•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 408
  • 409
  • 410(current)
  • 411
  • 412
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
هر کارم کنیم باز فکرا سراغمون میاد!!! اما دلیل نمیشه سعی نکنیم و مثل بقیه زندگی کنیم
گاهی خود ما بدتر از دیگران با خودمون رفتار میکنیم
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : عسل راد , mj.ny-luise , no06in , پریا حقیقت پور
من ۴ ساله ازدواج کردم الان بعد چهار سال فهمیدم خانمم ام اس داشته و از من مخفی کرده. بیماریش چند سال قبل از ازدواج تشخیص داده شده بوده و دارو مصرف میکرده و بعد ازدواج هم هر هفته دور از چشم من دارو سینووکس تزریق میکرده. من شک کرده بودم که یه مشکلی هست برای همین کاراشو زیر نظر گرفتم و با هزار دردسر کشف کردم داستان چیه! وقتی بهش گفتم اول انکار کرد ولی وقتی مدارک منو دید دیگه نتونست انکار کنه! میگم چرا به من دروغ گفتی ؟ میگه من قبل از ازدواج دو سال حمله نداشتم و از طرفی ترسیدم ازدستت بدم! به نظرتون من باید الان چکار کنم؟ از من سواستفاده شده و من دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم! شما که با این بیماری درگیر هستید بگید من چکار کنم؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2016/12/19, 12:20 AM)tarokh نوشته است: من ۴ ساله ازدواج کردم الان بعد چهار سال فهمیدم خانمم ام اس داشته و از من مخفی کرده. بیماریش چند سال قبل از ازدواج تشخیص داده شده بوده و دارو مصرف میکرده و بعد ازدواج هم هر هفته دور از چشم من دارو سینووکس تزریق میکرده. من شک کرده بودم که یه مشکلی هست برای همین کاراشو زیر نظر گرفتم و با هزار دردسر کشف کردم داستان چیه! وقتی بهش گفتم اول انکار کرد ولی وقتی مدارک منو دید دیگه نتونست انکار کنه! میگم چرا به من دروغ گفتی ؟ میگه من قبل از ازدواج دو سال حمله نداشتم و از طرفی ترسیدم ازدستت بدم! به نظرتون من باید الان چکار کنم؟ از من سواستفاده شده و من دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم! شما که با این بیماری درگیر هستید بگید من چکار کنم؟

دوست عزیز اگه تاحالا ک چندساله از زندگیتون گذشته ام اس همسرتون براتون مشکل ساز نبوده به دل نگیرین و زندگیتون و ادامه بدین ضمنا کسی که سینوکس استفاده میکنه ام اسش خفیفه و با وجود این داروها دیگه بیماری همسرتون پیشرفت نمیکنه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : silent , nahid , Exhautless , پریا حقیقت پور
(2016/12/19, 12:20 AM)tarokh نوشته است: من ۴ ساله ازدواج کردم الان بعد چهار سال فهمیدم خانمم ام اس داشته و از من مخفی کرده. بیماریش چند سال قبل از ازدواج تشخیص داده شده بوده و دارو مصرف میکرده و بعد ازدواج هم هر هفته دور از چشم من دارو سینووکس تزریق میکرده. من شک کرده بودم که یه مشکلی هست برای همین کاراشو زیر نظر گرفتم و با هزار دردسر کشف کردم داستان چیه! وقتی بهش گفتم اول انکار کرد ولی وقتی مدارک منو دید دیگه نتونست انکار کنه! میگم چرا به من دروغ گفتی ؟ میگه من قبل از ازدواج دو سال حمله نداشتم و از طرفی ترسیدم ازدستت بدم! به نظرتون من باید الان چکار کنم؟ از من سواستفاده شده و من دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم! شما که با این بیماری درگیر هستید بگید من چکار کنم؟

خوب به نظر منم خانومت کار درستی نکرده که مخفی کرده قضیه رو. هم برای خودش استرس لو رفتن قضیه رو در این ۴ سال تحمل کرده که برای ماها سمه و هم اینکه واقعیت رو از شما مخفی کرده. به نظرم با هم پیش دکترش برید و ازش مشورت بخوایید.
امیدوارم که مساله تون حل بشه.
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور

الان قضيه ى از دست رفت اعتماد نسبت به همسرتون، از بيماريشون مهم تره. درسته؟!
در اينكه همسرتون اشتباه كردن شكى نيست. اما براى بهتر شدن اوضاع، به نظرم از يه مشاور كمك بگيريد.
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
سلام بنظر من کارش اشتباه بوده و تاوانش هم سنگین هست
اما شما خودتون باید تصمیم بگیرین
آیا زندگی کردن با خانمی ک ۴سال باهاش زندگی کردین ارزش داره بخاطر ی خطا بزرگ ببخشیدش و به زندگیتون ادامه بدین؟؟؟؟؟؟؟
شما خانمتون میشناسین و باش زندگی کردین میدونین چکاری درسته!!!
اما بخاطر چون مریضه بخاین جدا شین اشتباه شما بزرگتره !!!
اگ لیاقت و میدونینخوشبختین باش زندگی رو خراب نکنین بابت یک خطا
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : nahid , no06in , mahsa24 , پریا حقیقت پور
خیییییییییییییییییلی کار بدی کرده
واقعا نمی دونم چی بگمangry2angry2angry2angry2angry2
 تشکر شده توسط : mahsa24 , پریا حقیقت پور
دوست عزیز
درمرحله ی اول و آخر فقط با یک مشاور صحبت کنید
ولی به این قضیه هم فکرکنید که ایشون میخواستند شمارو ازدست ندن و بخاطر عشق و علاقشون به شما اینکارو کردن...
یه مساله ی دیگه هم اینکه
یعنی این خانم شما توی این 4 سال هیچ کار ارزشمندی انجام نداده که شما بخاطرش ازین اشتباه بگذرید؟؟
یعنی عشقش به شما رو توی این 4 سال ثابت نکرده ؟؟

laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : nahid , mahsa24 , پریا حقیقت پور
من با حرف های دوستان موافقم .همیشه توی این سایت دوستان میگن که باید بیماری رو به طرف گفت و نه تنها بیماری بلکه هر چیزی که برای شناخت و آگاهی دو طرف برای زندگی مشترک لازمه . آیا شما هم همه چیز رو به ایشون گفتید از خصوصیات اخلاقی ، فرهنگ ، تفکر و.... خود و خانوادتون ؟
یه سئوالی هم که پیش میاد اینه که منظورتون از این که نوشتید از شما سوء استفاده شده چیه ؟
اگه ایشون مشکل حادی با این بیماری ندارن و شما هم تا حالا متوجه بیماری نشدید ، پس این بیماری خیلی خفیف بوده و لزومی به افشای اون پیش خانوادتون نیست ،

الان با توجه به علت پنهان کاری همسرتون ، تصمیم با خودتونه ولی با کمک مشاور همه جوانب رو در نظر بگیرید .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : silent , majid1 , no06in , mahsa24 , coffeedot , پریا حقیقت پور
(2016/12/19, 02:59 AM)یه غریبه نوشته است:

الان قضيه ى از دست رفت اعتماد نسبت به همسرتون، از بيماريشون مهم تره. درسته؟!
در اينكه همسرتون اشتباه كردن شكى نيست. اما براى بهتر شدن اوضاع، به نظرم از يه مشاور كمك بگيريد.
آره دقیقا من 4سال با کسی زندگی کردم که داشته به من دروغ میگفته در صورتی که من خودم هیچ چیز مخفی از خانمم ندارم و خیلی روی صداقت و روراستی حساسم. همیشه روی این موضوع تاکید کرده بودم الان دیگه نمیتونم اعتماد کنم
 تشکر شده توسط : no06in , mahsa24 , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 408
  • 409
  • 410(current)
  • 411
  • 412
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,962 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,631 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,054 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,456 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,089 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان