•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس
من از خرداد ماه امسال آوونکس تزریق می کنم می خواستم با دکترم صحبت کنم که برام سینووکس تجویز کنه حالا بعد از چند ماه اشکالی نداره داروم رو عوض کنم؟سینووکس هم مثل آوونکس خوبه؟ممنون میشم هر کی اطلاعات داره راهنماییم کنه
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
من تازه دارم شروع میکنم زدن رسیژن رو شایدم ربیف رو...

خوب همه نظرارو تقریبا خوندم...

ظاهرا داروی جالبی نیست درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیا ازش راضین و بهشون جواب داده ؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2012/08/27, 06:41 PM)شهرزاد نوشته است:

خوب هر دارویی یسری عوارض داره بایستی امتحان کنی ببینی بهت میسازه یا نه!
قبل اینکه ربیف بزنم اکستاویا میزدم که محل تزریقم فوق العاده دردناک میشد
اما الان که ربیف میزنم این احساس رو ندارم خداروشکر
ربیف ایتالیایی بهتره شهرزاد جان!چون با دکترم که مشورت کردم زیاد موافق رسیژن نبودنicon_cry

(2012/08/27, 06:41 PM)شهرزاد نوشته است:

شهرزاد جان چرا داروتو عوض کردی؟! سینووکس بودی نه؟ دکتر گفت دیگه؟
ینی سینووکس اثر نداشت برات؟ یه ذره توضیح بده .ببخشید
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
(2012/08/27, 09:37 PM)yummy نوشته است: شهرزاد جان چرا داروتو عوض کردی؟! سینووکس بودی نه؟ دکتر گفت دیگه؟
ینی سینووکس اثر نداشت برات؟ یه ذره توضیح بده .ببخشید

عزیزم سر خود نبوده و با نظره دکترم بودهSmile (16)

میگه 4 تا پلاک فعال داری و بهتره داروتو عوض کنی...!! البته تا 6 ماه بعدش دوباره باید ام آر آی بدم تا ببینم برمیگرده به سینوکس یا نهagreement2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : yummy , fireboud , amirfarhag
ای بابا تو چــه می کنی این پلاکات فعال میشه ه ه هconfused
ایشالا همون سینووکس برمیگرده love51
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : شهرزاد
اکتووکس هم به این صورته ب صورت چرخشی از دست راست تا چای چپ الان ک نیستش ب سلامتی , و الان سینووکس میزنم که عضلانیه !
ایشالله ک یه روزی درمانش هم پیدا بشه ب امید اون روز
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : AVID2000
دوستان یعنی اثرات رسیژن وآمپولهای دیگر از سینووکس درکنترل بیماری بیشتره؟؟؟؟؟؟
اما دکترمن تاکید داره همون سینووکس رو ادامه بدم.
نمیدونم سوالم را جای خوبی مطرح کردم که اسپم محسوب نشود؟؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : movahedi
اخبار بیمه شدن داروی گلاتیرامراستات از طرف بیمه درمانی در یکی از تاپیکها درج شده.تامین اجتماعی که گویا فعلا تحت پوشش نبرده این دارو رو!
میخوام بدونم کسی اینجا این دارو رو شروع به استفاده کرده؟از اونجاییکه تزریقش هر شب هست؟
واینکه اگر بخواهیم از دکترمون ودرصورت تایید دارو ومتناسب بودنش با وضعیتمون ،ایا باید برای من که بیمه تامین اجتماعی هستم توی دفترچه باز نسخه ارو بنویسن؟
ایا این دارو در هر داروخانه ای موجود هست؟کلاس تزریق داره؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

داروي بيماران MS بيمه شد

بيماران‌ MS همچنان داروي تاي سابري را در ماه با‌‌ همان قيمت ۳ تا ۴ ميليون تهيه مي‌کنند که البته ارز آن گران نشده است و با‌‌ همان ارز سابق خريداري مي‌کنند.

دبير علمي نهمين کنگره‌ام اس ايران ازبيمه شدن داروي گلاتيرامراستات ازسوي بيمه خدمات درماني خبرداد. اميرضا عظيمي گفت: بيماران‌ MS همچنان داروي تاي سابري را در ماه با‌‌ همان قيمت ۳ تا ۴ ميليون تهيه مي‌کنند که البته ارز آن گران نشده است و با‌‌ همان ارز سابق خريداري مي‌کنند. وي با اشاره به داروي گلاتيرامراستات که بيماران‌ MS روزانه تزريق مي‌شود، گفت: اين دارو تا کنون بيمه نبوده است اما بيمه خدمات درماني بيمه شدن آن را پذيرفته و آن را تحت پوشش بيمه‌اي خود قرار داده است. دبير علمي نهمين کنگره‌ام اس ايران تصريح کرد: اما بيمه تامين اجتماعي هنوز اعلام نکرده است که چه زماني اين دارو را تحت پوشش قرار خواهد داد. عظيمي همچنين به داروي فينگلوميد قرص اول خوراکي بيماران‌ MS اشاره کرد و افزود: اين قرص در ايران از سوي يک شرکت توليد شده است و قرار بود که اين دارو تست شود تا اگر خوب بود به بازار آيد. اين متخصص مغز و اعصاب با اشاره به اينکه ۵، ۶ ماه است که منتظر مجوز وزارت بهداشت براي واردشدن اين داروبه مرحله تست هستيم، افزود: با اينکه اين دارو آماده است و با توجه به اينکه دو سه بار جلسه گذاشته‌ايم اما هنوز مجوز تست آن صادر نشده است. عظيمي تصريح کرد: از آنجايي که قرار است اين دارو ۱۰ سال در کشور تست شود چندين بار جلسه گذاشتيم و از شهرهاي مختلف آمدند و همه چيز بررسي شد تا کار شروع شود اما هنوز وزارتخانه مجوز کميته اخلاق براي اين کار نداده است. /ايلنا
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : mysis , shokolat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,723 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,910 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,519 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,265 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,832 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,793 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,463 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,695 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,255 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 53,623 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان