امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات جدید و عوارض نادر
من چند ماهه پیش گردنم حرکت های ناگهانی شدیدی داشت به طوری که مثلا سر آزمون بودم گردنم پرشی میکرد خیلی وحشتناک این اتفاق حدود۵ ماه طول کشید تا خوب شد دکتر گفت از عوارضه کورتونه اگه این علامتا الان داری نگرانش نباشید
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : mahsa24 , یاسی , toktam* , niloofary
(2015/06/18, 02:13 PM)parva نوشته است: دوستان من یه مشکلی تو مچ پام دارم که واقعا قابل توصیف نیست. نه درده نه اسپاسم نه بی حسی و نه ضعف....یه حالت خیلی بدیه. انگار از تو رگهام رو میکشن. دقیقا نمیدونم چیه ولی واقعا اذیتم میکنه. جوری که شبها نمیتونم بخاطرش بخوابم. کسی تجربه مشابه داره؟

اگه وقتی تکونش می دین حس بهتری بهتون دست میده و بیشتر هم شبها به سراغتون میاد احتمال داره پای بی قرار باشه restless leg syndrome
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : glassheart , toktam* , niloofary , ارزو
(2015/06/18, 06:57 PM)glassheart نوشته است: من چند ماهه پیش گردنم حرکت های ناگهانی شدیدی داشت به طوری که مثلا سر آزمون بودم گردنم پرشی میکرد خیلی وحشتناک این اتفاق حدود۵ ماه طول کشید تا خوب شد دکتر گفت از عوارضه کورتونه اگه این علامتا الان داری نگرانش نباشید
مریم جان منم چند سال پیش که خیلی مصرف کورتونم بالا بود و گاهی 3 تا کورتون در یک سرم مصرف میکردم دقیقا دچار همین
حرکات شدید و بی اختیار شدم دست و پاهام و گاهی گردنم... خیلی وحشتناک و دردناک بود بخصوص گردنم که اگه کسی محکم سرم رو نمیگرفت
گردنم میشکست... نزدیک یکسال این عارضه رو داشتم ولی خوب شدم یعنی دیگه کرتون نزدم دیگه...

« گوهر پاک بباید که شود قابل فیض »
« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
« Love is the medicine for any kind of pain »
 تشکر شده توسط : niloofary , ارزو , juju

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  << مشکلات صحبت کردن >> naazanin 17 13,410 2019/01/17, 11:19 AM
آخرین ارسال: helli
  عوارض ناشي از درمان‌هاي دارويي در بیماری ام. اس نازلی 19 40,970 2018/06/20, 06:55 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh
Star مشکلات تعادلی naazanin 33 26,989 2018/02/23, 01:56 PM
آخرین ارسال: faratarazboodan
  بررسی توکسین بوتولینوم برای حل کردن مشکلات مثانه در بیماران ام اس zenith 3 4,398 2013/09/13, 05:15 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست