امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه ای برای ام اس سنتر
وقتی رفته بودم پاسال برای نهمین کنگره ام اس
توی یکی از سالنهای هم مقاله خوانی و پایان نامه ها در مورد بیماری ام اس بود که خیلی ازپزشکان یا ارشد پرستاری کاردرمان و فیزیوتراپ ........... بودن
که وقتی مقاله میخونن نمیتونستن اسم بیماری رو بخونن
چه برسه به شناخت و....
فقط بلدن بگن یه بیماری لاعلاج که روی سیستم اعصاب و حرکتی تاثیر میذاره و....
خیلی بهم برخورد ازاونجا بلند شدم و رفم به سالن اصلی که متخصصان جمع بودن وبحث میکردن
اونم چی در مورد ما خیلی هم افتخار کردیم به خودمون در مورد ما بحث میکردن laughing3

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : hilda , matinfard , minoshka , رامنا
(2013/06/07, 11:57 PM)earth نوشته است: من می خوام یه چیزی بگم اگه منو نمی زنید بهم بگید تا بیام بگم راجع به نام این تاپیک هستش. البته اولش درشتی منو ببخشید.

می خواستم دوستانه مطلبی رو بگم که گویا این تاپیک خیلی شلوغه و این ارسال من دیده نشده. دوستان این نام برای این تاپیک به نظر من مناسب نیست چرا که هر بار که من سایت رو باز می کنم اگه ارسالی تو این تاپیک باشه آدم احساس می کنه که ام اس سنتر دور از جونش به پایان رسیده و بعضی ها در تدارک تهیه پایان نامه ای براش هستند. به نظرم نام بهتری اگه باشه احساس بهتری خواهد داشت مثل: تنظیم پایان نامه های دانشجویی در راستای ام اس و ام اس سنتر.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : hilda , simin , برگ 7 , ابراهیم
سعیده جان راست میگی منم بار اول همین حس بهم دست داد اما وقتی موضوع رو خوندم دو زاریم افتاد که جریان از چه قراره evilgrin0039.gif
میتونیم بگیم پایان نامه با موضوع خانه ای برای ام اس سنتر woman
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : earth , matinfard
(2013/06/08, 11:53 AM)arezooo82 نوشته است: خانم مهندس یه سوال..واسه جمع آوری رساله از چه چیزایی میخواید کمک بگیرید؟؟ چون هیچ کار مشابهی قبلا انجام نشده..

آرزو جان در بخش های مختلف لازمه سراغ منابع مختلف رفت
اما به طور قطع منابع کتابخانه ای همانطور که تو هم اشاره کردی به تنهایی پاسخگو نبوده وحتماً نیاز به مطالعات میدانی هم هست.
سعی میشه همگام با پیشبرد طرح گزارش مختصرش در سایت گذاشته بشه

(2013/06/08, 02:18 PM)earth نوشته است: می خواستم دوستانه مطلبی رو بگم که گویا این تاپیک خیلی شلوغه و این ارسال من دیده نشده. دوستان این نام برای این تاپیک به نظر من مناسب نیست چرا که هر بار که من سایت رو باز می کنم اگه ارسالی تو این تاپیک باشه آدم احساس می کنه که ام اس سنتر دور از جونش به پایان رسیده و بعضی ها در تدارک تهیه پایان نامه ای براش هستند. به نظرم نام بهتری اگه باشه احساس بهتری خواهد داشت مثل: تنظیم پایان نامه های دانشجویی در راستای ام اس و ام اس سنتر.

سعیده جان حقیقتش من متوجه منظورت نشده بودم
بابت تاخیر در ارسال پاسخ می بخشید
شاید مشکل اصلی در ترجمه واژه thesis به پایان نامه باشه، که معنایی دوپهلو داره
عنوان "تنظیم پایان نامه های دانشجویی در راستای ام اس و ام اس سنتر" کاملاً عام هست، در حالیکه در اینجا اشاره به یک مورد خاصه...
و یه چیز دیگه... اینکه با این عنوان به قول تو " آدم احساس می کنه که ام اس سنتر دور از جونش به پایان رسیده" قابلیت جذب خواننده ش زیاده، که ای وای، نکنه،sad بعدش می بینیم نخیر، ام اس سنتر همچنان استوار وسرپا داره ادامه میده، حتی قراره براش پایان نامه (رساله) هم بنویسند happy0065.gif happy0065.gif happy0065.gif
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : earth , minoshka , arezooo82
من از تمام زحمات شما و همه ی کسانی که برای شناساندن این بیماری به شکل و فرم درست به جامعه سپاسگزارم. برام هم فرقی نمی کنه که در قالب چه تشکلی باشه اگه افرادی با سطح علم و آگاهی بالا مثل شما باشه چه بهتر اگه از افراد معمولی هم باشه که به خاطر ارتباط تنگاتنگ با این بیماری اطلاعات درست و تجربی به دست اورده باشه هم باید ازشون ممنون بود. چیزی رو هم که تا الان تو تمام مراحل زندگیم بهش رسیدم اینه که تو هر کاری اتحاد و دوری از چند دستگی خیلی بهتر و بیشتر جواب می ده. نیرویتان فزون باد و پیروز و تندرست باشید.icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : matinfard , hilda , minoshka , arezooo82
یه سئوال برام پیش اومدهangel
اونم این که این پایان نامه در چه زمینه ای هست؟confused2
ساخت ساختمان برای افراد ام اسی و متناسب بانیازهاشون؟Tongue
یا از نظر معنوی بررسی رفتارها و واکنشها و... امید در افراد ام اسی و یا موارد دیگه ؟Smile (52)
یعنی آخر این پایان نامه باید به چه نتیجه ای برسیم؟
البته شاید سئوالم بچه گانه یا احمقانه باشه ashamed0006.gifولی قبول کنید صادقانه بودSmile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : minoshka , nazaninamiri70 , matinfard , arezooo82 , zohaa
آقا ابراهیم این پایان نامه چون مربوط به رشته ی معماری هست پس ساخت ساختمان برای افراد ام اسی با توجه به نیازشون رو که خودتون گفتین در بر میگیره
که برای دونستن این نیاز ها لازمه مطالعات زیاد و کاملی از این افراد و نیازهاشون و محدودیت هاش انجام بشه تا این پروژه هرچه بهتر انجام بشه یعنی این به این معنی نیست که چون کار ساختمانیه موارد معنوی در نظر گرفته نمیشه برعکس خیلی هم مهمه توی همچین پروژه هایی
نتیجه هم یه فضایی هست مناسب، امن ، راحت ، زیبا ، شاد ، کارآمد و............. برای ام اس سنتر
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : minoshka , nazaninamiri70 , matinfard , zohaa
یه ذره مشغلم زیاد شده وصد البته کارهای پایان نامه ای که اون هم جامعه امارش افراد مبتلا به ام اس هستن بهمین خاطر دیرتر دیدم این تاپیک روconfused
متین عزیز در خصوص این کاری که قراره استارت بزنی یه اطلاعاتی دارم که راجع به ایمن سازی فضا ها واماکن برای مبتلایان به ام اس هست که الان در قالب یه طرح پژوهشی نوشته شده.همونطور که خودتون دیگه ماشالا استادینhappy0065.gifhappy0065.gifموافقت نمیشه تا قبل از جواب نهایی طرحاطلاعاتی ارائه بشه ولیکن هر جا لازم بود خیلی خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم.
ما الان مناسب سازی فضای استخررو شروع کردیم خیلی هزینه میبره و زمان البته،که در اخر هم فکر کنم محدود به همون استخر باقی بمونه چون متاسفانه ما اول روی افراد مبتلا به ام اس باید کار کنیم وفرهنگ استفاده!
بهرحال درخدمتگزاری اماده ایم.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , nahid , hilda , برگ 7 , arezooo82 , minoshka
(2013/06/08, 10:02 PM)ابراهیم نوشته است: یه سئوال برام پیش اومدهangel
اونم این که این پایان نامه در چه زمینه ای هست؟confused2
ساخت ساختمان برای افراد ام اسی و متناسب بانیازهاشون؟Tongue
یا از نظر معنوی بررسی رفتارها و واکنشها و... امید در افراد ام اسی و یا موارد دیگه ؟Smile (52)
یعنی آخر این پایان نامه باید به چه نتیجه ای برسیم؟
البته شاید سئوالم بچه گانه یا احمقانه باشه ashamed0006.gifولی قبول کنید صادقانه بودSmile (16)

آقا ابراهیم پاسخ هیلدای عزیز کامل وگویا بود
پایان نامه های معماری در دو فاز مطالعات وطراحی صورت می گیرد.
که یکی از موارد اصلی که در فاز مطالعات مورد بحث قرار می گیرد کاربران طرح می باشند و شناخت وبررسی ویژگی ها و خواسته های آنان...
که در این رساله دوستان پرتقالی را شامل می شود wink2
امیدوارم بتوانیم به دوستانمان (به خودمان) ادای دِین کنیم

(2013/06/09, 05:25 PM)shokolat نوشته است: یه ذره مشغلم زیاد شده وصد البته کارهای پایان نامه ای که اون هم جامعه امارش افراد مبتلا به ام اس هستن بهمین خاطر دیرتر دیدم این تاپیک روconfused
متین عزیز در خصوص این کاری که قراره استارت بزنی یه اطلاعاتی دارم که راجع به ایمن سازی فضا ها واماکن برای مبتلایان به ام اس هست که الان در قالب یه طرح پژوهشی نوشته شده.همونطور که خودتون دیگه ماشالا استادینhappy0065.gifhappy0065.gifموافقت نمیشه تا قبل از جواب نهایی طرحاطلاعاتی ارائه بشه ولیکن هر جا لازم بود خیلی خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم.
ما الان مناسب سازی فضای استخررو شروع کردیم خیلی هزینه میبره و زمان البته،که در اخر هم فکر کنم محدود به همون استخر باقی بمونه چون متاسفانه ما اول روی افراد مبتلا به ام اس باید کار کنیم وفرهنگ استفاده!
بهرحال درخدمتگزاری اماده ایم.

دوست عزیزم از لطف ومحبتت یک دنیا سپاس
حتماً وقطعاً به کمکت نیاز داریم
love51
مزاحمت میشم سارا جان
 تشکر شده توسط : hilda , shokolat , liliyam , ابراهیم
3

خوب در ابتدا جا داره یه بار دیگه از تک تکتون بابت حرف های قشنگتون وحس دلگرمی که بهمون دادین تشکر کنم.
از حمید عزیز هم یه بار دیگه برای حضورش در این جلسه ممنون.

خوب اما خیلی مختصر وتیتروار بگم در این اولین جلسه دو ساعته چه گذشت: (البته بعد از جلسات معمول که من و مجید رئیس میرزایی داشتیم)

- ابتدا حمید در مورد بیماری ام اس حرف زد. خوب گفتم اطلاعات مجید از این بیماری در حد اون دو نفری بود که می شناخت که گفتم اولی به رحمت خدا رفت و... wink2 بگذریم، حمید در مورد انواع این بیماری گفت، در مورد داروها وپیشرفتهایی که در سالهای اخیر صورت گرفته، در مورد کنترل بیماری و...

- بحث بعدی به ام اس سنتر برمی گشت که برای خود من هم شنیدنش تازگی داشت:
از پیدایش ام اس سنترگفتیم، از جرقه شکل گیریش، و داستان حمید که تولد ام اس سنتر رو سبب شد، و پیوستن سایر موسسین مجید وسینا و... بعد حضور گام به گام دیگر دوستان...
حمید از برنامه هایی که تا امروز برگزار شده گفت، واز برنامه های پیش رو...

- اما مطلب بعدی که در این جلسه صحبت شد، به نظر من یکی از اساسی ترین مواردیه که باید در طرح این پایان نامه بهش توجه بشه:" "ارتباط با مردم"
این مطلبیه که درادامه لازمه در بخش مطالعات وبه ویژه طراحی مد نظر قرار بگیره

- حمید به نمونه هایی از انجمن ها وتشکل های افراد مبتلا به ام اس در سایر کشورها اشاره کرد، که لازمه مجید در ادامه کار به مطالعات دقیقتر وجامع تر در این مورد بپردازه.

- و آخرین حرفمون پیرامون تدوین یک سری پرسش نامه بود که در ارسال های بعدی براتون می نویسم

[/b]
 تشکر شده توسط : nahid , arezooo82 , minoshka , liliyam , بی تـــا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,556 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,296 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,478 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,217 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,262 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,335 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,944 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,104 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,818 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  جنگل نوردی برای كنترل ام اس ( روزنامه ایران ) hamid 24 16,035 2014/01/20, 04:49 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان