 7,366 2017/04/10, 12:47 PM
آخرین ارسال: farhad omidvar
  اشتغال برای (ام اسی ها) و یا افراد مرتبط با انها parsims 31 20,267 2017/01/17, 07:48 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست