•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب چطور ام.اس را شکست دادم
خوشبختانه کتاب خانم دکتر والس اخیراٌ به فارسی ترجمه شده و من با وجود اینکه دستورالعمل‌ها رو از روی نسخة اوریجینال کتاب ایشون دریافت و دنبال می‌کردم، ترجمة فارسی کتاب رو هم تهیه کردم و بنظرم خیلی دقیق و جامع هست. عنوان کتاب به فارسی هست: پروتکل والس: برنامه‌ای جامع برای بهبود بیماری ام اس. (پیرو توصیة montazer عزیز، اتفاقاً در کتاب بسیار تأکید شده که مواد غذایی مورد نظر باید محلّی باشن تا محتوای ویتامینی و آنتی‌اکسیدانی کمتری رو از دست بدن).
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2015/11/30, 08:24 PM)سمیرا67 نوشته است: آخه چرا اینطوره که درمان های جانبی رو اجازه نمیدن!!!!!!!!!!!من تو دانشگاه تبریز با استاد ...از نزدیک ملاقات کردم ایشون 13سال ms دارن یه دوره ای شدیدترین حالت بیماری رو تجربه کردن.ایشون دکترای تغذیه دارن.واحتمالا شما هم درمورد اون روغنی که خانمی تو تبریز کشف کرده بودن برای درمان بیماری شنیدین دکتر یه دوره این روغن رو استفاده کردن وتوان از دست رفتشون رو تاحدود زیادی به دست آوردن.ایشون گفتن قرار بوده این دارو انبوه سازی بشه ودراختیار بیمارا قرار بگیره حتی خیرین هم اومده بودن وسط برای حمایت ولی یدفعه با واکنش بد متخصصای مغزواعصاب همه چی بهم میخوره واین موضوع کنار گذاشته میشه.واینکه این خانم دانشجوی استاد بودن واستاد همه جوره معتقدن که این دارو میتونست به خیلی از بیمارایی که حالت شدید ms رو دارن تجربه میکنن کمک کنه که نذاشتنconfused2confused2

سلام دوست عزیز ای کاش اسم روغن و یا اسم این شخص رو میگفتید. من خودم اهل تبریزم و چند جا هم‌خوندم که دانشگاه علوم پزشکی تبریز یه دارویی رو کشف کرده ولی دکترم میگه شایعه است.خواهش میکنم اگه امکانش هست اسم و نشونی از این شخص و یا لااقل اسم روغن و طرز استفادش رو بهم بگید. خسته شدم از این ام اس???
با چیزی که هست زندگی کنید
نه دوست بدونیدش نه دشمن
قلب و مغزتون رو نه میتونید دوست داشته باشید نه ازش متنفر باشید

وقتی به چیزی فکر کنید و براش بیش از حد وقت بذارید براتون تبددیل به یه چالش بزرگ میشه
کافیه بگید دارم که دارم
ماست محلی و عسل و این داستانا هم توهمه فلوشیپاست برای اینکه بگن ما میدونیم

سعی کنید منافع ام اس رو به معایبش ارجهیت بدید
چه اسنفاده چه سواستفاده

این خانم هم توهم زده
پلاکاش غیرفعال بوده یه کتاب نوشته
هروقت تو ام ار ایش زخم های پلاک ناپدید شد و دم مسیحایی تو مغزش جریان پیدا کرد اونوقت درسته
وگرنه منم میتونم کتاب بنویسم با عنوان : «که چون زندگانی به سر میبرد، بدین دست و پا از کجا میخورد»!!!!!
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : hamed_mh84 , پریا حقیقت پور
ام اس مگه مزیت هم‌ داره؟؟؟؟????
(2018/01/17, 08:46 PM)BbNeda نوشته است: ام اس مگه مزیت هم‌ داره؟؟؟؟????

تو گردهمایی توضیح دادیم
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
(2018/01/17, 04:28 PM)BbNeda نوشته است: سلام دوست عزیز ای کاش اسم روغن و یا اسم این شخص رو میگفتید. من خودم اهل تبریزم و چند جا هم‌خوندم که دانشگاه علوم پزشکی تبریز یه دارویی رو کشف کرده ولی دکترم میگه شایعه است.خواهش میکنم اگه امکانش هست اسم و نشونی از این شخص و یا لااقل اسم روغن و طرز استفادش رو بهم بگید. خسته شدم از این ام اس???
سلام
یک کارآزمایی بالینی در سال 1389 توسط خانم سهیلا رضاپور فیروزی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با عنوان «تاثیر مکمل روغنی گیاهی خوراكی شاهدانه و گل مغربی، همراه با توصيه رژيم غذائی با طبیعت گرم برعلائم بالینی و فاکتورهای التهابی در بیماران مالتیپل اسکلروز» انجام شده بود که ظاهراً نتایج مثبتی (منبع) به همراه داشته است.
سلام بر همه دوستان خاص و مهربون
چرا هایی رو که وجود داره رو از کجا جواب بگیریم؟
چرا اغلب دکتر ها رژیم غذایی رو قبول ندارن؟
چرا برای طبع سرد و گرم چیزی نمیگن؟
چرا در هر جا که میخونیم و تجربه دوستای ام اسی خودمون میگن رژیم غذایی خیلی مفید هست؟
آیا دکتر ها به فکر جیبشون هستن و دوست ندارن ما دارو ها رو قطع کنیم؟
چرا دکتر های معروف در مصاحبه هاشون از داروهای ایرانی حمایت میکنن..... ولی خودشون تجویز نمیکنن؟
گَر طبیبانه بیایی به سرِ بالینم

به دو عالم ندهم لَذتِ بیماری را ...
اتفاقا پزشک من بشددددددت رژیم غذایی سالم را توصیه میکنن، فقط مخالف این هستن که داروی اصلی قطع بشه و حالا رژیم غذایی یا طب سنتی جایگزین داروی اصلی بشه ولی همیشه میگن رژیم غذایی سالم در کنار داروت خیلی میتونه بهت کمک کنهagreement2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2018/01/30, 09:28 AM)glassheart نوشته است: اتفاقا پزشک من بشددددددت رژیم غذایی سالم را توصیه میکنن، فقط مخالف این هستن که داروی اصلی قطع بشه و حالا رژیم غذایی یا طب سنتی جایگزین داروی اصلی بشه ولی همیشه میگن رژیم غذایی سالم در کنار داروت خیلی میتونه بهت کمک کنهagreement2

دم دکترتون گرم.. دکتر من که میگه هیچ رژیمی نیاز نیست.. فقط کم چرب باشه و زندگی طبیعی
گَر طبیبانه بیایی به سرِ بالینم

به دو عالم ندهم لَذتِ بیماری را ...
خب به نظر من کسی که هیچ مشکلی هم نداشته باشه اگه رژیم غذایی سالم داشته باشه، صد در صد کمکی هست برای اینکه مشکلات عادی براش پیش نیاد، درسته؟
رژیم غذایی سالم داشتن که ضرری ندارهconfused2 خودتون شروع کنیدBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 12,898 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  کتاب غلبه بر بیماری ام اس hamdam 194 177,519 2016/08/12, 04:31 PM
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,443 2014/06/30, 10:41 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان