•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
(2010/09/09, 08:22 PM)بهرنگ نوشته است: نه اصلا ای طور نیست.هرگز به چیزس عادت نکن.اعتیاد بدترین چیز هست.من خودم یه زمانی معتاد به اینترنت بودم.1 روز کار نمی کردم عصبی میشدم.3 روز اگه کار نمیکردم حالم بد میشد.1الن وابستگیم به اون خیلی شده.به خودت مسلط باش2.عصبی نشو3.استرس نداشته باش4.دایم بخند و خوشحال باش5.هر ماری که دوست داری بکن6.واسه هیچ جیز ناراحت نشو یقین داشته باش که خوب میشی.

شما اولین نفری هستید که با ترک آمپول زدنم موافق بود.آقاحمید که مخالف سرسخت این قضیه بود.میگفت به هیچوجه آمپول زدن رو ترک نکن.اگه آونکس نمیتونی و ازسینووکسم شاکی هستی بروسراغ بتافرون یاربیف.
شماچیکارکردید؟گفته بودید میخایدترک کنید.
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
(2010/09/08, 01:16 PM)ostad2000 نوشته است: من يه سال آونكس مصرف كردم،7-6 ماهم سينووكس،هيچ حمله ي جدي اي نداشتم يا لاقل خودم حس نكردم آخه روند بيماري من خيلي آهسته بود و كم كم ضعيف و ضعيف تر شدم،الانم بتافرون ميزنم

ببینم چون روند بیماریت کند بوده از سینووکس رفتی به بتافرون . جل الخالقicon_cry
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
آنی نوشته شدت و نوع بیماری ها فرق میکنه.
برای همینم من نظر سنجی رو به صورت باز پاسخ مطرح کردم.که اگه دوستان مایل بودن در مورد نوع بیماریشون وهر چیز دیگه ای که خواستن هم بنویسن. انواع ام اس هم تو قسمت دانستنی های ام اس نوشته شده. البته تشخیص دکتر ملاکه.
بالاخره فکر نمیکنم بشه جور دیگه نظر سنجی کرد. از هیچی که بهتره.
نوع ام اس درصد زیادی از جمعیت هم یکیه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من که حدود یک و نیم ساله هر هفته سینووکس میزنم..4هفته بخاطر ریزش موهام دکتر گفت قطع کنم باز از اول شروع کردم...الانم فکر کنم یه 4هفته دیگه باید قطع کنم چون .....
البته من از سال82ام اس داشتم از 88دارو گرفتم...از 82تا88حمله واضحی نداشتم که بفهمم ولی یکسال بعد از تزریق سینووکس یه حمله حسی جدید داشتم...
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : nahid
سلام ناهيد جون،منم 6ماه سينووكس استفاده كردم دو ماه بعد از اولين تزريقم چشم چپم تار شد و 3 روز پالس گرفتم..دو ماه بعد چشم راستم تار شدو 3روز پالس گرفتم..دو ماه بعدش دوباره چشم چپم داشت تار ميشد كه دكترم دارومو عوض كردو شد ربيف..خدارو شكر چشمم به حالت اول برگشت و تو اين 10 ماه ديگه مشكلي نداشتم..
(2010/09/10, 01:24 AM)mojtaba2iran نوشته است: ببینم چون روند بیماریت کند بوده از سینووکس رفتی به بتافرون . جل الخالقicon_cry
آره داداش ،من 3 بار حمله داشتم يه بار از چشم بار دوم سمت چپ بدنم بار سوم سمت راست و بجز چشمم كه يه دفه پيش اومد بقيه خيلي آهسته پيش اومد و كم كم زياد شد
فان مع العسر يسرا
من بعد از 9سال از اولین حمله بیماریم شروع به مصرف آوونکس کردم یعنی 5سال بعد از دومین حمله.
تا اونموقع مشکل جدی ای نداشتم. فقط روز به روز ضعیفتر میشدم. بعد از شروع مصرف آوونکس این روند سریعتر شد. 3سال آوونکس مصرف کردم و در طول این مدت بیماریم به طور کامل پیش رونده شده بود. بعد از 3سال که نمیتونستم بدون کمک راه برم، دکتر مصرف آوونکس را قطع کرد. گفت: همه این داروها برای کنترل پیشرفت بیماری هست. وقتی بیماری پیشرفت کرده، دلیلی برای مصرف این داروها نیست.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : nahid , رزمینا
یه سال و نیمه که از اولین حملم میگذره.از اول سینووکس میزدم و تا الان که حمله دومی نداشتم.
شاد و پر انرژی باشید.Smile
من سينووكس مصرف ميكنم بعد از حدود 10 يا11ماه دچار يه حمله شدم كه تاريكي چشم چپم بودconfused2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
من حدودا 5 ماهه اوونکس میزنم تا حالا حمله نداشتم خدا رو شکر

مگه باید بهمون حمله شهsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : دلان

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...