امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستگاه تزریق ربیف (رسیژن)
(2011/12/19, 11:25 PM)sami نوشته است: سلام دوستان من هم این دستگاه رو دارم ولی چون پرستار مربوطش تشریف نیاوردن کار با دستگاه رو به من اموزش بدهندو من ناچارا بدون دستگاه تزریقام رو انجام میدم و تا حالا اصلا از دستگاه استفاده نکردم اگه کسی لازم داره من تقدیم میکنم
salam.khubinmitunam beporsam ke hanuz dastgaho darin ya na?man taze shoru kardam be tazrighe rebif.
 تشکر شده توسط : pariya1361
[quote='Ermia' pid='132123' dateline='1319717509']
سلام دوستان . ایشالا که همگی سالم و مهمتر از اون دلتون خوش باشه . من 3 سال پیش که تزریق ربیف رو شروع کردم یه دستگاه بهم دادن به اسم ربیجکت . اون موقع میگفتن تعدادش محدوده و به همه نمیرسه . حالا نمیدونم راسته یا نه . به هر حال من یه بار بیشتر ازش استفاده نکردم . حالا هر کس که واسه تزریق مشکل داره یه پیام بده تا در اولین فرصت براش بفرسم.
فقط ازتون خواهش میکنم هر کس نمیتونه خودش تزریق کنه پیام بده
[/quordam ,
In dastgah k migin che maziyati b tazrighe adi dare?
(2013/12/25, 12:20 PM)naze نوشته است:
(2011/10/27, 03:41 PM)Ermia نوشته است: سلام دوستان . ایشالا که همگی سالم و مهمتر از اون دلتون خوش باشه . من 3 سال پیش که تزریق ربیف رو شروع کردم یه دستگاه بهم دادن به اسم ربیجکت . اون موقع میگفتن تعدادش محدوده و به همه نمیرسه . حالا نمیدونم راسته یا نه . به هر حال من یه بار بیشتر ازش استفاده نکردم . حالا هر کس که واسه تزریق مشکل داره یه پیام بده تا در اولین فرصت براش بفرسم.
فقط ازتون خواهش میکنم هر کس نمیتونه خودش تزریق کنه پیام بده
In dastgah k migin che maziyati b tazrighe adi dare?
آره
صورت فردی تفاوت های داره
یعنی:
شاید یک نفر راحتر با دستگاه تزریق انجام بده یا برعکس
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
[سلام اگر هنوز دستگاه را دارید لطفا پیامک دهید با ت ****شکر

ناظر : نوشتن شماره تلفن در سایت ممنوع می باشد
سلام دوستان من بعد دوسال و اندی که با دستگاه تزریق میکنم خودم
امشب به ذهنم رسید که عایا باید این حباب هوای که توی سرنگ هست رو تخلیه کنیم یا نه
من که هیچ وقت تخلیه نکردم چون گفتم اینا دستگاه برای اینکه در سرنگ خودت در نیاری یه درپوش جدا زده پس حتما ننباید هواشو تخلیه کنم
حالا ممنون میشم بگید باید تخلیه کنیم یا نه من تخلیه نکردم میمیرم عایا laughing3
ممنون
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : hadisss , pariya1361
سلام
پرستار ربیف به من گفتن در هر تزریق همون یکدهم هوا وجود داشته باشه
منم که هنو زنده م laughing3
ولی باز از پرستار یا مسئول مربوطه بپرس اگه افتادی مردی خونت نیفته گردن من بگی حدیث گفت هوا باشه Smile (16)

البته نباید توی رگ تزریق بشه
پس حالا که زنده ای همون روالی که تا حالا تزریق میکردی رو ادامه بده wink2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
یعنی از دستگاه تزریق ربیف برا رسیژن هم میشه استفاده کرد؟
البته تا به حال هیچ وقت رسیژن نداشتم ولی برام سوال شد که ربیجکت رسیژنو هم ساپورت میکنه؟
این جوری که شرکت سینارژن می گه اندازه سورگ رسیژن با ربیف فرقی نداره پس می شه از دستگاه ربیجکت برای زسیژن هم استفاده کرد
ولی خوب با مسئولیت خود فرده استفاده کننده
یعنی اگه مشکلی پیش بیاد شرکتا می گن به ما ربطی نداره نه این که تا به حال خیلی ربط داشته
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hadisss , pariya1361
مرسی حسام
یه سوال دیگه
ترکیبات رسیژن و ربیف تا چه حد تفاوت دارن؟
و همش از خودم میپرسم چرا پزشکای من هر دوشون اتفاق نظر دارن که من حتما خوده ربیف رو بزنم و نه رسیژن رو
هر چند گفتن اگه دیگه خیلی ناچار شدی و نتونستی ربیف تهیه کنی برو رسیژن و گفتن در هر حال سعی کن روی ربیف باشی confused2
 تشکر شده توسط : hessam , pariya1361
تفاوتشان
خیلی کمه ( PH , جزء غیر فعال )
ولی خوب هر کسی باشه توی انتخابش دارو اصلی که تائیدیه FDA را داره در اولویته قرار می ده
FDA هم نهادیه که هزار جوز تست انجام می ده که یک دارو که ساخت یک شرکته را تائید کنه
اگه
همان ترکیب دارویی را یک ش رکت دیگه بزنه تا دوباره تست ها که روی داروی اول انجام داده روی داروی دیگه که مشابه هست انجام نده
تائیدش نمی کنه
آخه مراحله ساخته دارو را تو کارخانه هم مورد بررسی قرار می ده حتی یک استانداردهایی هم آنجا دارند

تفاوتشان
خیلی کمه ( PH , جزء غیر فعال )
ولی خوب هر کسی باشه توی انتخابش دارو اصلی که تائیدیه FDA را داره در اولویته قرار می ده
FDA هم نهادیه که هزار جوز تست انجام می ده که یک دارو که ساخت یک شرکته را تائید کنه
اگه
همان ترکیب دارویی را یک ش رکت دیگه بزنه تا دوباره تست ها که روی داروی اول انجام داده روی داروی دیگه که مشابه هست انجام نده
تائیدش نمی کنه
آخه مراحله ساخته دارو را تو کارخانه هم مورد بررسی قرار می ده حتی یک استانداردهایی هم آنجا دارند
 تشکر شده توسط : hadisss , free , pariya1361

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تامین هزینه داروی ربیف brocade64 0 1,599 2018/09/27, 10:42 AM
آخرین ارسال: brocade64
  دوره مصرف ربیف hyd69hyd 5 5,398 2018/01/14, 01:49 PM
آخرین ارسال: mysis
  اثربخشی وعوارض تزریق ربيف omid882 154 124,827 2017/11/25, 03:42 PM
آخرین ارسال: َAngien
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 63,687 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,829 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  تقاضای کاهش قیمت ربیف hessam 98 69,826 2017/02/21, 11:32 PM
آخرین ارسال: hyd69hyd
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,154 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن saffari_mo 6 7,138 2016/07/17, 10:04 PM
آخرین ارسال: Roxana.sm
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,360 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 118,770 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: