•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
نميدونم حس ميكنم فك بالام يكم سنگينه !!راستي شما هم قرصارو خوردين عوارضتون بيشتر شد يا من اينطوريم؟؟ترسيدم يكم اصلا عوارضي كه نداشتمم الان دارمDash2
[/quote]

سلام ببین یه روزایی اره حس میکردم که ایوااای الان داره عوارضم بیشتر میشه منم مثل شما میترسیدم ولی چند روز بعدش خوب میشد. الان عوارضت چیه دقیقا؟ معده درد که باید قرص بخوری اگه تهوع و اسهال داری هم باید به دکترت بگی برات قرصاشو مینویسه نفس تنگی هم که دکتر من گفت اصلا عارضش نیست!! الانم بهترم واقعا انگار اوایل استرسم زیاد بود نفس تنگی داشتم. انقدر نگران نباش ازمایشات ماهیانتو بده و با دکترت همیشه در تماس باشlove51love51love51love51
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
(2016/07/08, 10:38 AM)maryk909 نوشته است: نميدونم حس ميكنم فك بالام يكم سنگينه !!راستي شما هم قرصارو خوردين عوارضتون بيشتر شد يا من اينطوريم؟؟ترسيدم يكم اصلا عوارضي كه نداشتمم الان دارمDash2

سلام ببین یه روزایی اره حس میکردم که ایوااای الان داره عوارضم بیشتر میشه منم مثل شما میترسیدم ولی چند روز بعدش خوب میشد. الان عوارضت چیه دقیقا؟ معده درد که باید قرص بخوری اگه تهوع و اسهال داری هم باید به دکترت بگی برات قرصاشو مینویسه نفس تنگی هم که دکتر من گفت اصلا عارضش نیست!! الانم بهترم واقعا انگار اوایل استرسم زیاد بود نفس تنگی داشتم. انقدر نگران نباش ازمایشات ماهیانتو بده و با دکترت همیشه در تماس باشlove51love51love51love51
[/quote]
سلام
مثلا من انگشت پام فقط سر ميشد الان بي جون شده پام ،دستمم همين جور من اصلا اينجوري نبودم منظورم ماله مريضيمونو ميگم دردم ميگيره گاهي دستو پام ميخواستم ببينم شما هم علايم بيماريتون زياد شد با خوردن قرص يا نه؟؟؟
 تشکر شده توسط : maryk909 , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2016/07/08, 03:23 PM)شيما٩٢ نوشته است:
(2016/07/08, 10:38 AM)maryk909 نوشته است: نميدونم حس ميكنم فك بالام يكم سنگينه !!راستي شما هم قرصارو خوردين عوارضتون بيشتر شد يا من اينطوريم؟؟ترسيدم يكم اصلا عوارضي كه نداشتمم الان دارمDash2

سلام
مثلا من انگشت پام فقط سر ميشد الان بي جون شده پام ،دستمم همين جور من اصلا اينجوري نبودم منظورم ماله مريضيمونو ميگم دردم ميگيره گاهي دستو پام ميخواستم ببينم شما هم علايم بيماريتون زياد شد با خوردن قرص يا نه؟؟؟
[/quote]

اره منم ماهه اول و دومم همینجوری بودم درد پام و بیحسیش زیاد شده بود ولی خووب شده الان کاملا. فک کنم تعویض سیستم درمانیمون یکم روی دردا تاثیر میزاره. با دکترم حرف زده بودم بهم گفت اگه بیحسی پات تا 24 ثابت موند باید بیای پیشم اگه ثابت نیست مهم نیست. حالا ببین الان چه جوریه اوضاع؟ دردات ثابت و یه شکله یا بیحسیت.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2016/07/08, 06:53 PM)maryk909 نوشته است:
(2016/07/08, 03:23 PM)شيما٩٢ نوشته است:

سلام

اره منم ماهه اول و دومم همینجوری بودم درد پام و بیحسیش زیاد شده بود ولی خووب شده الان کاملا. فک کنم تعویض سیستم درمانیمون یکم روی دردا تاثیر میزاره. با دکترم حرف زده بودم بهم گفت اگه بیحسی پات تا 24 ثابت موند باید بیای پیشم اگه ثابت نیست مهم نیست. حالا ببین الان چه جوریه اوضاع؟ دردات ثابت و یه شکله یا بیحسیت.
[/quote]
مرسي عزيزم بابته راهنماييت
 تشکر شده توسط : maryk909 , پریا حقیقت پور
(2016/07/13, 07:40 AM)samaneh نوشته است: سلام . تا حالا کسی از این دارو استفاده کرده؟
سلام
اگه منظورت دیفیوزل هست آره من من دو هفته استفاده میکنم
خدا رو شکر حس میکنم بهترهNyam2
 تشکر شده توسط : samaneh , پریا حقیقت پور
(2016/07/13, 07:40 AM)samaneh نوشته است: سلام . تا حالا کسی از این دارو استفاده کرده؟

سلام
منم استفاده ميكنم٣ هفته دارم استفاده ميكنم
 تشکر شده توسط : samaneh , پریا حقیقت پور
بچه ها كسي با خوردن ديفوزل پلكاش ورم كرده؟؟ماله مريضيونه يا قرص؟يا هيچكدوم
 تشکر شده توسط : maryk909 , پریا حقیقت پور
سلام، من تا حالا بتافرون ميزدم كه به خاطر سختي تزريق ميخواستم به آونكس عوضش كنم، ولي دكتر ديگري بهم قرص ديفوزل رو پيشنهاد كرد، ميخواستم بدونم كه اگر عوارضش كم و قابل تحمله قرص رو شروع كنم، كسي ميتونه راهنماييم كنه؟ يا تجربه اي مثل من داشته؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2016/07/19, 07:18 PM)ندا ٩٩ نوشته است: سلام، من تا حالا بتافرون ميزدم كه به خاطر سختي تزريق ميخواستم به آونكس عوضش كنم، ولي دكتر ديگري بهم قرص ديفوزل رو پيشنهاد كرد، ميخواستم بدونم كه اگر عوارضش كم و قابل تحمله قرص رو شروع كنم، كسي ميتونه راهنماييم كنه؟ يا تجربه اي مثل من داشته؟
سلام
من ١ماه شده دارم ميخورم قرص خوبيه اولاش كه دوز قرص پايينه هيچ مشكلي پيش نمياد ولي يكم دوز داره ميره بالا دل درده اونم ١،٢ساعت ول ميكنه يكمم گر گرفتگي كه من نداشتم اسهال و استفراغ كه بازم من نداشتم يكم دل درد داشتم چون قرص و با دوز كم شروع ميكنن اولاش نشون نميده .بعد هفته اي ميره بالا تا ثابت بشه يكي صبح يكي شب اول با دوز ١٢٠شروع ميشه هي زياد ميشه روزي يكي بعد شبا هم اضافه ميشه ...خلاصه خوبه ☺️
 تشکر شده توسط : maryk909 , ندا ٩٩ , پریا حقیقت پور
[quote='شيما٩٢' pid='535849' dateline='1468492731']
بچه ها كسي با خوردن ديفوزل پلكاش ورم كرده؟؟ماله مريضيونه يا قرص؟يا هيچكدوم
 تشکر شده توسط : nahid , ندا ٩٩ , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...