•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
بچه ها خیلی عالی بودین خیییییییییلییییییییییییییییییی

مخصوصاً ندااااااااااااااااا آقایون حسودی نکنن لدفاً laughing3

منکه چسبیده بودم به تلویزیون
کلی به مامان بابام پز دادم اینا دوستای منن هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا men

صحبتای تک تکتون عالی بود و از تماشاتون واقعاً لذت بردم
موفق باشین دوستای گلم icon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : نازی ی , shahrzad , neda.n , chipchip , fireboud , afsaneh , شيدا رها , hamid , نازلی , parastoo joon
آقا ما از پنشنبه تا الان با کلیپ در شهر , ام اس و به 4 نفر معرفی کردیم . 3 تا شون همچین درست و حسابی رفت به خوردشون یکیشم فقط به صورت مقدماتی آشنا شد.
این توضیحات اولی که تو کلیپ در رابطه با ام اس میده خایلی خوب و خلاصه و مفیده.
فقط ای کاش فربود یه نسخه موبایلی هم بده بیرون (آدرس سایتم باشه) تا احیانا اگه کسی خواست, بشه واسش فرستاد.

یکی از کسایی که داشتم بهش توضیح میدادم آخرش گفت :
ام آر آی چنده؟ confused (جدی جدی ها) آخه میگفت فک کنم یه سری علائمشو دارم
آقا یه بنده خدایی دیگه میگفت :
چطوره که تو اینقد پیگیری و اطلاع داری
منم گفتم :
این بچه ها دوستامن Rolleyes
(البته بگما وقتی داشتم میگفتم این بچه ها دوستامن, داشتم به فربود و حمید اشاره میکردم rolleye0012.gif آخه اگه به ندا خانومم اشاره میکردم به احتمال 98/63 درصد 10 دقیقه دیگش از طرف حراست پــــــِـــیج میشدم)

آها یه چی دیگه: آقا ما کشته مرده این بک صدای نفس نفس زدنیم Smile (16) بابا خلــــاقیت (مخاطب در شهری آ evilgrin0039.gif )
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , paeazan , neda.n , fireboud , afsaneh , شيدا رها , simin , nazaninamiri70 , nahid , hamid , نازی ی , parastoo joon
بعضیآ فک میکنن با این خودشیرینیآ مدیر میشنSleepy
ایـــــــــشSleepy

میگم میشه برنامه ها رو شبکه 5 تهران نذارین؟
آخه خیلی از خونه ها دیجیتال ندارن؛ اوناییم که دارن مث ما زیاد شبکه تهران نمیزنن بهتره تو یه شبکه ملی مث شبکه 3 باشه
چون هم مرتبطه با ورزش و اینا و هم مخاطبای بیشتری داره
 تشکر شده توسط : fireboud , chipchip , afsaneh , neda.n , شيدا رها , hamid , نازلی , parastoo joon
بی نظیر بود happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
شماها بهترینید
فربود حمید عالی بودیدagreement2
ندا محشر بودی love28دختر تو این همه انرژی رو از کجا میاری؟یعنی واقعا با حرفات انرژی پرتاب میکردی agreement2دقیقا پرتاب Smile (16)
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : chipchip , neda.n , fireboud , شيدا رها , hamid , نازی ی , parastoo joon

با پسوند mp4

حجم 11 مگا بایت
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : neda.n , FBF , fireboud , chipchip , شيدا رها , nahid , hamid , omid , Nooranta , parastoo joon
Rainbow 
من برنامه در شهر رو زمانی که از تلویزیون پخش می شد به همراه خانواده نگاه کردم و هر 3 ثانیه یک بار می گفتم: دوستای منن! یعنی پزی دادما evilgrin0039.gif
برنامه رو دانلود کردم تا به تمام اقوام و دستانم که موفق نشدن ببینن هم نشون بدم و یک مقدار پز هم به اونا بدم evilgrin0039.gif
مرسی بچه ها مثل همیشه عالی بودید و عالی هم هستید، باعث افتخارید icon_question love51 love28
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : chipchip , neda.n , fireboud , شيدا رها , hamid , نازلی , م.ه , parastoo joon
دوستان عزیز مرسی خیلی خوب بود خوشم اومد آفرین آقا ما اینو میخوایم از اینایی است که زیاد خوشم میاد کسی حق نداره که ما را ضعیفو ناتوان بدونه
این از آقیونمان بود و خانمامون بود پس عشقه خدا،مرسی

تشکر شده توسط : chipchip , hamid , fireboud , neda.n , نازی ی , parastoo joon
من تازه دیدم Heart Heart Heart
مرسی دوستان عالی بود... icon_question
و مثل همیشه پر از امیــــــــــــــــــــــــد love28 love28
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , chipchip , hamid , parastoo joon
ShyShyShyashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifBlushBlushBlushsad2sad2sad2womanwomanwoman
آقا من نادمم!
اشتباه بود!
کوتاهی شد!
خلاصه که ساری!!! (sorry)

دیگه چی از این گنده تر که بیام و اظهار ندامت کنم اینجا؟! Cool
بذار اول توضیح بدم بعد منو بزن که اصلا این طرفا آفتابی نمیشدم! scared0012.gif
آقا ما بر سر یه مهمونی درگیر بودیم و سرمون گرمه امر خیر love28 بودو بعدشم که میدونید دیگه...واسه یه همچیـــــــــــــن چیزی نمیشد یه تشکر خشک و خالی کرد!
هی می اومدم سایتا ولی انقدر آدمیزاد ریخته بودن دورم که نمیشد متمرکز شم و ...Confused
حلال کنین! icon_question
تازه الان تونستم برنامه رو ببینم و نوشته ها رو بخونم و ...
مطمئن بودم که همه چی فوق العادستicon_biggrin
خیـــــــــــلی خسته نباشید و خیـــــــــلی مایه ی افتخارید و خیــــــــــــلی ترکوندید و ......... خیــــــــــــــلی خوشحالم کردید که ام اس دارم.Blush
ایشالّااااااااااااا به حق همون اذان،سال دیگه خیلیهامون از جمله منی که در حسرتشم،توانایی همراهیتونو داشته باشیم.innocent0001.gif
مخصوصا اینکه چقــــــدرم جام توی مصاحبه خالی بود! Smile (16) قول میدم سال دیگه برای مصاحبه آماده باشم و دیگه فربود به زووور بیدارم نکنه!woman

میدونم،تنبلی کردم و یکم دیره دیگه این حرفا،اما وُژدانن خیلی عاشقتونیم.Heart
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : neda.n , melody , chipchip , Nooranta , fireboud , م.ه , hamid , afsaneh , aster , Pooya.N

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست