•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش مو
منم که سینووکس میزنم ریزش موهام زیاده ، با هر بار حمام رفتن هم تعدا زیادی از موهام رو از دست میدم ، اگه موهام رشد نداشت الان کچل بودم !
البته زینک رو نخوردم ، هروقت میخرم میمونه . باید مرتب بخورم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سها
من که از وقتی یادم میاد ریزش مو داشتم!smiling
اتفاقا الان احساس میکنم کمتر شده!laughing3
نکنه کله م یهو یادش بیفته باید کچل بشه؟؟؟!!!laughing3laughing3smiling
Life Has No CTRL+Z
 تشکر شده توسط : برگ 7 , silent
کمبود ویتامین D و ریزش مو
نازکی و ریزش موها بویژه در زنان، ابتدایی ترین عارضه ناشی از کمبود این ویتامین است. بررسی ها نشان می دهد یکی از عوامل موثر در ریزش مو، کمبود ویتامین D در بدن است. این ویتامین نقش قابل ملاحظه ای در وضعیت بافت پوست و مو در بدن دارد.
از دیگر عوارض ناشی از کمبود این ویتامین می توان به احتمال بروز بیماری هایی نظیر دیابت/ افزایش فشار خون/ اختلالات قلبی/ افسردگی/ ام اس و بیماری های دهان و لثه اشاره کرد.
در برخی از موارد متخصصان به منظور درمان ریزش و نازکی موها و کنترل بیماری های فوق از مکمل های ویتامین 3D و در مواردی نیز از کپسول ها و یا آمپول های آن استفاده می کنند.
اسیدهای چرب امگا3 نیز تا حدی مانند این ویتامین عمل کرده و می تواند در کنترل اختلالات موثر واقع شوند.

جلوگیری از ریزش مو
ساختمان اصلی مو از کراتین تشکیل شده که نوعی پروتئین است. پس مصرف غذاهای پروتئین دار برای رشد و نمو و جلوگیری از ریزش آن لازم است.
بسیاری از غلات و حبوبات، تخم مرغ/ ماهی/ گوشت/ لبنیات و سویا حاوی پروتئین هستند.
مصرف ویتامین ها و مواد معدنی نیز که علاوه بر سبزیجات و میوه جات در بعضی از غلات و حبوبات وجود دارند در رشد مو تاثیر بسزایی دارد. با توجه به اینکه مصرف زیاد از حد بعضی از این مواد مانند ویتامین A اثر معکوس بر رشد و نمو دارد، بهتر است مصرف ویتامین ها و مواد معدنی به صورت فرآورده های دارویی مانند قرص یا کپسول با مشورت پزشک باشد.

میوه ها به دلیل دارا بودن املاح و ویتامین ها تاثیر بسزایی در سلامت بدن و پوست و مو دارند. میوه ها سرشار از کلسیم، فسفر، سدیم، پتاسیم، منیزیم، آهن و ویتامین های C و A بوده و برای رشد و استحکام پوست و مو بسیار موثر و سودمند هستند.
مصرف مداوم میوه ها در پیشگیری از بیماری های مختلف خصوصا بیماری های پوست و مو (ریزش مو) نقش چشمگیری دارد.
آنتی اکسیدان موجود در میوه ها، فرایندهای تخریبی پوست و مو را تا حدودی کاهش می دهد.
گفتنی است کرم های گیاهی باعث لطافت و مرطوب کنندگی پوست و مو می شوند ولی هرگز سلامت پوست و مو را در پی ندارند.
متن کامل و دیگر دلایل
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : elham 66 , silent , yas8866 , narsis2
(2016/11/08, 09:46 PM)nahid نوشته است: منم که سینووکس میزنم ریزش موهام زیاده ، با هر بار حمام رفتن هم تعدا زیادی از موهام رو از دست میدم ، اگه موهام رشد نداشت الان کچل بودم !
البته زینک رو نخوردم ، هروقت میخرم میمونه . باید مرتب بخورم.

الان که دیگه سینووکس نمیزنم با داروی جدید علاوه بر ریزش و نازکی مو ، فکر میکنم رشد موهامم متوقف شده چون خیلی وقته که منتظرم موهام بلند شه ولی نمیشه ، موهام مثل موهای بچه نرم شده ، این یعنی نازکی مو !confusedsad
البته پروپرانول هم میخورم و یه جا خوندم اونم تاثیر داره ! Undecided
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : silent , yas8866 , narsis2 , Maryam95
منم از وقتی سینووکس میزنم به شدت ریزش مو دارم
موهامم نازک شده.زبر شده
قرص زینکم که مصرف میکنم فقط یکم نرم ترش کرده
رفتم کوتاه کردم بلکه تاثیر داشته باشهsad2
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : silent , yas8866 , nahid
منم به شدت ریزش مو دارم sad2
ولی نرمی و نازکی مو را از قبل هم داشتم الان خیلی شکننده شده و باید زود کوتاهش کنم .
یه سری برای کم خونی یه شربت میخوردم خیلی خوب بود ولی اسمش را فراموش کردمconfused
روغن بادام تلخ هم زدم خوب بود تاثیر داشت ولی حوصله ندارم بزنمDash2
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : nahid
فولیکوژن که جدیدا دکتر عظیمی تجویز میکنن
که به فرموده ی خودشون بجای سلنیوم استفاده میشه و حاوی سلنیوم هست هم
خوبه agreement2
 تشکر شده توسط : narsis2 , yas8866 , nahid , محبوب64
دوستان دکتر حمزه لو برای ریزش مو برای من ویتامین H تجویز کردن البته قبل از ان ازمایش گرفتن و بعد از مدتی دکتر جعفری دوباره ازمایش گرفتن و قطع کردن . چون مصرف ویتامین اگر اضافه باشه ضرر داره .
ویتامین H که من مصرف میکردم بدون ویتامین B7 بود .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : nahid
باسلام من٥ساله رسيژن استفاده ميكنم ريزش مو دارم ميشه از بيوتين استفاده كنم اگه ميشه چه نوعي با چه دوزي؟
(2017/10/31, 10:08 AM)Olive58 نوشته است: باسلام من٥ساله رسيژن استفاده ميكنم ريزش مو دارم ميشه از بيوتين استفاده كنم اگه ميشه چه نوعي با چه دوزي؟

در مورد استفاده از تمام ویتامین‌ها و داروها فقط و فقط از پزشک خودت مشورت بگیر، ممکنه با رسیژن تداخلی نداشته باشه اما تاثیر دیگه ای روی ام اس بزاره.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : hamid , yas8866

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: