•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
بسیارعالی بود.......کوتاه اماپرازشورزندگیicon_questionicon_question
عید من آن روزی است که زحمت یک سال دهقان، شام یک شب پادشاه نباشد!
 تشکر شده توسط : matinfard , neda.n , fireboud , FBF , hamid , naarin.p , shahrzad
دوستاي گلم واقعا باعث افتخارين. عالي بوددددد
 تشکر شده توسط : matinfard , neda.n , fireboud , FBF , hamid , naarin.p , shahrzad
فربود پروژه با شکست مواجه شد confusedconfusedconfused

آقا مشکل سینک صدا رو اینجوری حل کنید:

فایل رو با kmplayer اجرا کنید
روی صفحه کلیک راست کنید برید تو Playback
بعد برید تو قسمت Audio Resync
گزینه آخری (Resync Audio) رو انتخاب کنید
تو پنجره ی که باز میشه , اون ماس ماسکو با موس بگیرید بیارین جلو تا Delay بشه 0.610 (Delay 0.610ms)
خوب دیگه حله .

اگه شد همین فایلای فربود رو سینک میکنم میذارم , اگه پروژه دوباره با شکست مواجه نشه rolleye0012.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , FBF , hamid , paeazan , Nooranta , shahrzad
من ندیدم sad2sad
دانلود نمیشه که ؟
این چجور فایلیه ؟Huh

سایت درشهر امروز میذاره شاید بعد از ظهر
اگه نتونین مشکلمو حل کنین باید صبر کنم تا شب !
چیپ چیپ تو که همش خوابی ؟
خو فایل کم حجم و پر کیفیت ! بذار که مث هلو زود و راحت دانلود بشه !wink2
کاری نداره که !!Smile (16)
الان من توضیحاتو خوندم ولی ندیدم فیلمو confusedconfused

آها مثل اینکه داره میشه !wink2

دیدم !!!happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
دستت درد نکنه فربود happy0065.gif کم حجمشو دانلود کردم فقط صدا و تصویر جور نبود ولی خیلی خوب بود حرفاتون . آفرینننن!icon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gif
بعدا دوباره با کیفیتشو دانلود میکنم.
ندا جون چون حرفاتونو اینجا خونده بودم شناختمت . انقد محو چهرت بودم درست حسابی حرفاتو نشنیدم !
تو این فکر بودم اینجوری هم بهت میادا ! یه چهره دیگه ، اینجوری هم خیلی خوبه ، همه جوره خوبی ، مرحبا !icon_questionicon_questionicon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , chipchip , FBF , hamid , مـه ســـا , matinfard , shahrzad
وای بچه احساس میکنم تازه از غار کهف بیرون اومده ام
واقعا خجالت میکشم Blush
دمتون گرم . واقعا دمتون گرم
هیچی ندارم بگم icon_question
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , chipchip , FBF , hamid , naarin.p , م.ه , matinfard , coffeedot , kheiri.mahdi , omid , shahrzad , parastoo joon
به ضیـــــــا چه حسودن angry2
evilgrin0039.gif

آقا دیالوگ های ماندگار: Smile (16)

من که دارم میدواَم و سرحالمو و این ور اونور میـــپــــرمو confused حرف میزنم و ایــــــــــنا Smile (16) ، یه شکی از بیماری ام اس رو دارم

ینی ببین چه کشیدن در شهری ها rolleye0012.gif

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

دیالوگ های ماندگار ادامه دارد ....
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : nahid , fireboud , neda.n , FBF , hamid , naarin.p , مـه ســـا , نازی ی , matinfard , yummy , omid , shahrzad , parastoo joon
ناهید جان من بصورت راست کلیک بعد save as target لودش کردم شد. به این شیوه عمل کن.

دیشب کاملش ندیده بودم و الان که لودش کردم و کامل دیدم برای لحظاتی همینطوری اشکام سرازیر شد. کوهنوردان مقاوم ام.اس عزم بزرگی بود و تصویر بسیار قوی از توانایی و استقامت به یادماندنی انعکاس دادید.
دلتان همیشه شاد و همت اتان پایدار و گامهای اتان استوارicon_question
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : nahid , fireboud , neda.n , chipchip , FBF , hamid , naarin.p , matinfard , shahrzad
من که دیدم کد امنیتی می خواست و من قبلش توجه نکرده بودم !
بعد از زدن کد، فقط دانلود رو کلیک کردم ، شد .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip , fireboud , neda.n , FBF , hamid , shahrzad
(2013/08/15, 10:30 AM)chipchip نوشته است: به ضیـــــــا چه حسودن angry2
evilgrin0039.gif

آقا دیالوگ های ماندگار: Smile (16)

من که دارم میدواَم و سرحالمو و این ور اونور میـــپــــرمو confused حرف میزنم و ایــــــــــنا Smile (16) ، یه شکی از بیماری ام اس رو دارم

ینی ببین چه کشیدن در شهری ها rolleye0012.gif

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

دیالوگ های ماندگار ادامه دارد ....
سجاااادlaughing3
خیلی بدی ، اخه واقعا بیچاره شدن fighting0030.gif بعد می پرم چی بود اون وسط اخه laughing3
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : chipchip , fireboud , FBF , nahid , hamid , naarin.p , shahrzad , نازی ی
وای بچه ها عالی بود دیشب به محض اطلاع زنگ زدم به 1 بنده خدایی تو جامعه حمایت از بیماران ام اس و گفتم ببینید ام . اس یعنی این!!!حالا هی تو برو مارو مثل عقب مانده های ذهنی نشون بده!!!!!!!!N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
دوستای خوبم از همتون ممنونیم ولی ندا جونی تو هم مثل منی بلفطره واسه محجبه بودن ساخته نشدی این اعضا و جوارحمون سندرم بیش فعالی دارهlaughing3laughing3laughing3laughing3
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : FBF , fireboud , hamid , neda.n , matinfard , chipchip , Nooranta , coffeedot , shahrzad , parastoo joon

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان