•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص
(2012/12/31, 12:55 PM)نازلی نوشته است: خوب تونسته بود زندگی یک فرد ام اسی رو نشون بده پایانش خیلی عالی تموم شد من بعد از دیدن فیلم طلا ومس روحیه ام بد شد ولی این فیلم انرژی داد مخصوصاً که گل بهار یه جورائی انگار شبیه تک تک ماها بود از نظر فعالیت های هنری و دیدیم که بعد از ازدواج چون همسرش بهش روحیه داده بود تونسته بود به ام اس غلبه کنه مثل من happy0065.gif
خلاصه خیلی خوب بود باید بیشتر از این فیلمها درست بکنند تا نظر مردم نسبت به این بیماری تغییر بکنه love28icon_questionlove28icon_question

فاطمه جون توی فیلم گلبهار,گلبهارمشاورپزشکی اش حبیب درارتباط بودحالاارژنگ نامه هاش رونمی داداون حرف جدااست وقتی ارژنگ پیش حبیب مشاورپزشکی گلبهاررفت اون به ارزنگ گفت بانرسوندن نامه هالطمه بزرگی به اودخترزدی وگفت اگرمن مشاورپزشکی داشتم الان روی ویلچرنبودم.من بااین گفته مشاورپزشکی گلبهارکاملامخالف هستم.بنظرمن همه ی مامیتونیم مشاور پزشکی امون خودمون بشیم یعنی خودمون به خودمون روحیه بدیم اونوقت بدون نیازبه مشاورپزشکی هرگزروی ویلچرنخواهیم نشست.هزارن مشاورپزشکی اگربمامشاوره بدهنداماماخودمون روحیه امونو داغون کنیم اوناهیچ کاری نمیتونن برای مابکنند.امامامیتونیم بدون مشاورروحیه امون روعالی کنیم .نظرمن این است.البته من نمیدونم نظربقیه هم همین است یانه
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : برگ 7
(2012/12/31, 01:45 PM)parisa2011 نوشته است: [quote='paeazan' pid='281878' dateline='1356946814']
نازلیییییییییییییicon_cry
همه منهای من.من اصلا ذوق هنری ندارمN_aggressive (35)

بنظر من فیلم بی کلاسی بودSmile (16).خیلی ضعیف کار شده بود.این پسره هوشنگ امیر فضلی فقط بدرد جک میخوره.من که همش داشتم قاه قاه میخندیدم

نه نظر خاصی نسبت به این فیلمه دارم و نه نسبت به طلا و مس
هر دو سرنوشت یکی از بیماران ام اس رو نشون دادن.نمیشه گفت کسی نیست مثل اون خانمه در فیلمه طلا و مس و نمیشه گفت خیلی از بیمارها شبیه گلبهارن
هر کدوم یه روایتی بودن

صفحات قبل یکی نوشته بود که گلبهار مشاور پزشکی داره و... و گفته بودن که ما به دکترامون دسترسی نداریم.در کل این حرف رو قبول دارم.اما همه ی پزشکا که اینطوری نیستن، من با دکترم ( دکتر قره گزلی ) از طریق ایمیل رابطه دارم و ایمیلهامو سریع جواب میده و واقعا از این بابت ازش ممنونم.
[/quote

زهرا جان بازم که این نوشته مثل مقالاتی که ارسال میشه اشتباه داره N_aggressive (35)
دلبندم اون ارژنگ امیرفضلی بود نه مرحوم هوشنگ امیرفضلی laughing3laughing3laughing3laughing3

هر کسی به یه طریقی ذوق هنری داره حتی خودت .این ذوق هنری میتونه بشکل خطاطی ، نقاشی، بافتنی ، خیاطی و ...باشه که خودتون بهتر از من میدونین.agreement2agreement2

فیلم طلا و مس اشتباه زیادی داشت از جمله اینکه در اوائل بیماری ویلچرنشین شد .بخصوص در ایران که نوع خوش خیم بیماری دیده میشه.

خب چمیدونم خب برادر هوشنگ امیر فضلیN_aggressive (35)

من هیچکدوم از این ذوقهایی رو که گفتی ندارمSmile (16)

قبلا ها که میرفتم مدرسه بچه زرنگ مدرسه بودم و ریاضیم عالی بود
الان دیگه نه ذوق دارم و نه بچه زرنگ کلاسمlaughing3laughing3laughing3
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

(2012/12/31, 01:48 PM)sargol نوشته است: فاطمه جون توی فیلم گلبهار,گلبهارمشاورپزشکی اش حبیب درارتباط بودحالاارژنگ نامه هاش رونمی داداون حرف جدااست وقتی ارژنگ پیش حبیب مشاورپزشکی گلبهاررفت اون به ارزنگ گفت بانرسوندن نامه هالطمه بزرگی به اودخترزدی وگفت اگرمن مشاورپزشکی داشتم الان روی ویلچرنبودم.من بااین گفته مشاورپزشکی گلبهارکاملامخالف هستم.بنظرمن همه ی مامیتونیم مشاور پزشکی امون خودمون بشیم یعنی خودمون به خودمون روحیه بدیم اونوقت بدون نیازبه مشاورپزشکی هرگزروی ویلچرنخواهیم نشست.هزارن مشاورپزشکی اگربمامشاوره بدهنداماماخودمون روحیه امونو داغون کنیم اوناهیچ کاری نمیتونن برای مابکنند.امامامیتونیم بدون مشاورروحیه امون روعالی کنیم .نظرمن این است.البته من نمیدونم نظربقیه هم همین است یانه
اگ اشتباه نکنم نگفت اگ مشاور پزشکی داشتم، گفت اگ اینارو میدونستم

شاید منظورش از این جمله این بود که اگ میدونست روحیه داشتن و استرس نداشتن برای بیمار ام اس ضروریه الان روی ویلچر نبود
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : نازلی , parisa2011
فیلم گلبهار را دیدم دوست داشتم باز تکرار می شد

اگر مشاوره داشتیم حالمون خیلی بهتر می شد

ولی ما خودمون مشاور خودمون هستیم

البته فراموش نکنیم که همه ما یک مشاور داریم

خدای متعال فقط امید بخدا باید داشت

وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : parisa2011 , نازلی , برگ 7
از اسمش معلومه چقد براش زحمت کشیدن....
نه دیدم....نه میبینم....نه خواهم دید....و نه به کسی توصیه میکنم ببینه!
طلا مسشونو دیدم بسمه.......فیلم ساخته....!
خب نمیشد به جای اینکه کاموا بدی دست این گلبهاره چیه بشینه ببافه نقش یه خانوم دکتر رو بهش میدادی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یا مثلا میکردیش یه وکیل توپ!
مردمم میگرفتن وقتی میگن اکثر ام اسیا تحصیل کردن یعنی چی....
ویلچر بخوره تو سرتون.....

دوستِ عزیز پستِ شما به دلیلِ ادبیاتِ نامناسب ویرایش شد
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : omid_nejad , نازلی
زهرا جون ارژنگ پسر هوشنگ امیرفضلیه .مثل اینکه اطلاعاتت در مورد بازیگران کمهN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)laughing3laughing3laughing3laughing3خوب بگذریم مطلب مهمی برامون نیست.
شکسته نفسی نکن عزیزم.
هر کسی یه استعدادی داره .مثلاً ممکنه کسی باشه که توی جمع جوک بگه این خودش هنر و استعداد بزرگیه که کار هر کسی نیست که بتونه جمع را شاد کنه.smiling

سارگل جان شما هم میگی که خودمون باید روحیه امون خوب باشه این حرف درسته ولی همیشه امکانپذیر نیست.شدت و ضعف بیماری و امکانات در افراد مختلف فرق میکنه angel
فکر نمی کنم بدون تحقیق در مورد این بیماری فیلم بسازن ولی خوب توی هر فیلمی سعی میکنن حالت شدید بیماری را هم با ویلچر نشون بدن.rolleyes

شیرین جان کسی که ام اس را از نزدیک احساس نکرده نمیدونه ام اسی چی میکشه هم از خود بیماری هم از برخورد جامعه و نگاه عاقل اندر سفیه بعضیها و تا جایی که من اطلاع دارم خود ابی به نوع خفیف ام اس مبتلاست.
توی همین سایت خودمون هم تاپیکی هست بنام افراد مشهور مبتلا به ام ا س توی دنیا که بهتره اونو هم بخونیم.
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : شیرین , نازلی
خداکنه با این فیلم ذهن مردم در مورد ام اس بهتر بشه
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : برگ 7
سعى ميكنم حتماً اين فيلم ببينم

تشکر شده توسط : reihane
این فیلمو دیدم و جالبه که توی این فیلم یه پسر اهل روستا ،حسابی درباره ی این بیماری تحقیق میکنه و آخر سر هم با دختره ازدواج میکنه! ولی واقعیتی که ما داریم میبینیم اینه که پسرای شهری و به اصطلاح تحصیل کرده ی امروزی حتی حاضر نیستن درمورد این بیماری تحقیق کنن، و به همون اطلاعات غلط خودشون بسنده میکنن!!!
واقعاً تاسف باره
 تشکر شده توسط : برگ 7 , سمیرا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند hamdam 14 10,347 2017/02/26, 09:39 PM
آخرین ارسال: .nazanin
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,724 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی نازی ی 276 172,857 2013/07/12, 11:29 AM
آخرین ارسال: Sina
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,622 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,881 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست